[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


17 grudnia 2016, 20:14:26 - Kiellini_
Marcin Wodecki zawodnikiem Odry

Marcin Wodecki został nowym piłkarzem Odry Opole. Z drugoligowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2018 roku.

28-letni pomocnik reprezentował przez ostatnie pół roku Legionovię Legionowo. Podczas gry w niej rozegrał 18 meczów w II lidze i zdobył siedem bramek.


źródło: Odra Opole

REKLAMA

OP - 17 grudnia 2016, 20:27:32 - 89-64-40-57.dynamic.chello.pl
Wrzesień Wodecki dobre transfery. Odra ewidentnie zmierza do 1 ligi.

asd - 17 grudnia 2016, 20:37:18 - host-185-122-107-173.derkom.net.pl
myślałem że Wodzisław.. :D aż sprawdzę w której lidze teraz grają

M.M - 17 grudnia 2016, 20:38:42 - n28-02-03.opera-mini.net (83.30.103.206)
7 skrzydłowy chyba rezerwy też awansują

hehe - 17 grudnia 2016, 20:46:02 - 89-79-89-216.dynamic.chello.pl
Brawo jako kibic Odry moge pwoiedziec ze narazie transfery Odry,Rakowa oraz Radomiaka pokazuja kto chce awansowac.

REKLAMA

Raków - 17 grudnia 2016, 20:46:53 - 095160159161.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Eee... Miał być Raków!

slitherio - 17 grudnia 2016, 20:50:11 - ipb21b67b8.dynamic.kabel-deutschland.de
😂

asd - 17 grudnia 2016, 20:54:21 - host86-180-0-243.range86-180.btcentralplus.com
On ma dopiero 28lat? Pamiętam go od zawsze :D

marcus - 17 grudnia 2016, 21:05:21 - 185.117.86.77
Gut gut, super Gut

tylko odra - 17 grudnia 2016, 21:10:00 - 89-72-245-140.dynamic.chello.pl
Jak siądzie z Copikiem na jedno i zaczną godać na temat Górnika to za duzo nie ugra hahahahhahah

białaKiełb - 17 grudnia 2016, 21:20:22 - user-31-175-137-11.play-internet.pl
a nie mówiłam;-)

TYGRYS - 17 grudnia 2016, 21:27:42 - 095160156078.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Do asd taki klub jak Odra wodzislaw nie istnieje !!!

bileter - 17 grudnia 2016, 21:45:17 - c-75-74-176-245.hsd1.fl.comcast.net
proponuje banowac tych ktorzy na stronie jedynej Odry wypisuja jakies wodzislawice lub temu podobne. Szalejcie na swoich stronkach klubowych o ile takie istnieja, a jak nie to kolorowac komiksy

WKS - 17 grudnia 2016, 21:53:57 - 212-123-191-89.ip.telfort.nl
@bileter marudzisz nawozie!

pynek444 - 17 grudnia 2016, 21:58:30 - 82-132-235-112.dab.02.net (10.147.70.22)
Brawt Odra dobry ruch, szkoda że nie do Radomia , powodzenia

REKLAMA

bileter - 17 grudnia 2016, 22:06:52 - c-75-74-176-245.hsd1.fl.comcast.net
do WKS - ty marudzisz, nie ma czegos takiego jak odra wodzislaw, w 5 lidze graja amatorsko oldboys oraz Mlodziezowe Centrum Sportowe, wiec zbastuj kibicuj sobie na wks-ie haha lub sam zbieraj nawoz

isuar - 17 grudnia 2016, 23:05:23 - buz174.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszcie jakiej Odry !!! Wszyscy wchodzą, bo myśleli, że WODZISŁAW !!!

Nyrol - 17 grudnia 2016, 23:18:26 - adt73.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry Zawodnik Załatwil mi Wartę 1912 OI Pozdro Old Odra Old SKINS .

heinz - 17 grudnia 2016, 23:56:51 - 91nat95.rev.ndi.net.pl
jakoś w Tychach szału nie zrobił,mocno przeciętny grajek i to w drugiej lidze.Tak że nie liczę, że w Odrze zrobi furorę...

fxq - 18 grudnia 2016, 7:29:50 - 194.29.180.65
@heinz w Odrze będzie miał z kim grać ;).
@isuar Wodzisławia już dawno nie ma na piłkarskiej mapie Polski, więc napewno nie trzeba pisać w nagłówku o którą Odrę chodzi ;). Pozdrawiam

dies - 18 grudnia 2016, 8:50:19 - apn-77-114-67-28.dynamic.gprs.plus.pl
W Tychach w II lidze nic nie pokazał. Do pierwszego składu rzadko się łapał. Więc pożegnanie obyło się bez żalu.

srtaszy - 18 grudnia 2016, 10:20:15 - buz174.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zobaczcie sobie klasyfikacje wszechczasow naszej Ekstraklasy - gdzie jest Odra Wodzislaw a gdziw Opole !!! Poza tym Odra Wodzislaw istnieje i zdaza sie ze na okregowce jest ponad 2000 ludzi, a 500 to standart !!!

amaral - 18 grudnia 2016, 10:32:41 - ewl106.neoplus.adsl.tpnet.pl
a jak wygladaja stadiony w Opolu, Czestochowie i Radomiu?

reth - 18 grudnia 2016, 10:38:00 - 89-74-190-17.dynamic.chello.pl
No tak rzeczywiście, wielka różnica w tabeli wszechczasów. Sześć punktów różnicy na korzyść Odry z Wodzisławia i to tylko dlatego, że ta z Opola grała w czasach gdy za zwycięstwo otrzymywano 2 punkty.

Dyzma - 18 grudnia 2016, 11:27:23 - user-94-254-227-82.play-internet.pl
W Radomiaku brakuje tylko mocniejszego oswietlenia poza tym buduje sie drugi stadion na Ekstraklase

Opolanin - 18 grudnia 2016, 12:36:36 - 89-77-29-9.dynamic.chello.pl
W Opolu również oświetlenie do naprawy a reszta warunków spełniona, plany nowego stadionu są,ale ciężko powiedzieć kiedy ruszy, gdzie i jak. Pieniądze chyba miasto na to wyłoży ze wsparciem sponsorów. Nikt w Opolu nie chce remontu tylko nowy obiekt.

BEN 10 - 18 grudnia 2016, 14:25:11 - 212.244.155.126
Zbigniew gdy przyjedzie na festiwal będzie miał gdzie się zatrzymać.

Luks - 18 grudnia 2016, 14:56:07 - 77-253-190-237.adsl.inetia.pl
Po co on Wam tylko szatnie rozpije

troll - 18 grudnia 2016, 15:04:27 - sub247-149.elpos.net
Bardzo duże wzmocnienie Odry Opole. Zawodnik z dużą przeszłością w Ekstraklasie. W Legionovii widzę po statystykach, że błyszczał. Fajnie, że klub z Opola niedługo zamelduje się już w I Lidze. Brakuje dużych miast w I Lidze. Częstochowa, Opole. Kolejne wielkie miasta idą do I Ligi i się wzmacniają dobrymi graczami. Wodecki wie, że w Legionovii zgnije w szarzyźnie II - ligowej, a z Oderką Opole awansuje sobie do Ekstraklasy. Nie mogę się doczekać awansu Odry do I Ligi. Jedno z cieplejszych miast w Polsce, klimat do piłki mają.

nima odryW - 18 grudnia 2016, 15:04:34 - apn-77-112-3-104.dynamic.gprs.plus.pl
Srtaszy nie bàdź beszczelny jaka to Odra Wodzisław! !?
Klubik , który podszywa się pod nazwę Odra W.to klub po 3 fuzjach szykujący się do 4 fuzji z Odrą Centrum a kibice to typowe przeźuty z klubiku na klub.A przyświecało im hasło od, C klasy do ekstraklasy kpina, kłamstwo i obłuda.

REKLAMA

dede - 18 grudnia 2016, 15:50:48 - ath190.neoplus.adsl.tpnet.pl
zawodnik ewidentnie na równi pochyłej,stacza się

Snajper - 18 grudnia 2016, 17:01:57 - 172.58.168.105
Lubi wypic, kto nie lubi, po awansie Odry wszyscy sie nawalimy w Opolu, zapraszam. Ale z drugiej strony, gdybym ja gral w Legionovii tez bym chodzil nawalony ;)
@ do kibicow bylej Odry z Wodzislawia, rozumiemy wasze cierpienia, mozecie sobie odwiedzac nasze stronki, nawet mozecie przyjechac do Opola na mecz w 1szej lidze, bo u was dlugo jej nie zobaczycie,a moze I nigdy. Teraz obok Sosnowca dobre mecze w Opolu

sprawiedli - 18 grudnia 2016, 18:00:56 - 47-60-38-74.red-acceso.airtel.net
I z czego wy sie cieszycie nastepna druzyna z opolskiegowytrzyma max 2 sezony w tym wojewodztwie nie bylo nigdy porzadnego sposnsora i nie bedzie ktorego zainteresowalby pilka nozna a liczac na kase z miasta podzielicie los np kluczborka

sprawiedli - 18 grudnia 2016, 18:03:46 - 47-60-38-74.red-acceso.airtel.net
I z czego wy sie cieszycie nastepna druzyna z opolskiegowytrzyma max 2 sezony w tym wojewodztwie nie bylo nigdy porzadnego sposnsora i nie bedzie ktorego zainteresowalby pilka nozna a liczac na kase z miasta podzielicie los np kluczborka

LEO - 18 grudnia 2016, 18:03:49 - eon170.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Marcin

szyder - 18 grudnia 2016, 19:33:38 - 195.43.67.146
Radom mógłby pomyslec o przerobienie lotniska na infrastukture stadionowe treningowa