24 lutego 2017, 18:23:19 - euzi
Gol Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił gola dla Al-Faisaly w wygranym 2-0 (0-0) wyjazdowym meczu 14. kolejki ekstraklasy Jordanii przeciwko Mansheyat Bani Hasan. Dla Polaka to pierwszy gol w barwach nowego klubu.

24 lutego 2017, 16:30 - Az-Zarka (Prince Mohammed Stadium)
Mansheyat Bani Hasan 0-2 Al-Faisaly SC
Ahmed Yasser 51 (s), Łukasz Gikiewicz 59 (k)

żółte kartki: Adel Al-Hani, Alaa Harima - Oday Zahran.
czerwona kartka: Adel Al-Hani (54. minuta, Mansheyat Bani Hasan).

sędziował: Adham Makhadmeh.

Gikiewicz rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna jest wiceliderem z dorobkiem 29 punktów po 14 meczach.

L7 - 24 lutego 2017, 18:27:35 - *.ennet.pl
Z karnego. Pierwsza i ostatnia bramka Gikiewicza. Pozniej transfer do ligi Primera Division de Papua y Nueva Gvinea.

do LZ - 24 lutego 2017, 18:32:06 - *.dynamic.chello.pl
Przynajmniej sobie zwiedzi tę Papuę i wygrzeje się na słońcu, a Ty dalej będziesz tkwił na swoim zabłoconym i obsranym przez psy osiedlu.

nikt ważny - 24 lutego 2017, 18:41:25 - *.tvk-net.pl
Gdzie on już nie był. I jeszcze mu za to płacili. Geniusz.

Paprykarz - 24 lutego 2017, 18:46:43 - *.29.165.184.threembb.co.uk
@do LZ ladnie napisane.

STULEJKA - 24 lutego 2017, 18:50:41 - *.residential.rdsnet.ro
Po co on tam pojechał? Życie mu niemiłe? Szkoda, że facet nie ma ambicji, bo mógłby spokojnie grać w polskiej lidze, jak nie w Ekstraklasie to którymś zespole I-ligowym.

do STULEJK - 24 lutego 2017, 19:21:36 - *.dynamic.chello.pl
Powiedział typ z Rumunii

helloł - 24 lutego 2017, 19:47:10 - *.centertel.pl
a jakby powiedział typ z Mozambiku albo z Australii to by coś zmieniło?

@STULEJKA - 24 lutego 2017, 20:01:56 - *.dynamic.chello.pl
nie ma dużej różnicy czy polska czy jordańska

Bru - 24 lutego 2017, 20:57:16 - *.static.tvk.wroc.pl
Pan Łukasz realizuje swoje pasje podróżnicze dzięki piłce nożnej, współczucie dla kibiców drużyn,dla których gra... Potencjał na 3-4 ligę Polską a celebryta niemalże na 90 minut.

mmm@gmail. - 24 lutego 2017, 21:06:43 - *.systel.pl
Rzeczywiście, I liga polska to szczyt ambicji :D Facet, weź się obudź - Łukaszowi płacą tam pewnie 3x więcej hajsu niż dostałby w Ekstraklasie czy I lidze. Teraz liczą się pieniądze. Będzie ustawiony do końca życia. Ma pod nosem przepiękny kraj, dość spokojny jak na ten rejon. Pewnie też ma branie na kobiety, bo jest innej karnacji. A tak kopałby w Stali Mielec czy innych Wigrach Suwałki, pewnie kasa nie byłaby nawet w terminie płacona jak to u nas a zamiast apartamentu z widokiem na Morze Martwe miałby azbestowe królestwo patoli. Masz racje - AMBICJA :D:D:D

ds - 24 lutego 2017, 21:30:06 - *.dynamic.mm.pl
Lukasz wracaj do Stomilu

LEO - 24 lutego 2017, 22:11:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

wisimulaha - 24 lutego 2017, 22:37:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ciekawe czy w każdym z tych ciepłych krajów zamoczył? jak sądzicie?

Kibic - 24 lutego 2017, 23:47:08 - *.as13285.net
Zdobywca Copa Sanescobares, mistrz San Escobar CF Escobareal szuka bramkoniestrzelnego snajpera i podobno trwają negocjacje w sprawie transferu Gikiewicza. Co prawda ma klauzule odstepnego w kontrakcie wpisaną na 14.99€ jednak CF Escobareal twardo negocjuje.

NatenczasW - 25 lutego 2017, 12:13:37 - *.play-internet.pl
@do LZ . Nic dodać, nic ująć. Trafiłeś w samo sedno. Komentarz konkret. Pozdro szejset

bolec - 25 lutego 2017, 13:02:05 - *.toya.net.pl
celebryta pręży sie na tym swoim tweeterku a gra w amatorskiej lidze na orliku drewno