26 marca 2017, 19:50:32 - miszel
Gol samobójczy Pawła Kieszka

Paweł Kieszek strzelił gola samobójczego, a jego Córdoba CF przegrał 0-1 (0-1) w wyjazdowym meczu 31. kolejki hiszpańskiej II ligi z Sevilla Atlético Club. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

26 marca 2017, 18:00 - Sewilla (Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán)
Sevilla Atlético Club 1-0 Córdoba CF
Paweł Kieszek 15 (s)

żółte kartki: José Matos - Edu Ramos.

sędziował: Jorge Valdés Aller (Kastylia-León).
widzów: 5512.

Córdoba CF ma na koncie 34 punkty i zajmuje 17. miejsce w tabeli.

edek - 26 marca 2017, 20:05:13 - *.dynamic.mm.pl
Brawo ! Tak trzymać Pawle - zawsze to bramka w lidze hiszpańskiej !

kromka - 26 marca 2017, 20:06:37 - *.eaw.com.pl
"kariera" trwa... ehhh co tu duzo komentowac? serio nie mozna wrocic do 1 ligi w Polsce, tylko same babole wpuszczac ? na obrone jedyne co to to ze Sevilla ma dobry skład w hiszpanskiej lidze wiec i tak dobrze ze wiecej nie wpuscil bramek

obiektywny - 26 marca 2017, 20:53:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko ja mam pytanie - bo to już jest wkurzające - czy aby kolejny raz nie jest to tak, że np. strzał przeciwnika po odbiciu się od poprzeczki trafił go w plecy albo i obrońca spartaczył i tak właśnie "bronił", że strzelił w bramkarza a w informacjach podają, że "bramka samobójcza"? Niestety, 90minut.pl też to stosuje. Może pora raczej na 90minut.pl naciskać, by dodawali zawsze w takiej sytaucji wyjaśnienie, w jakich okolicznościach taka bramka? To lepsze, niż pisać tu takie kpiny z zawodnika, gdy nic nie wiecie, jak to było! Swoją drogą, zadziwia mnie tu 90minut.pl które bardzo szanuję za fachowość, ale w tej sprawie jak i kilku podobnych - są jakby zaślepieni.

tajny - 26 marca 2017, 21:45:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@obiektywny ?? ale co masz do 90minut.
Opierają informacje na danych zapisanych z protokołów. NIe ma co sie dziwić ze tak piszą, to jest portal informacyjny. Wiem, że fajnie by bylo, zeby informacje byly podawane sekundę po meczu, najlepiej jeszcze z informacjami jak zagrał i jakie noty, i do tego pewnie jeszcze chciałbyś mieć załączony filmik do newsa..
Nie bądź śmieszny. Jak chcesz i Ciebie to interesuje to poszukaj na necie skrótu i zobaczysz czy odbiła mu sie niechcący, czy sam wrzucił dobie do bramki..
Zacznij rozróżniać jaką funkcje pełni ten portal a dopiero wymagaj..
A najlepiej jak masz komentować, to następnym razem zadaj sobie trudu i jak już znajdziesz okoliczności jak padła bramka to szybko minute po meczu opisz w komentarzu by inni nie mieli beki z "samobója".