15 marca 2017, 18:39:12 - bartekwr9
eME U-17: Polska 3-0 Grecja

Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 2000) wygrała 3-0 (2-0) w swoim ostatnim meczu rozgrywanego w Portugalii turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy z Grecją. Podopieczni Roberta Wójcika stracili szansę na awans do turnieju głównego.

15 marca 2017, 17:00 - Marinha Grande (Estádio Municipal da Marinha Grande)
Polska 3-0 Grecja
Michał Skóraś 11, Mateusz Praszelik 36, Maciej Żurawski 64

Polska: 1. Bartosz Mrozek - 4. Szymon Zalewski, 6. Sebastian Walukiewicz, 16. Jakub Kiwior, 3. Marcin Grabowski - 2. Michał Król, 8. Mateusz Praszelik (59, 10. Łukasz Norkowski), 17. Maciej Żurawski, 11. Michał Skóraś, 18. Kacper Tabiś (54, 7. Mateusz Szwed) - 13. Hubert Sobol (71, 9. Kacper Wełniak).

Grecja: 12. Vassílis Tsimópoulos - 18. Pávlos Papadópoulos (75, 19. Fílippos-Pantelís Tserengóf), 3. Geórgios Antzoulás, 15. Ioánnis Michailídis, 11. Apóstolos-Ilías Martínis (41, 6. Aléxandros Gargalatzídis) - 9. Elefthérios Lýratzis, 14. Pávlos Mavroudís, 10. Serafím Maniótis, 8. Chrístos Katsoúkis (41, 17. Paraskevás Doumánis), 5. Antónios Gaitanídis - 7. Dimítrios Emmanouilídis.

żółte kartki: Mrozek, Walukiewicz - Emmanouilídis, Michailídis.

sędziował: Ian McNabb (Irlandia Północna).

W 40. minucie Elefthérios Lýratzis (Grecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartosz Mrozek obronił).
W 54. minucie Aléxandros Gargalatzídis (Grecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartosz Mrozek obronił).

W drugim dzisiejszym meczu Hiszpania wygrała 2-0 z Portugalią. Do mistrzostw Europy awansują zwycięzcy każdej z ośmiu grup oraz siedem drużyn z drugich miejsc z najlepszym bilansem przeciwko pierwszym i trzecim drużynom w swoich grupach. Mistrzostwa Europy zostaną rozegrane w maju w Chorwacji.

Tabela grupy 3:

1. Hiszpania   3  6  5- 2
2. Portugalia  3  4  7- 5
3. Polska      3  4  7- 6
4. Grecja      3  3  1- 7

dart - 15 marca 2017, 18:41:23 - *.dynamic.chello.pl
Maciej Żurawski to chyba ma przebite blachy ;)

nie ma dziś narzekaczy że tylu z Lecha grało haha
a fachowcy od teorii wyższość szkółek wiejskich nad większymi akademiami też się schowali ?
Chłopacy mieli pecha w losowaniu do tego mecz z Portugalią i karny dla nich w ostatnich minutach to kryminał (skrót na ŁNP)

G.L. - 15 marca 2017, 19:13:54 - *.adsl.inetia.pl
Żuraw , tyle lat i nadal szczela

c6743 - 15 marca 2017, 19:14:14 - *.7.224.146
nie najgorszy ten rocznik szkoda, że brakło tak nie wiele może gdyby gospodarzem była Hiszpania albo Grecja czy też my to pykneliby tych Portugalii.

M - 15 marca 2017, 20:09:30 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
Jest chyba przepis pozwalający na występ kilku starszych zawodników, ale dlaczego akurat wzięli Żurawia?

radomato - 15 marca 2017, 23:34:14 - *.serczer.pl
Bartosz Mrozek - fenomenalna postawa w bramce. Dwa obronione karne w jednym meczu.

bobo - 16 marca 2017, 3:38:29 - *.dyn.optonline.net
to jest reprezentacja to lat 17, a to znaczy, że mogą grać piłkarze mający 17 lat bądź mniej i mający 71 lat lub więcej, stąd Maciej Żurawski, wielki komunista

098 - 16 marca 2017, 5:11:56 - *.216.22.254
Zurawski to ma chyba jakies uklady w Pzpn ze dalej gra w kadrze a moze jakies powiazania rodzinne z Dorna, ktory go powoluje to wszystko bardzo dziwne.

kibic - 16 marca 2017, 7:28:59 - *.101.196.46.generic-hostname.arrownet.dk
Ciekawy rocznik, szkoda że nie udało się awansować...

Tera - 16 marca 2017, 9:52:32 - *.10.208.58
Jakim trzeba być prymitywem zeby ciągle nawijać o tym Zurawskim
Brawo młodzi

Dux - 16 marca 2017, 16:29:49 - *.adsl.inetia.pl
Tera - zgadzam się. Magic przebił blachy to przebił, po co drążyć temat.

LEO - 16 marca 2017, 19:03:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Chłopaki

Neutral60 - 18 marca 2017, 9:26:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejorz obecnie ma najlepszych bramkarzy w Polsce we wszystkich kategoriach wiekowych !!! Mrozek obronił dwie "jedenastki"!!! Brawo,Brawo,Brawo !!!!