21 kwietnia 2017, 21:51:19 - maciejko
Drużyna Mikołaja Smyłka w barażach o awans do holenderskiej ekstraklasy

MVV Maastricht, zawodnikiem którego jest Mikołaj Smyłek, zapewnił sobie grę w barażach o awans do holenderskiej ekstraklasy. Dzięki wygranej 5-0 (5-0) SC Cambuur-Leeuwarden z RKC Waalwijk oraz wygranej 2-1 (0-0) vbv De Graafschap z Almere City FC w meczach 36. kolejki, drużyna Polaka na pewno znajdzie się w pierwszej dziesiątce w tabeli i będzie w gronie zespołów, które będą rywalizować o grę w Eredivisie w przyszłym sezonie. MVV w swoim meczu zremisował 2-2 (1-0) z rezerwami PSV Eindhoven.

21 kwietnia 2017, 20:00 - Maastricht (De Geusselt)
MVV (Maastricht) 2-2 Jong PSV Eindhoven
Patrick N'Koyi 41, Alessandro Ciranni 67 - Suently Alberto 59, Albert Guđmundsson 87

żółte kartki: Pieter Nys, Patrick N'Koyi, Thomas Verheijdt, Dyon Gijzen - Damian van Bruggen.

sędziował: Martin Pérez.
widzów: 4290.

22-letni bramkarz, który spędził mecz na ławce rezerwowych gości, nie zagrał w żadnym ligowym meczu w tym sezonie.

MVV zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 58 punktów. W trzyrundowych barażach o Eredivisie zagrają 16. i 17. drużyna obecnego sezonu ekstraklasy i osiem zespołów drugiej ligi (najlepsze drużyny czterech okresów ligowych oraz odpowiednia liczba drużyn z tabeli końcowej).

Egon - 21 kwietnia 2017, 21:55:48 - *.dynamic.chello.pl
Po co takie info skoro nie zagrał ani minuty w sezonie?

Testoviron - 21 kwietnia 2017, 22:21:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale kasę liczy robaczku Polski , i nie sprzedał się jak wy robaki

do testost - 21 kwietnia 2017, 22:41:55 - *.as13285.net
a zamach kiedy będzie?

@testoviro - 21 kwietnia 2017, 23:08:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdziwiłbyś się jakie grosze gość dostaje. W II lidze w takim półzawodowym klubie bez kasy jakim jest MVV to siedzi za wpis do CV.

Witkowski - 21 kwietnia 2017, 23:12:16 - *.compower.pl
Absurdalny jest tamtejszy system, po co się wysilać, skoro nawet będąc w połowie tabeli można awansować do pierwszej ligi?

@Testoviro - 21 kwietnia 2017, 23:57:01 - *.dynamic.telkab.pl
ależ klejnocie nilu mój, w klubach z niższych lig holenderskich to sie nic nie zarabia prawie

Kol - 21 kwietnia 2017, 23:58:35 - *.dynamic.chello.pl
Niech ucieka stamtąd. Tam już niedługo bialy nie bedzie mógł wyjść na ulice. Za rok albo dwa bedziemy przyjmować białych uchodźców z francji holandi belgi.

kokoroko - 22 kwietnia 2017, 15:52:30 - *.adsl.inetia.pl
Termobaryczność nie pozwala na zamach. Świrus mówi, że może mgła pomoże.

LEON - 22 kwietnia 2017, 16:58:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl