19 marca 2017, 18:56:02 - bartekwr9
Hat trick Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił trzy bramki dla Brøndbyernes IF w wygranym 3-2 (0-1) meczu 26. kolejki duńskiej ekstraklasy z Lyngby BK. Polski napastnik ma na koncie trzynaście ligowych bramek w tym sezonie. Wilczka w 90. minucie zmienił Svenn Crone.

19 marca 2017, 17:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 3-2 Lyngby BK
Kamil Wilczek 60, 75, 79 - Jeppe Kjær 17, Jens Odgaard 83

żółte kartki: Rodolph Austin, Lebogang Phiri (Brøndby).

sędziował: Mads-Kristoffer Kristoffersen.
widzów: 15 118.

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził były obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Brøndbyernes IF jest wiceliderem tabeli z dorobkiem 52 punktów.

gdddf - 19 marca 2017, 18:57:29 - *.stargard.vectranet.pl
Dobrze, że powołany.

ryjek - 19 marca 2017, 19:03:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwsza ładna, dwie kolejne to dobitki.

ads - 19 marca 2017, 19:03:32 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
No to się przełamał

Mądry - 19 marca 2017, 19:07:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ładnie...

needle - 19 marca 2017, 19:18:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co innego jakby strzelił w meczy, gdzie było 7:2 a tu zrobił remis i zwycięstwo nawet