11 września 2016, 18:52:34 - koofel
Adam Stachowiak obronił rzut karny

Bramkarz Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü Adam Stachowiak obronił rzut karny w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 3. kolejki drugiej ligi tureckiej z Adana Demirspor Kulübü. Polak rozegrał całe spotkanie.

11 września 2016, 17:00 - Gaziantep (Kamil Ocak Stadyumu)
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü 1-1 Adana Demirspor Kulübü
Muhammet Reis 35 - Waldison 62

żółte kartki: Gökhan Sazdağı, Josef Çınar - Waldison, Göksu Alhas.

sędziował: Arda Kardeşler.

W 24. minucie Mickaël Poté (Adana Demirspor) nie wykorzystał rzutu karnego (Adam Stachowiak obronił).

Klub Stachowiaka zajmuje szóste miejsce w tabeli z pięcioma punktami.

artikks - 11 września 2016, 19:26:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gosciu z olimpii poznan,ktora reaktywowali w tym roku,zaczyna od b-klasy.....chyba pojda na awans do a-klasy....

mietek - 11 września 2016, 20:13:20 - *.ssp.dialog.net.pl
@artikks: Chyba jednak nie tak do końca reaktywowali. Sama nazwa to nie wszystko. Do historii tamtej Olimpii się nie przyznają póki co...

klin - 11 września 2016, 20:56:33 - *.cable-modem.tkk.net.pl
@mietek: A dlaczego się nie przyznają, możesz przybliżyć co tam się dzieje obecnie?

LEO - 11 września 2016, 23:38:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl