27 lutego 2017, 22:04:57 - euzi
Gol Waldemara Soboty

Waldemar Sobota strzelił gola dla FC Sankt Pauli, a jego drużyna wygrała u siebie 5-0 (1-0) w meczu 22. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Karlsruher SC. Dla 29-letniego polskiego pomocnika, który asystował również przy golu na 3-0, to pierwsze trafienie w sezonie.

27 lutego 2017, 20:15 - Hamburg (Millerntor-Stadion)
FC Sankt Pauli 5-0 Karlsruher SC
Mats Møller Dæhli 12, Waldemar Sobota 50, Aziz Bouhaddouz 52, 58, 79

żółte kartki: Cenk Şahin - Dennis Kempe.

sędziował: Günter Perl (Bawaria).
widzów: 29 073.

Sobota rozegrał całe spotkanie, a Oskar Zawada znalazł się poza kadrą KSC. Sankt Pauli zajmuje 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów, a Karlsruhe znajduje się na 17. miejscu i ma 18 punktów.

paulianer - 27 lutego 2017, 22:17:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Waldek, brawo St.Pauli. Kapitalny mecz - oby tak dalej a z utrzymaniem w lidze nie będzie problemu.

Bober - 27 lutego 2017, 23:06:44 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
29k na meczu w poniedziałek. A to jedna z dwóch drużyn Hamburga..

GłupiSobot - 27 lutego 2017, 23:35:29 - *.residential.rdsnet.ro
A mógł zostać w Śląsku Wrocław i być uwielbiany i zostać legendą klubu i gwiazdą Ekstraklasy. To wybrał rolę anonima i kopanie się po czołach w niższych ligach.

Oks Odra - 27 lutego 2017, 23:45:54 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@glupisobo
Skąd się takie debile biorą jak Ty???

prawda - 28 lutego 2017, 6:39:26 - *.dip0.t-ipconnect.de
Oglądałem mecz Śląska i mecz St.Pauli. To w Śląsku kopali się po czole. 2 Bundesligę oglądało się o wiele lepiej, a i gra St.Pauli rewelacyjna. Nie wspomnę już o tym, że na meczu było 29 tys. A obejrzeć Śląsk ilu przyszło ?

ja - 28 lutego 2017, 7:50:56 - *.146.194.52.internetia.net.pl
W Polsce nawet nie ma 10 stadionów, które pomieszczą tylu kibiców niestety

eksperd - 28 lutego 2017, 8:25:56 - *.182.36.9
W willach, domach i na blokach wszędzie tam gra Sobota!

needle - 28 lutego 2017, 10:54:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy mógłby być gwiazdą ekstraklasy...?
Miał udany rok, najwyżej 3 półrocza. Sam fakt, że gra w słabszym klubie niż tam gdzie odszedł z Wrocka świadczy o tym, że już nie rośnie w siłę podobnie jak powiedzmy Peszko czy Starzyński.
W Śląsku -oczywiście- miałby miejsce ale już w LECHU na pewno nie
IGła
PS A co do frekwencji to Hamburg ma więcej ludności niż W-wa; jak porównywać to powiedzmy do ...Niecieczy :P
Jestem jednak przekonany, że gdyby prezes tego klubu przystał na propozycję Engela fuzji i POLONIA grałaby na Narodowym to też by przyszło 29000 na mecz z WISŁĄ czy LECHIĄ [nie zawsze rzecz jasna!] a na derbach byłoby tyle, że rozdziawilibyście gębusie ze zdziwienia ;)

needle - 28 lutego 2017, 11:15:14 - *.19.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl
Warszawa jest większa od Hamburga..

Dziekuje - 28 lutego 2017, 14:38:47 - *.access.telenet.be
Korzystając z okazji że mam wolne chciałbym szczerze podziękować całej redakcji 90minut za bycie przez wiele lat jedna z najlepszych stron o piłce i bycie częścią życia każdego kibics. PS. Brawo Waldek.

JIGSAW75 - 28 lutego 2017, 18:30:00 - *.silesnet.pl
Mecz drużyn walczących o utrzymanie w 2 Lidze poziomem powalił wszystkie mecze naszej EKLAPY.
Nie ma się co dziwic że na meczu 29000 kibiców a w Lublinie 1401.

LEO - 28 lutego 2017, 19:51:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Waldek

:)))) - 28 lutego 2017, 20:47:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W 3 lidze Niemieckiej bywa więcej kibiców niż na nie których meczach naszej e-klapy !!!
3 liga niemiecka - kanały TV - MDR Sachsen , RBB Brandenburg , WDR KOLN !!!