29 kwietnia 2017, 15:51:23 - euzi
Gol Piotra Ćwielonga

Piotr Ćwielong strzelił bramkę dla Magdeburga w meczu 35. kolejki niemieckiej 3. Ligi przeciwko Halle. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe 1-1 (0-1), a dla polskiego pomocnika to pierwsze trafienie w barwach nowego klubu.

29 kwietnia 2017, 14:00 - Halle (Erdgas Sportpark)
Hallescher FC 1-1 1.FC Magdeburg
Martin Röser 15 - Piotr Ćwielong 46

żółte kartki: Toni Lindenhahn, Max Barnofsky, Royal-Dominique Fennell - Marius Sowislo, Felix Schiller.

sędziował: Florian Heft (Dolna Saksonia).
widzów: 8021.

Za Ćwielonga w 82. minucie wszedł Tarek Chahed. Drużyna polskiego pomocnika zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 56 punktami na koncie.

edek - 29 kwietnia 2017, 15:54:40 - *.dynamic.mm.pl