12 stycznia 2017, 18:38:08 - dyrovski
Czterech zawodników klubów Lotto Ekstraklasy zagrało w reprezentacji Słowacji

Dávid Guba, Patrik Mišák i Roman Gergel z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza oraz Martin Bukata z Piasta Gliwice zagrali w reprezentacji Słowacji, a ich drużyna przegrała 0-6 (0-1) ze Szwecją w nieoficjalnym meczu towarzyskim rozegranym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

12 stycznia 2017, 16:45 - Abu Zabi (Zayed Sports City Stadium)
Słowacja 0-6 Szwecja
Alexander Isak 19, David Moberg Karlsson 51, Sebastian Andersson 59, 79, Per Frick 89, Saman Ghoddos 90

żółta kartka: Denis Vavro (Słowacja).

sędziował: Isa Abdulla Hasan Mohamed Ali (Bahrajn).

W 30. minucie Filip Hlohovský (Słowacja) nie wykorzystał rzutu karnego (Andreas Linde obronił).

Guba został zmieniony w 59. minucie przez Filipa Oršulę, Bukata i Mišák weszli na boisko w przerwie - zastąpili oni odpowiednio Michala Škvarkę i Filipa Hlohovskiego, zaś Gergel w 59. minucie wszedł za Miroslava Káčera. Na liście rezerwowej pozostał Róbert Pich (Śląsk Wrocław).

alex - 12 stycznia 2017, 18:40:29 - *.internetunion.pl
do przerwy 0-1.

Beka - 12 stycznia 2017, 18:42:47 - *.prox.pl
wynik mówi wszystko. Widać, że "nasi" tam grali.

lol - 12 stycznia 2017, 18:53:07 - *.elpos.net
Dziwny sparing. Widać, że grali tam gracze Ekstraklasy. Wynik 0 - 6, tak jak powiedział przedmówca - mówi wszystko, hehe, ale taki jest właśnie poziom naszych klubów - brak szkolenia, bazy szkoleniowej, a potem to sromotnie wychodzi w pucharach. Potem wielkie zdziwienie, że dostajemy baty od Macedończyków czy podrzędnej, 4. siły ligi szwedzkiej.

Kamil - 12 stycznia 2017, 18:58:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Póki grała XI w całości złożona z zawodników ligi słowackiej było 1:0 (gdyby Słowacy wykorzystali karnego byłby remis), widać że zdjęcie Skvarki i Hlohovskiego "rozbroiło" ich. Fajnie gdyby tę dwójkę wziął ktoś z Polski plus młodego napastnika z Zyliny Nicolasa Spalka (19 latek).

LEO - 12 stycznia 2017, 19:09:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Chłopaki

Sheva - 12 stycznia 2017, 19:42:23 - *.centertel.pl
Jak mogła grać 11 w pełni złożona z zawodników z ligi Słowackiej jak jest napisane że Guba gral do 59 minuty. Stary umiesz wyciągać wnioski z tego co czytasz?

Mleko - 12 stycznia 2017, 20:24:32 - *.cust.tele2.se
Po pierwsze: Mecz oficjalny.
Po drugie: To najlepszy zespół ligi Szwedzkiej.
Ogromne talenty które tez juz graly na olimpiadzie.

snm - 13 stycznia 2017, 8:45:08 - *.dynamic.chello.pl
Troche sie w lecie i na jesieni obstawiało szwedzką i się oglądało meczyki na live.tv , te ligę charakteryzuję ogromna żywiolłość czego nie można powiedzieć o sennych fińskiej i norweskiej. Zespoły stwarzają bardzo bardzo dużo okazji przez co pada dużo bramek a mecze są emocjonujące jednoczesnie obrony i bramkarze są kijowi.

LuksTSP - 13 stycznia 2017, 9:28:34 - *.5.249.230.static.kolnet.eu