[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


20 kwietnia 2017, 11:49:11 - MichalMKS
27. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 27. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 21-22 kwietnia.

21 kwietnia (piątek):

Radomiak Radom - Odra Opole, godz. 18:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg, godz. 19:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).

22 kwietnia (sobota):

Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg, godz. 15:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom, godz. 15:00, sędzia: Paweł Kantor (Dębica).
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa, godz. 16:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Legionovia Legionowo - Warta Poznań, godz. 17:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).


źródło: własne / PZPN

hehe - 20 kwietnia 2017, 11:58:10 - 89-79-89-216.dynamic.chello.pl
Jakubik sedziuje jutrzejszy hit? nie wierze.

Ragazi - 20 kwietnia 2017, 12:46:08 - mail.selt.com
Ale jaja To proszę nie obstawić na Odre browo panie Sławku

ole - 20 kwietnia 2017, 13:02:35 - acij90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witaj Kraśniak

Qrqw - 20 kwietnia 2017, 13:15:19 - user-94-254-144-9.play-internet.pl
Gdzie Radomiak nie może tam Sławek załatwi

Bolo yung - 20 kwietnia 2017, 14:48:31 - public-gprs357723.centertel.pl
Taaaaaaa.....i te kiery w pierwszych meczach dla Radomiaka tez pan Slawek zalatwil....i karnego dla Zambrowa tez ....

piknik - 20 kwietnia 2017, 15:55:19 - 082139040253.radom.vectranet.pl
Wy też załatwiliście sobie z Siarką dwa karne,aż mi was szkoda.

Edzio - 20 kwietnia 2017, 16:09:23 - 172.58.11.170
Jakubiak i Radomiak to jak rodzina. Az dziw bierze, ze po takich kontrowersjach dalej sedziuje mecze Radomiaka.Tak jak by nie bylo innych. Jeszcze nam daleko do nor alnisci w pilce.

u44 - 20 kwietnia 2017, 16:11:12 - 095160153032.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Ale jesteście śmieszni niektórzy z "Panem Sławkiem Wszechmogącym". Jakby tak było, to Radomiak już teraz miałby załatwiony awans. A jak jest naprawdę? Radomiak dopiero w 7 meczu na wiosnę odniósł 1 zwycięstwo, po zmianie trenera.

Luki - 20 kwietnia 2017, 16:22:56 - 188.146.11.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@u44 bo Radomiak jest słaby. Jutro baty od Odry zbierze . Minimum 0:3 dla Odry.pozdro

kolegium - 20 kwietnia 2017, 16:45:58 - 178235042134.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Powiedzcie mi jak to możliwe! Prezes Radomiaka, Sławomir Stempniewski jest w zarządzie Mazowieckiego ZPN, pod który podlega Wydział Sędziowski MZPN. Arbitrem tegoż wydziału jest Krzysztof Jakubik z Siedlec. Jako sędzia ekstraklasy w drugiej lidze nie jest obserwowany, nie jest brany pod ocenę i może robić co mu się żywnie podoba.

u44 - 20 kwietnia 2017, 17:12:18 - 095160153032.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Czyli jak widzę, jutrzejszy hit 2 Ligi Radomiak - Odra Opole nieźle niektórym rozgrzewa emocje. Dobra promocja tego meczu...
A propos - miał być ten mecz podobno transmitowany na żywo w TVP3? Czy tak będzie, czy tylko były to czcze zapowiedzi od słabo zorientowanych ?
Jakby nie było, będę ten mecz oglądał na żywo na stadionie

Mr. P - 20 kwietnia 2017, 17:52:20 - 89-64-54-184.dynamic.chello.pl
@u44 Transmisja będzie zarówno na kanale TVP3 jak i na kanale Łączy Nas Piłka na YouTube.

Taaa - 20 kwietnia 2017, 17:54:58 - 89-77-29-9.dynamic.chello.pl
Jeśli jest tak jak mówicie z tym sędzia to niefajnie, na szczęście będą dwie transmisje i może trochę się tym przestraszyć.

Daro - 20 kwietnia 2017, 18:19:00 - 89-64-52-171.dynamic.chello.pl
Real - Bayern też był transmitowany, a i tak był przekręcony.

Ferdek - 20 kwietnia 2017, 18:28:22 - 188.146.21.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rozwoj-Raków-0:5

1910 - 20 kwietnia 2017, 18:48:30 - non-registered.umradom.pl
jutro straszne baty

Warchol - 20 kwietnia 2017, 20:07:37 - afde44.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hehe wszystkie komenty o Rks pomijajac jeden wynik Rakow Rozwoj. Co Was tsk trn Radomiak grzeje??? W Radomiu po wielu latach wreszcie ktos dostrzegl potrncjal na pilke, rzesze wiernych kibicow. I buduje sie tu profesjonalny klub z zapleczem i akademia i pojdziemy wyzej w tym lub przyszlym sezonie. Miasto swoje doklada budujac hsle i stadion pilkarski. I mozecie sobie trolowac lub gadac o p. Slawku s i tak nic to nie zmieni. Kochsmy Radomiaka czy Wam sie to podoba czy nie!!! A jutro znowu komplet na Odre i darcie gardla. Mam tylko nadzieje ze pilkarze sie postaraja i psy wpuszcza przyjezdnych z Opola. Pozdro dla notmalnych

RRR - 20 kwietnia 2017, 21:02:32 - a24-06-10.opera-mini.net (2.68.106.142)
Haha dzieci płaczą, że sędzia, który od kilku sezonów w ekstraklasie biega z gwizdkiem i jest niezły będzie sędziował hit w Radomiu.To kto ma gwizdac ten mecz? Może sędzia Jacek Zyro z Bydgoszczy? Który w pamiętam meczu barazowym przekrecil Radomiaka jawnie przy 8 tys. Kibiców i klub z Opola gdzie na mecze przychodzi po 500 osób mógł cieszyć się z awansu takiego sędziego byście chcieli jeszcze raz ? Wasze niedoczekanie!

Ragazi - 20 kwietnia 2017, 21:12:35 - 89-79-80-110.dynamic.chello.pl
Do rrr było 80 tys a w Opolu chodzi 50 osób

Snajper - 20 kwietnia 2017, 21:14:31 - 172.58.11.170
RRR nie widze szans na leczenie

RRR - 20 kwietnia 2017, 21:20:05 - a24-05-12.opera-mini.net (2.68.106.142)
Boli was i ma boleć garstka kibiców w opolu.Jutro Doping pełnego stadionu w Radomiu zrobi z was miazge i z waszych pilkarzy,ale to dobrze nareszcie zobaczycie co to jest doping i jak się kibicuje może to i lepiej dla was ,żeby się uczyć od lepszych.Niestety stadion trochę mały bo już biletów brak.

Racovia - 20 kwietnia 2017, 21:25:04 - cpc99892-brnt2-2-0-cust957.4-2.cable.virginm.net
Najlepsze sa komentarze z Radomia o tym jakich to maja fantastycznych kibicow i ich deprecjonowania innych klubow z mniejsza widownia. Przypominam wam Radomianie ze w tej zabawie chodzi o posiadanie najlepszych pilkarzy a nie najwiekszej ilosci spiewajacych kibicow.
Wy mylicie dyscypline z x factor!

gurew - 20 kwietnia 2017, 22:29:23 - host-209-193.wad.pl

Radomiak Radom - Odra Opole 1:0
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elblag 0:2
22 kwietnia (sobota):
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1:1
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom, 2:1
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 0:0
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa 3:1
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 0:2
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 2:2
Legionovia Legionowo - Warta Poznań 4:0

Luki - 20 kwietnia 2017, 22:52:24 - 188.146.74.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Radomiak już dzisiaj zyskał +23% do ligi net hoolsow po dzisiejszych komentarzach Buahaha

posejdon - 20 kwietnia 2017, 22:58:06 - v146.radom.k.pl
21 kwietnia 2017 , 19:50:01 Radomiak Radom-Odra Opole 4:0 (2:0),Bramki: Kwiek 12,Leandro 44,Cupriak 67,88.Żółte kartki:Leandro,Grudniewski(Radomiak), Gancarczyk(Odra) Świetne widowisko w meczu na szczycie stworzyły drużyny Radomiaka i Odry,już od pierwszych minut zarysowała się bardzo wyraźna przewaga gospodarzy, a goście zmuszeni zostali do rozpaczliwego wybijania piłki z własnego pola karnego. Natychmiast po rozpoczęciu w 25 sekundzie meczu Radomiak strzelił prawidłowo gola jednak sędzia dopatrzył się spalonego ,co się odwlecze to nie uciecze, w 12 minucie meczu Kwiek wymanewrował trzech obrońców Odry i założył bramkarzowi popularną siatkę.W dalszej części meczu szły huraganowe akcje Radomiaka na bardzo wystraszony zespół Odry Opole, którzy byli otumanieni miażdżącym dopingiem całego stadionu.Powtórka z rozrywki nastąpiła w 44 gdzie Leo przewrotką a'la Hugo Sanchez posłał piłkę w samo okienko. Po zmianie stron Radomiak przystąpił do egzekucji na Odrze.67 minuta Cupriak z 25 metrów płaskim strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce,sfrustrowani piłkarze Odry wpadli w panike czego wynikiem była czwarta bramka dla Radomiaka strzelona przez Cupriaka piętą.Goście czekali z niecierpliwością końca meczu,bo w tym meczu byli bezradni jak trampkarze, a piłkarze Radomiaka odebrali od swoich sympatyków gorące owacje na stojąco.

kkkk - 20 kwietnia 2017, 23:57:09 - ip-5-172-238-200.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
mecz bedzzie na tvp3 opole czy na wszystkich regionlnych

Hgtv - 21 kwietnia 2017, 6:13:51 - 87-206-114-255.dynamic.chello.pl
Mecz będzie na HGTV a komentować ma Dorota Szelagowska, która po meczu będzie remontować kuchnię pewnej rodziny z Radomia.

Daro - 21 kwietnia 2017, 6:37:44 - user-94-254-144-215.play-internet.pl
Mecz ściągnął przed telewizory miliony telewidzów. Na stadionie pojawiła się także słynna chytra baba z Radomia. Mecz zakończył się wygraną rewelacyjnego beniaminka z Opola 0:3. W czasie meczu obrońcy Radomiaka 5 krotnie wybijali rozpaczliwie piłkę z linii bramkowej. Odra tą wygraną otworzyła sobie autostradę do I ligi, a Radomiak pogrążył się w ciemnościach II ligi.

Cxcx - 21 kwietnia 2017, 6:58:41 - user-94-254-144-27.play-internet.pl
Kibice nie awansują, przeciętne drużyny też nie. Z wyjątkiem tych, które 'Sławek i sp.' wciągają za uszy, bo same kuleją. Fakty są takie, że niczyje wygrane nie budzą tylu kontrowersji co chytrych bab ale na układy nie ma rady.

@Mr.P - 21 kwietnia 2017, 9:34:53 - n25-03-05.opera-mini.net (94.254.160.204)
Gdzie to wyczytałeś o tym ,że ma być na tvp3 jedynie transmisja na YT kanał ŁNP Pozdro!

fxq - 21 kwietnia 2017, 9:35:31 - 194.29.180.65
@Posejdon Co ty ćpasz koleś? :D Moim zdaniem padnie remis, bądź wygrana gości.
Może i Radomiak ma rzeszę wiernych fanów, ale na boisku wygląda gorzej niż Oderka, która ma ambicje na grę w pierwszej lidze. Meczyk będzie można oglądać na youtube na kanale łączy nas piłka, bądź w tvp, ale nie wiem czy regionalnie (Opole) czy zrobią ogólnopolską transmisję.

19HETMAN72 - 21 kwietnia 2017, 9:36:00 - 093105147206.radom.vectranet.pl
Nie rozumiem za bardzo po co te wzajemne "spinki" - boisko pokaże kto mecz miał a kto nie miał "proroczych snów". Tak naprawdę to własnie ten mecz powinien pokazać "moc" lub "niemoc" Radomiaka.Nie powinniśmy się spodziewać wirtuozerii, to będzie twarda walka o każdą piłkę. Mam nadzieję, że wyjdziemy z niej zwycięsko (choć remis i ewentualna porażka - odpukać - po tzw. walce" nie byłaby żadnym zaskoczeniem"). Uważam jednak, że Zieloni maja wiele do udowodnienia (w tym historycznie), a ten mecz jest doskonała do tego okazją. Liczę na grę fair , żeby nie było potem dziwnych komentarzy dotyczących "roli sędziego i Pana Sławka". Pozdrawiam jak zwykle wszystkich Nam przychylnych i tych nieprzychylnych (tj. "szyderców, trampkarzy i wszelkiej maści napinaczy") - myślę, że będzie dobrze - bo wiadomo dla mnie to - TYLKO RADOMIAK RKS!!!!

@@Mr.P - 21 kwietnia 2017, 9:37:47 - 194.29.180.65
będzie w tvp3...pytanie tylko czy w regionalnej na Opolu czy ogólnopolskiej. Słabo się dogadały media bo na yt też będzie można obejrzeć na łączy nas piłka. A co do meczu. Sędziowie będą hitem tego spotkania. Wydaje mi się, że tym razem remis nie padnie. Albo karny dla Radomiaka albo Odry w końcówce meczu, albo wszystko rozstrzygnie się wcześniej. Osobiście stawiam 1:2 Odra

Gravesande - 21 kwietnia 2017, 10:22:04 - ate241.neoplus.adsl.tpnet.pl
A po meczu znana w Radomiu przyśpiewka "Radomiaku nie martw się , w drugiej lidze nie jest żle "

Warchoł - 21 kwietnia 2017, 10:25:41 - hbm42.internetdsl.tpnet.pl
@Posejdon - Obyś człowieku w łabędzi puch obrósł - a teraz możesz wstać już z kolan AVE!

hehe - 21 kwietnia 2017, 10:49:08 - host-212.96.236.209.tvksmp.pl
cała polska wie ze radomiak kvrwa jest!!

Daro - 21 kwietnia 2017, 11:22:44 - 82.177.201.3 (10.66.104.31)
Transmisja w TV tylko w TVP3 Opole i na ich stronie internetowej. Kibice z poza Opolszczyzny mogą oglądać również na ŁNP na youtube.

opolanin - 21 kwietnia 2017, 11:40:46 - 178.252.20.77.internetia.net.pl
Kibicowsko ten mecz zjada niejeden z ekstraklasy, mam nadzieje, ze sporotow rowniez bedzie dobrze. TYLKO ODRA! Pozdro dla Radomia, spotkamy sie za rok w 1 lidze, wierze, niezaleznie od dzisiejszego wyniku.

kolo - 21 kwietnia 2017, 11:52:06 - 178235041223.dynamic-ww-06.vectranet.pl
@RKS - nie napinaj się doopku bo tacy jak ty przynoszą tylko wstyd Radomiakowi.
@opolanin - pozdrawiam i zapraszamy do Radomia. Tylko Radomiak!

kibic - 21 kwietnia 2017, 11:56:35 - 212.160.172.84
Radomiak jest Radomiem tej ligi, przynajmniej na wiosnę. Czyli ogólnie nędza.
W hicie stawiam X2 (Odra z taką przewagą w lidze nie musi specjalnie cisnąć), do spokojnego awansu wystarczy,

kibic70 - 21 kwietnia 2017, 13:28:01 - 78.10.89.172
Dwie wypasione transmisje (ŁNP, TVP3). Prawie jak Liga Mistrzów. Przed takim meczem bez napinki się nie obejdzie. Wszystko i tak zweryfikuje boisko. O sędziowaniu przed meczem wolę się nie wypowiadać. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości. Mam nadzieję, że tym razem kibice gości będą wpuszczeni na stadion. Pozdrowienia z Opola dla Radomiaka. Niech wygra lepszy. W przyszłym sezonie zagramy znowu… tym razem w I lidze. Oby...

Vernon - 21 kwietnia 2017, 15:05:53 - ipc24l4.sanok.biz
Radomiak Radom 2:2 Odra Opole
Row Rybnik 0:2 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 2:0 Kotwica Kołobrzeg
Puszcza Niepołomice 0:1 Polonia Bytom
Gryf Wejherowo 0:0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów 0:3 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 1:4 Raków Częstochowa
Legionovia Legionowo 2:2 Warta Poznań

posejdon - 21 kwietnia 2017, 15:38:48 - v146.radom.k.pl
Warchoł,po meczu ucałujesz mnie w insygnia i posypiesz głowę popiołem,otóż pewien lama z Tybetu nauczył mnie czytać gazet poniedziałkowych od czwartków poprzedzających wydanie poniedziałkowe, zamykam oczy i zczytuje relacje...... Panowie stawiać na Radomiaka domy, samochody,nieruchomości, zwierzęta zaprzęgowe i tuczne, nawet teściową,oto daje wam pewniaka 4:0 na Radomiaka, a teraz wstańcie z kolan po przeczytaniu tych proroczych fraz

kibic - 21 kwietnia 2017, 16:00:20 - 212.160.172.84
"zwierzęta zaprzęgowe" - posejdon ewidentnie jest z Radomia

kibic - 21 kwietnia 2017, 16:02:01 - cmp48.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radomiak Radom - Odra Opole 0:0
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elblag 0:1
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1:0
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom, 2:0
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 2:1
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa 2:0
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 1:1
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 0:2
Legionovia Legionowo - Warta Poznań 2:0

tutuus - 21 kwietnia 2017, 19:24:19 - p4FF2E3E5.dip0.t-ipconnect.de
Ten pajac Rasmus jeszcze zyje ?!?
To talataj do potegi i kiedys ktos m´nie wytrzyma...
Chlopie, podaj sie lepiej sam DO DYMISJI !!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas