[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


21 kwietnia 2017, 10:56:08 - Gladki
Plan transmisji meczów 29. kolejki Nice I ligi w Polsacie

Ustalono terminy meczów 29. kolejki Nice I ligi transmitowanych przez Polsat Sport.

Kolejka 29

5 maja, 20:45 - Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice
6 maja, 15:00 - Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA

idc - 21 kwietnia 2017, 10:58:44 - 095160017094.p2p.business.static.vectranet.pl
idc

kokosz - 21 kwietnia 2017, 11:14:06 - aarj46.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie dlaczego stacja mając pokończone ligi w siatkówce, mając 3 stacje sportowe plus stacje która do niedawna była sportowa nie potrafi dołożyć kolejnej transmisji. Cy to aż taki wydatek dla stacji która ma ambicje sięgające ekstraklasy a nawet ligi mistrzów? Transmisjami 1 ligi tego nie potwierdzają puszczając 2 mecze tyle samo co upadająca stacja Orange Sport.

hgcvjj - 21 kwietnia 2017, 11:20:43 - user-94-254-177-168.play-internet.pl
Jeszcze z 5 razy to napisz.

Polska - 21 kwietnia 2017, 11:22:56 - 78.10.83.245
Górnik TV

REKLAMA

greg239 - 21 kwietnia 2017, 11:48:33 - host-46-186-21-237.dynamic.mm.pl
poszperałem trochę i wychodzi mi tak:
Zabrze - 18
Katowice - 15
Sosnowiec - 14
Bielsko-B - 11
Legnica - 10
Chojnice - 9
Mielec,Tychy - 8
Glogow - 6
Siedlce,Suwałki - 4
Nowy Sącz,Bytow,Kluczbork,Pulawy,Grudziadz - 2
Olsztyn - 1
Pruszkow - 0

zag26 - 21 kwietnia 2017, 12:11:52 - ip-37-248-153-93.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lider Sandecja tylko 2 transmisje? serio?

lach - 21 kwietnia 2017, 12:23:40 - ip-5-172-235-52.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie mam na myśli stricte tego meczu bo akurat zapowiada się ciekawie ale Górnik gra kaszanę przez większość dotychczasowego sezonu, a jest pokazywany najwięcej razy

ns - 21 kwietnia 2017, 12:32:28 - agea75.ipv4.supernova.orange.pl
Sandecja 1 miejsce i żadnej transmisji Szkoda... Wniosek taki, że trzeba awansować i C+ pokaże wszystkie mecze bez łaski

KKS - 21 kwietnia 2017, 13:11:17 - 78.10.83.245
Liczy sie frekwencja i infrastruktura aby pokazywać ładnie mecze w TV także wszystko jest OK

. - 21 kwietnia 2017, 13:17:19 - 91.108.68.215
Orange sport WRÓĆ !!!!!!!
polszmat to nagorszy twór zaraz po tvn ,nie ważne kto lideruje nie ważne jak gra ważne aby pokazać legnice,zabrze,sosnowiec lub katowice reszta się nie liczy bo przecież mamy takie potentaty światowej piłki że muszą być w tv co tydzień.Widać gołym, okiem jak ich lansują ,dlatego tym bardziej trzymam kciuki za Sandecję ,Olimpię lub Chojniczankę aby awansowały.

dark - 21 kwietnia 2017, 13:27:20 - ip-5-172-235-52.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
do KKS,
frekwencja i infrastruktura? Powielanie suchych frazesów rodem z Cafe Futbol. Czyli jak na boisku grają tak, że oczy można wydłubać to mam się wsłuchiwać w to co śpiewają kibice albo przypatrywać się trybunom? Sorry ale wolałbym zaryzykować obejrzenie meczu z Grudziądza albo z Suwałk z mniejszą widownią i gorszą infrastrukturą ale z większym zaangażowaniem (w przeciwieństwie do tych z Zabrza) niż co tydzień zestaw na jedno kopyto.

Witkowski - 21 kwietnia 2017, 13:36:00 - host_38_255.compower.pl
Ludzie, co wy znowu z tą „infrastrukturą”? Ta sama durna gadka w przypadku Stomilu. Przecież wszystkie drużyny grają też NA WYJEŹDZIE, więc co to ma do rzeczy?

jaszczur - 21 kwietnia 2017, 13:54:14 - vpn.cartonplast.de
witam.
Gzie można znaleźć na bieżąco, wykaz wszystkich transmisji w Polsacie sport? Jakie w ten weekend będą mecze?
Z góry dziękuję za pomoc

zxc - 21 kwietnia 2017, 14:19:47 - 213.136.245.234
najlepszy paradoks jest taki, że można oglądnąć więcej meczów 2 ligi, która nie jest pokazywana w żadnej tv niż 1 ligi, którą pokazuje solorz. Połowę kolejki 2 ligi(przeważnie) można obejrzeć na internetowych streamach.

REKLAMA

Hagrid - 21 kwietnia 2017, 15:22:14 - 109197071214.nowysacz.vectranet.pl
A ja nie chcę, aby mecze Sandecji były w Polsacie. Po co sztaby rywali mają podglądać rozwiązania taktyczne, zwody Trochima, atomowe strzały Korzyma...

zxc - 21 kwietnia 2017, 15:32:28 - 213.136.245.234
a wiesz, że w wymogach licencyjnych jest punkt, który zobowiązuje klub do nagrania meczu i udostępnienia na serwerze pzpn? i każdy klub ma do tego dostęp.

Bravo - 21 kwietnia 2017, 16:58:50 - ip-31-0-122-140.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Z tym Gornikiem to ich poniosło,ze niby awans ? ,czy tez ze wyrozniaja sie polotem i finezją gry sposrod innych l-szoligowych drużyn?

Grześ L. - 21 kwietnia 2017, 19:16:16 - 156.148.9.51.dyn.plus.net
Ja tam jutro będę oglądał Stal.

KKS - 21 kwietnia 2017, 21:25:37 - 188.146.130.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze że polsat nie transmituje mecze Sandecji, przynoszą nam od lat pecha. Za parę miesięcy będą wszystkie w NC+ profesjonalnie 😉

Damian - 21 kwietnia 2017, 21:40:34 - 77-254-252-117.adsl.inetia.pl
@greg239
Wisła 3 razy.

LOLO - 22 kwietnia 2017, 13:36:56 - fav130.internetdsl.tpnet.pl
To skandal ostanie kolejki powinny być minimum 3 transmisje.
Protestuje dlaczego nie pokazują meczu Gks-u Katowice

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: