7 października 2016, 22:35:17 - bartekwr9
eMŚ: Gol Konstantina Vassiljeva dla reprezentacji Estonii

Konstantin Vassiljev strzelił bramkę dla reprezentacji Estonii w wygranym 4-0 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw świata z Gibraltarem. 32-letni pomocnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, w 62. minucie został zmieniony przez Sergeia Mošnikova, który w przeszłości występował w Górniku Zabrze i Pogoni Szczecin. Zawodnik Jagiellonii Białystok zaliczył również asystę przy pierwszym trafieniu dla swojego zespołu.

7 października 2016, 20:45 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 4-0 Gibraltar
Mattias Käit 47, 70, Konstantin Vassiljev 52, Sergei Mošnikov 88

sędziował: Aleksiej Jeśkow (Rosja).

W 65. minucie na boisku pojawił się były zawodnik Legii Warszawa Henrik Ojamaa, który zastąpił Sergeia Zenjova. Cały mecz na ławce rezerwowych Estonii spędził piłkarz Korony Kielce Ken Kallaste.

Mks - 7 października 2016, 23:20:14 - *.maszewo.net
Jestem kibicem Pogoni ale szacun za jego formę. Będzie Jaga miała ogromną pociechę jeszcze z niego.

lkop - 8 października 2016, 0:12:56 - *.55.254.148
sorry chlopaki ale on przerasta nasza lige o wieki, strzelil nie strzelil, ale poziom trzyma europejski. wedlug mnie przyszly trener po probierzu obok skerli.

Bumar - 8 października 2016, 0:52:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Magik z Estonii Anglia Czeka!!Probierz Trener na Repre Szacun od Old Warta 1912 Skins Jutro 3 punkty z Siarą ,a lech net co stawiamy lokomotywę i na Wisle 43000 januszy z po i nowoczesnej!!!

Bumar - 8 października 2016, 0:55:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kostek Wymiata Jaga Biała Ma z Niego Pożytek Brawo Pan Trener Jagi OI W 1912 Rodowici!!!

kibic - 8 października 2016, 6:49:03 - *.mlawa.vectranet.pl