20 października 2016, 13:14:48 - MichalMKS
U-16: Polska 1-3 Włochy

Prowadzona przez Bartłomieja Zalewskiego reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 2001) przegrała 1-3 (1-1) z Włochami w rewanżowym meczu towarzyskim rozegranym w Ostródzie. W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1.

20 października 2016, 11:30 - Lubawa (Stadion Łazienkowski)
Polska 1-3 Włochy
Mikołaj Nawrocki 4 - Nicolò Armini 7, Edoardo Vergani 49, Riccardo Tonin 75

Polska: 12. Wiktor Bieniek - 19. Borys Borowiec, 5. Wiktor Pleśnierowicz, 17. Michał Bogacz, 3. Sebastian Mach (65, 18. Mateusz Maćkowiak) - 7. Kevin Rubaszewski (41, 14. Maciej Rosołek), 8. Jakub Białczyk (70, 13. Paweł Jachno), 6. Michał Karbownik, 10. Mikołaj Nawrocki (55, 9. Olaf Kobacki), 11. Jakub Karbownik (65, 16. Szymon Czyż) - 15. Bartosz Bida (70, 20. Łukasz Zjawiński).

Włochy: 1. Giacomo Pozzer - 13. Alberto Barazzetta (57, 2. Giacomo Gasco), 14. Nicolò Armini (57, 15. Giacomo Siniega), 5. Anthony Angileri (80, 6. Michael Ntube), 16. Gabriele Basani (57, 3. Francesco Semeraro) - 7. Davide Ghislandi (71, 4. Sebastiano Finardi), 17. Christian Duse, 8. Emmanuel Gyabuaa, 19. Alessandro Cortinovis (57, 18. Riccardo Tonin), 11. Eric Lirussi - 9. Edoardo Vergani (80, 10. Roberto Piccoli).

żółte kartki: Barazzetta, Gyabuaa.

sędziował: Wojciech Krztoń (Polska).

Grano 2x40 minut.

W 28. minucie Jakub Karbownik (Polska) nie wykorzystał rzutu karnego (Giacomo Pozzer obronił).

Oczywiście, znowu porażka. xD
Pierwszy mecz na 1:1 na wyjeździe we Włoszech, drugi przegrany i to wyraźnie, no ale jak się nie wykorzystuje karnego to o czym my mówimy. :D Ze stanu 1:0 do 1:3, a mogłobyć 2:1, gdyby wykorzystali karnego.

Kibic - 20 października 2016, 14:36:25 - *.146.13.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Karbownik to porażka a właściwie pupil trenera. Wszędzie go niby pełno a nic z tego nie wynika. Syfonów na boisku nie potrzeba. Jedynie co mu dobrze wychodzi to ślizgi...Poprzedniego karnego ledwie co strzelił, nie dziwię się,że tym razem się nie udało. Nawet fart się czasem kończy.

elektryk - 20 października 2016, 18:55:07 - *.dynamic.chello.pl
To mecz się odbył w końcu w Lubawie czy w Ostródzie?

Klip - 21 października 2016, 10:57:43 - *.play-internet.pl
Wielkie dno, są lepsi niż ci co grali!!!

Diego - 21 października 2016, 16:33:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
W Ostródzie było 1-1. Ten mecz był grany w Lubawie. Niestety słaba gra Polaków, same dlugie piłki, zero rozegrania. Ten 'typowy wloch' to calkiem dobry zawodnik. Poza tym na trybunie był Grzes Rasiak, więc musieli pokazać parę sękow.

Kowal - 21 października 2016, 19:31:32 - *.dynamic.chello.pl
No i zagrał wielki Lech... tak to jest gdy stawia się na ulubieńców. Ktoś tu dobrze napisał, że indywidualne popisówki to nie na boisku. A tak na marginesie...napastnik z nr 9 w tej drużynie raczej nie jest potrzebny, obserwuję od kilku meczy i właściwie nikt temu graczowi piłek nie podaje. Po prostu statysta.