25 października 2016, 9:19:56 - Gladki
Turniej Czterech Narodów U-21: Kadra na mecze ze Szwajcarią i Niemcami

Trener reprezentacji Polski U-21 Maciej Stolarczyk powołał kadrę na mecze Turnieju Czterech Narodów ze Szwajcarią i Niemcami. Spotkania odbędą się 10 listopada o 17:00 w Polkowicach i 14 listopada o 18:00 w Zwickau.

Kadra na mecze ze Szwajcarią i Niemcami:

Karol Angielski (Olimpia Grudziądz), Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Bochniewicz (Granada CF, Hiszpania), Sebastian Chruściel (APS Atrómitos Athinón, Grecja), Kamil Dankowski (Śląsk Wrocław), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Robert Janicki (TSG 1899 Hoffenheim, Niemcy), Rafał Makowski (Pogoń Siedlce), Konrad Michalak, Mateusz Wieteska (Legia Warszawa), Michael Olczyk, Oktawian Skrzecz (FC Schalke 04, Niemcy), Jakub Piotrowski (Pogoń Szczecin), Damian Rasak (Miedź Legnica), Marcin Staniszewski (Puszcza Niepołomice), Paweł Stolarski (Lechia Gdańsk), Karol Świderski, Damian Węglarz (Jagiellonia Białystok), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Oskar Zawada (VfL Wolfsburg, Niemcy).

źródło: własne / Jagiellonia Białystok

kell1987 - 25 października 2016, 10:13:58 - *.router6.tygrys.net
o widzę, że Dankowskiemu już kara mineła? i cieszę się, że w kadrze jest Michael Olczyk, bo kilka razy widziałem go w akcji i świetnie wyglądał na tej lewej obronie. Ostatnio trochę mało się o nim słyszy i chyba za dużo to nie gra w Schalke?

Cichy - 25 października 2016, 10:47:08 - *.29.164.74.threembb.co.uk
Olczyk w ogole nie gra w schalke wiec nie bardzo rozumiem po co powoływać zawodnika który nie gra w swoim klubie.
Poza tym ostatnio ten skład przegrał 3:0 a zmian zadnych, dziwne to wszystko.

To jest kadra U20, a nie U21.
U-21 jest w trakcie przygotowań do Mistrzostw Europy w 2017.

papa - 25 października 2016, 12:41:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak jak Pan Jezus powiedział!

Luc - 25 października 2016, 16:07:17 - *.play-internet.pl
Na pilkarskaprawda24 piszą, że to kadra U20. Czy przypadkiem Dorna nie jest trenerem U21?

aa - 25 października 2016, 19:37:29 - *.adsl.inetia.pl
odziezowe/aktualnosci/2016-10-25/u-20-powolania-na
-mecze-ze-szwajcaria-i-niemcami

pb88 - 26 października 2016, 0:31:20 - *.231.12.153
To jest reprezentacja U-20. Reprezentacja U-21 to inaczej reprezentacja młodzieżowa prowadzona przez trenera Marcina Dornę. Ale ci z 90minut.pl się chyba nigdy nie nauczą...

pytajnik - 26 października 2016, 1:54:29 - *.a.glogowek.net
Olczyk i Skrzecz grają chociaż w drugiej drużynie Schalke?

Patrick - 26 października 2016, 13:18:07 - *.dip0.t-ipconnect.de
Z tego co widać na Transfermarkt , Olczyk nie był ani razu w kadrze meczowej , Skrzecz zagrał 8 meczów ponad 400 minut i strzelił bramkę . Gorzej z janickim oraz zawadą , Janicki rozegrał 50 minut i był tylko w kilku meczach w 18 a zawada niecałe 200 minut.