MPJM

17 kwietnia 2017, 16:20:32 - maciejko
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla vbv De Graafschap w wygranym 2-0 (1-0) meczu 35. kolejki drugiej ligi holenderskiej z MVV. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to 25. ligowe trafienie w tym sezonie.

17 kwietnia 2017, 14:30 - Doetinchem (De Vijverberg)
vbv De Graafschap 2-0 MVV (Maastricht)
Piotr Parzyszek 8, Daryl van Mieghem 90

żółte kartki: Sven Nieuwpoort, Youssef El Jebli - Nick Kuipers.

sędziował: Christiaan Bax.
widzów: 10 623.

Cały mecz w składzie gospodarzy rozegrał także Filip Bednarek. Na ławce rezerwowych gości spotkanie spędził Mikołaj Smyłek.

MVV zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 57 punktów, De Graafschap jest na 13. miejscu z 46 punktami.

s - 17 kwietnia 2017, 16:46:17 - user-31-174-112-102.play-internet.pl