16 stycznia 2017, 19:49:07 - miszel
Łukasz Sołowiej w Rakowie

W poniedziałek kontrakt z drugoligowym Rakowem Częstochowa podpisał Łukasz Sołowiej.

28-letni obrońca przez ostatnie pół roku był zawodnikiem Jagiellonii Białystok, jednak nie zdołał zadebiutować w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy.

źródło: Raków Częstochowa

Zibi - 16 stycznia 2017, 19:57:38 - *.133.91.237
Hit trasferowy wow

Wojt - 16 stycznia 2017, 20:01:50 - *.syrion.pl
W Rakowie sami emeryci

sea - 16 stycznia 2017, 20:19:56 - *.216.120.151
Dobre. Menadzer zalatwi rezerwy ekstraklasy i juz jest lepsza pozycja wyjsciowa . Solowiej doskonale wiedzial, ze w Jagielonii bedzie gral tylko w 3 lidze,a jesli liczyl na cos wiecej to jest smieszny

Kol - 16 stycznia 2017, 21:06:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Zaglebia go pamiętam że był. Nic więcej.

Petersi - 16 stycznia 2017, 22:25:12 - *.15.239.219
Ciekawa statystyka wiąże się z nim otóż tylko raz w jego karierze zdarzyło się że gdy strzelił bramkę jego drużyna przegrała a było to w 2010 r w meczu z Concordią Elbląg (3-2)-strzelił 2 bramki

Koser - 18 stycznia 2017, 7:07:18 - *.dynamic.chello.pl
W Zaglebiu S.bardzo waleczny zawodnik zapamietalem go jak w meczu PP z Gornikiem Zabrze rozwalona zabandazowana glowa strzelil bramke.Rakow bedziecie miec pozytek z tego ambitnego pilkarza.