29 września 2016, 10:06:17 - MichalMKS
11. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 11. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 30 września - 1 października.

30 września (piątek):

ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań, godz. 19:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).

1 października (sobota):

Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa, godz. 13:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg, godz. 15:00, sędzia: Maciej Pelka (Piła).
Rozwój Katowice - Polonia Bytom, godz. 15:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola, godz. 16:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów, godz. 16:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Puszcza Niepołomice - Odra Opole, godz. 16:00, sędzia: Jacek Lis (Katowice).
Olimpia Zambrów - Kotwica Kołobrzeg, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Radomiak Radom - Polonia Warszawa, godz. 17:30, sędzia: Paweł Malec (Łódź).

bernadetta - 29 września 2016, 18:08:47 - *.29.180.93
czy gimbaza może przestać te swoje śmieszne typowania?

Ciekawa kolejka sie zapowoada

Ferdek - 29 września 2016, 19:30:03 - *.146.138.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lider wygra 3:1tylko Raków narka amatorki

artikks - 29 września 2016, 20:06:56 - *.piastlan.net
co z warta?..pani prezes?...bez wzmocnien z zewnątrz będzie na 100procent spadek...samymi młodymi się nie da grac caly czas...jedyny dobry transfer to bramkarz z zabrza ...

gelu - 29 września 2016, 22:17:28 - *.play-internet.pl
Dawajcie dziewczyny z Polonii do Radomia pod plot wszystko pieknie widac prawie jak w klatce bedzie milej z wami

321 - 29 września 2016, 23:03:22 - *.137.252.148
elblag spadek 100%

Bumar - 30 września 2016, 0:13:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do arti kks co amica spadek !!!!!!!!!!Tylko Warta Sam Ci w Ciemnej Bramie obije kalafe synu z lecha i po kiecha!!!!!!!!!!

Shrek - 30 września 2016, 10:45:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z artkkks to internetowy znawca tematyki Warty.Była plaga kontuzji to grali młodzi z rezerwy,bo nikt rozsąsdny w tej klasie rozgrywek nie będzie trzymał na ławie trzydziestoletnich dziadów.Podstawowi gracze Warty:Kieliba 26,Kiełb 23,A.Laskowski 24,Alain 32,Białożyt 27 Ciarkowski 27 Marciniak 29,Biegański 28 albo do końca rundy pokażą że na grę w 2 lidze i Warcie zasługują,albo z większością zimą trzeba się będzie pożegnać.

hhmmm - 30 września 2016, 14:15:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ROW - Warta 3-1
Błękitni -Raków 1-2
Siarka -Olimpia E 2-0
Rozwój- Polonia B 1-2
Legionovia - GKS 1-1
Puszcza - Odra 0-1
Olimpia Z - Kotwica 1-3