MPJM

17 marca 2017, 21:49:27 - Kiellini_
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił bramkę dla De Graafschap, a jego drużyna przegrała 2-3 (1-2) w meczu 31. kolejki holenderskiej II ligi z Fortuną Sittard. Dla Polaka to dwudzieste trafienie w sezonie.

17 marca 2017, 20:00 - Sittard (Fortuna Sittard Stadion)
Fortuna Sittard 3-2 vbv De Graafschap
Djibril Dianessy 11, Emrah Başsan 29, 70 - Piotr Parzyszek 6 (k), Mark Diemers 90

żółte kartki: Kamen Chadżijew - Mark Diemers, Tim Linthorst.
czerwona kartka: Nathaniël Will (28. minuta, De Graafschap, za faul taktyczny).

sędziował: Allard Lindhout.
widzów: 1512.

Parzyszek i Filip Bednarek rozegrali całe spotkanie w drużynie gości, a na ławce Fortuny spotkanie spędził Adrian Purzycki.

De Graafschap zajmuje 14. miejsce w tabeli z 36 punktami, a Fortuna plasuje się na 16. pozycji z 34 "oczkami" na koncie.

ass - 17 marca 2017, 21:51:09 - 87-205-60-126.adsl.inetia.pl
sprawdzic go w jakiejs Koronie czy Wiśle !

do ASS - 17 marca 2017, 22:10:50 - 095160155199.dynamic-ww-12.vectranet.pl
ty myslisz ze on przyjdzie do polskiej eklapy grac za wirtualna kase ? wyrobil sobie marke w Holandii i tam bedzie gral przez wiekszosc kariery

Ricardo - 17 marca 2017, 22:17:37 - alb151.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby tak dalej to później pierwsza liga a potem to nawet Reprezentacja Holandi

fgr - 17 marca 2017, 22:18:02 - 46.21.217.1.t-n.pl
To niech idzie do holenderskiej pierwszej ligi chociaż

D... - 17 marca 2017, 23:02:35 - 176-111-139-29.airmax.pl
Powinien dostać szansę w reprezentacji z Czarnogórą. Poziom rywala nie będzie wyższy niż to co gra w lidze, więc pół godzinki meczu o stawkę zweryfikowałoby go konkretnie: albo się nadaje i warto na niego stawiać w dłuższej perspektywie, albo to grajek drugoligowy, że szklanym sufitem, którego nie jest w stanie przebić.

Paprykarz - 17 marca 2017, 23:06:37 - 92.40.248.48.threembb.co.uk
Wow! Wyrobil sobie marke... co za brednie. Taka marke wyrobil, ze pojechal do 2 ligi w anglii, nie ogarnal w ogole poziomu. Zagral pare minut w JEDNYM meczu i zanim wrocil do miasteczko w ktorym "wyrobil sobie marke" to zagral w 2 lidze belgijskiej. Poziom Zwolinskiego.

JamCI - 18 marca 2017, 3:29:40 - GATE-dialog-lginnotek.wroclaw.dialog.net.pl
23 lata, warunki sa, trzeba dac szanse... nie mowie o meczu o punkty jednak mozna mu sie przyjrzec. moze poziom ligi w ktorej grywa nie porywa ale 20 bramek daje do myslenia i z kapelusza sie nie bierze a od sciany w angli nie taki sie juz odbil... Pozdrawiam

@ - 18 marca 2017, 7:21:31 - dynamic-78-8-240-206.ssp.dialog.net.pl