26 października 2016, 18:24:24 - bartekwr9
II liga: Mecz Stal St. W. - Raków 9 listopada

Zaległe spotkanie 14. kolejki II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Rakowem Częstochowa zostanie rozegrane 9 listopada o godzinie 13:00.

Pierwotnie spotkanie nie doszło do skutku z powodu zalania boiska.

źródło: własne / PZPN

jasio - 26 października 2016, 18:28:08 - *.ssp.dialog.net.pl
W środę o 13:00? Pogratulować

stalbyd - 26 października 2016, 19:29:05 - *.146.26.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czas pomyśleć o sztucznym oświetleniu.

:-) - 26 października 2016, 19:46:05 - *.146.77.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fakt, dzień i pora meczu rewelacyjne... ale z drugiej strony czym tam oświetlić boisko - zniczami?....
Niech zrobią wolny wstęp dla młodzieży - nauczyciele w pracy odpoczną

Bolo - 26 października 2016, 20:04:37 - *.play-internet.pl
Ale po co mają grać, jak wynik już pół roku temu ustalony?

Odrzanin - 26 października 2016, 20:38:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kombinatorzy ... najważniejsze było grać po meczu z Odrą a nie przed. Nic to nie da bo wtedy braknie wam sił na Stalowkę. Same straty Hej OKS

JANO - 26 października 2016, 21:09:53 - *.dynamic.chello.pl
Odrzaanin zejdź z kompa, bo Ci mózg wyssalo

Odrzanin - 27 października 2016, 6:56:32 - *.centertel.pl
@JANO chyba Ci. Dziwne u ciebie zwyczaje że siedzisz na kompie, ja siedzę przed nim pozdro dla kumatych ;)

opolanin - 27 października 2016, 8:21:19 - *.252.20.77.internetia.net.pl
Odrzanin nie rób nam wstydu takimi komentarzami

sosnowiec - 27 października 2016, 11:14:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rakow puknie stalowa 0-3 i bedzie liderem janusze z radomiaka milczec

Bolo - 27 października 2016, 12:04:47 - *.play-internet.pl
Puknąć 0-3 to jest przegrać 0-3. Jak chcesz wygrać, to musisz puknąć 3-0. Bez względu, że mecz na wyjeździe!

Odrzanin - 27 października 2016, 17:03:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Opolanin wstyd? To kraść. Ja wyraziłem opinię swoją na temat terminu meczu. "kolega" wyraził swoją opinię o mnie. Nie słusznie. Moja odp. Jest już na jego poziomie;) pozdrawiam

Orzech - 27 października 2016, 22:22:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do sosnowiec.Od Radomia to chlopcze się odp.

stw - 28 października 2016, 3:36:33 - *.mtm-info.pl
w meczu stalowa-rakow bedzie 2-0