17 września 2016, 21:49:20 - koofel
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla FC Nantes w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 5. kolejki Ligue 1 z AS Nancy-Lorraine. 21-letni napastnik rozegrał całe spotkanie. To jego pierwszy gol w tym sezonie dla nowego klubu.

17 września 2016, 20:00 - Tomblaine (Stade Marcel Picot)
AS Nancy-Lorraine 1-1 FC Nantes
Loïc Puyo 72 - Mariusz Stępiński 66

sędziował: Tony Chapron (Rodan-Alpy).

Nantes zajmuje 18. miejsce w tabeli z czterema punktami.

BartX - 17 września 2016, 23:36:30 - *.icpnet.pl
Będzie miał bardzo ciężko tam zaistnieć. Przewiduje 5-6 goli w sezonie max i wypożyczenie po sezonie

P - 18 września 2016, 0:41:01 - *.opera-mini.net (*.47.160.152)
Fajnie oby poszedł drogą Milika ,który też na wstępie odbił się od leverkusen augsburga ,i większość szydziła z typa bo powiedział że bayer to tylko przystanek...TERAZ Bayer może o nim pofantazjować. Stępel pójdzie tą samą drogą ,bo tak naprawde Norymberga na dziś może o Nim już tylko sobie pomarzyć

szym - 18 września 2016, 1:22:13 - *.bbned.dsl.internl.net