3 lutego 2017, 21:51:17 - bartekwr9
Bramka Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla De Graafschap w przegranym 1-4 (0-2) meczu 23. kolejki holenderskiej II ligi przeciwko VVV-Venlo. Była to jego piętnasta ligowa bramka w tym sezonie.

3 lutego 2017, 20:00 - Venlo (Seacon Stadion - De Koel)
VVV-Venlo 4-1 vbv De Graafschap
Vito van Crooij 5, Roel Janssen 34, Clint Leemans 52 (k), Jonathan Opoku 55 - Piotr Parzyszek 79

żółte kartki: Danny Post - Youssef El Jebli, Kevin van Diermen.

sędziował: Ed Janssen.
widzów: 5105.

Parzyszek i Filip Bednarek rozegrali cały mecz w drużynie gości. vbv De Graafschap ma na koncie 18 punktów i zajmuje osiemnaste miejsce w tabeli ligowej.

Letyyy - 3 lutego 2017, 21:56:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu nikt z polskiej ligi sie nim nie interesuje? Za słaby jest??

Ojgen - 3 lutego 2017, 22:28:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Letyyy : Nie opłaca mu się wracać do Polski. W Holandii lepszy hajs, lepszy klimat.

moskaluRTS - 4 lutego 2017, 1:07:05 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
Piotr pierwsze kroki w piłce stawiał w Holandii i posiada również Ich obywatelstwo.Ponoć jest po słowie z ADO Den Haag z Eredivisie.Po co ma wracać do naszej"kopanej".Tam jest u siebie i zarobi więcej jak w Polsce.

moskaluRTS - 4 lutego 2017, 1:20:04 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
Piotr jest również Holendrem i tam zaczynał przygodę z piłką.W Holandii zarobi więcej aniżeli w Polsce.Krążą słuchy o przenosinach do klubu z Eredivisie-ADO Den Haag.

Gauczan - 5 lutego 2017, 0:52:49 - *.centertel.pl
@Letyyy: gość gra w drugiej lidze holenderskiej a Ty pytasz jeszcze czy jest za słaby na polską ligę... (no chyba że chodziło Ci o niższy szczebel niż ekstraklasę ale raczej wtedy to logiczne że nie ma sensu wracać). A "specjaliści" komentujący niżej jeszcze piszą że mu się to nie opłaca. No ja rozumiem że można nie lubić polskiej ligi czy twierdzić że jest słaba ale twierdzić że gościu nie wraca do Polski bo mu to się nie opłaca qto jest k.... żart. Jak w ogóle można myśleć że 18 zespół drugiej ligi Holandii może równać poziomem do ekstraklapy no litości..