1 lutego 2017, 14:34:09 - koofel
Piotr Smołuch na testach w Miedzi

Piotr Smołuch do końca tygodnia będzie trenował z Miedzią Legnica.

21-letni bramkarz jesienią grał w Olimpii Kowary, w której wystąpił w dziewięciu spotkaniach III ligi.

źródło: własne / Miedź Legnica

Zagłębiak - 1 lutego 2017, 15:12:28 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Młody, dobrze rokujący bramkarz, przydałoby mu się co prawda kilka dodatkowych cm ale ciężką pracą i poświęceniem można wszystko nadrobić. W Zagłębiu miał dużą konkurencję ale w rezerwach dobrze rokował w Legionovi był cały sezon podstawowym bramkarzem, dziwi tylko trochę ostatni przystanek... Miedź będzie miała z niego pożytek, myślę, że z Kapsą i Sapelą ma spore szanse wygrać rywalizacje, no i to chłopak z regionu więc Miedź musi mu dać szansę.

Aaar - 1 lutego 2017, 15:17:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Z Kapsą wygrać rywalizację... hmm, to się chłopak jeszcze naczeka

bandzior - 1 lutego 2017, 15:39:37 - *.play-internet.pl
Rysiu, napastnika chcemy, bo bez niego nie ma o czym marzyć. Tak jak w tamtym roku była strata po jesieni, tak jest i teraz. Przegrywanie minimalnie po 1:0, a wystatczyło mieć napastnika, który dałby chociaż remis. Teraz znowu jakoś i kimś trzeba to odrabiać, a wiadomo, gdzie są braki i kto musiał się męczyć grając jako 9-tka. Zagłębie Sosnowiec wyciąga sobie mudzinów z niższych lig i strzelają. Przestancie patrzeć na CV tylko zaprosić z 3 na testy. Lipa, że nawet w rezerwach 3. ligowych nie ma N-ki...

Leming - 1 lutego 2017, 15:51:27 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Kapsę może spokojnie wywalić ze składu. Kapsa to dobry bramkarz i nic poza tym, stary już jest, a skład Miedzi przydałoby się odmłodzić. Ponadto Taraś chyba chce się już pozbyć Kapsy z Sapelą bo to nie pierwsze okienko gdy jest coś kombinowane z bramkarzem, Smug gorszy od Kapsy nie był

wiertara - 1 lutego 2017, 15:57:45 - *.legnica.vectranet.pl
Testować trzeba tylko szkoda że nie na pozycji która w Miedzi leży i kwiczy bo z bramką na razie problemu nie ma mając chyba jednego z najlepszych goalkiperów w lidze. Nikt jeszcze nie był testowany na napadzie co dziwi biorąc pod uwagę problemy jakie były jesienią. Słabo się Mowlik starasz. Rysiu wybredny? Ubych nic ciekawego nie wygrzebał?

bandzior - 1 lutego 2017, 16:01:58 - *.play-internet.pl
@Leming,
ale z ciebie jajcarz. Miedź ma najmniej straconych bramek w lidze nie tylko dzięki grze organizacyjnej całego zespołu w tym graczy z obrony. Jak widziałeś mecz z Górnikiem i wyczyny Kapsy to tylko dureń przyrówna Kapse do Smuga który robił takie babole że szok a w meczu z Zawiszą w tamtym roku to miał jakąś tragedię.

M - 1 lutego 2017, 16:12:16 - *.play-internet.pl
Kapsa to top w I lidze...

remol - 1 lutego 2017, 17:17:08 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Smug nie gorszy od Kapsy??? hahahaha.....człowieku palnij sie.....

Rafał - 1 lutego 2017, 18:54:02 - *.183.70.83.umts.static.t-mobile.pl
Tak patrzę, w zeszłym sezonie grał w 16 meczach II ligi i w 9 nie puścił gola, a nie grał w topowym zespole. To chyba ciekawe statystyki. Warto mu się przyjrzeć.

krzysztof7 - 1 lutego 2017, 22:50:13 - *.business.static.vectranet.pl
prawde powiedziawszy to klub z aspiracjami na ekstraklase , nie powinien go testowac , bylem
na meczu zaglebie lubin rezerwy - gac to w tym meczu puscil gola zza polowy boiska , zawodnik niechciany w lubinie , legionowie

Rafał - 1 lutego 2017, 23:13:01 - *.183.70.83.umts.static.t-mobile.pl
Nie zgodzę się z Tobą Krzysztof.
Chłopak miał wtedy 18 lat jak wpuścił tego gola.
Miedź nie tylko może, ale powinna testować takiego bramkarza, bo w tej chwili w kadrze nie ma trzeciego bramkarza. A młody chłopak, który sobie poradził w II lidze jak najbardziej nadaje się na tą rolę.

Kolega - 1 lutego 2017, 23:17:41 - *.play-internet.pl
Gol wpuszczony zza połowy na 9:1 w zagłębiu go chcieli wolał grać w drugiej lidze a w Legionowie to juz wyżej jego statystyki są podane.. I dwa karne jeszcze złapał. Krzysiu idź na sushi

Bolo - 23 lutego 2017, 18:29:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzysztof na YouTube jest filmik z jego gry w ll lidze i nie tylko, tam masz co ten chłopak potrafi , widziałeś jeden mecz i wielki znawca jesteś daj namiary to Ci linka prześlę