[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


18 maja 2017, 16:58:43 - bartekwr9
Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała Arkę

Na środowym posiedzeniu Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała Arkę Gdynia za zachowanie kibiców podczas finału Pucharu Polski z Lechem Poznań.

Arka musi zapłacić 40 tys. zł. Klub zobowiązano także do pokrycia strat wynikających z uszkodzeń w sektorach zajmowanych przez kibiców Arki.


źródło: Arka Gdynia

REKLAMA

Dziubek - 18 maja 2017, 17:06:51 - rtr.fema.krakow.pl
Proponuje jeszcze ukarać tego nieudacznika, przekręciarza Bednarka za to co wyprawiał wczoraj w Kielcach

jasio - 18 maja 2017, 17:12:43 - dynamic-62-87-129-173.ssp.dialog.net.pl
@Dziubek
A wczoraj w Kielcach grała Arka czy Lech? Jakie to ma znaczenie pod tym newsem?

Dziubek - 18 maja 2017, 17:25:52 - rtr.fema.krakow.pl
News jest o karze. Wyraziłem więc swoją opinie kto najbardziej zasługuje na karę. Ot luźne nawiązanie

aktywPZPR - 18 maja 2017, 17:26:16 - 37-128-73-212.adsl.inetia.pl
Amika grała w Warszawie. Nie mieszać tematów.

REKLAMA

mexic - 18 maja 2017, 17:31:07 - user-94-254-128-214.play-internet.pl
@dziubek
Zapomniałeś dodać o karze dla Arka "Łokietka" Głowackiego.

Zajmon - 18 maja 2017, 17:38:14 - 188.146.5.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@dziubek
kara napewno bedzie dla niego do wyboru:
albo gwizda teraz 1 lige
albo tydzien przerwy i znow gwizda ex
przecież jest on synem prezesa zach-pom ZPN i nie mozna blokować zdolne mu chłopakowi kariery

max - 18 maja 2017, 17:45:51 - 89-77-239-68.dynamic.chello.pl
Proszę nawet taka świętość została ukarana.

chyżyrój - 18 maja 2017, 17:51:22 - 74.46-29-147.tkchopin.pl
Arka powinna się odwołać i ostatecznie zapłacić 10 złotych w 12 ratach

seba87 - 18 maja 2017, 17:52:55 - tmo-108-24.customers.d1-online.com
Organizator powinien zostać ukarany a kto nim był??? Czy Arka i Lech wynajmowali ochronę na swoje sektory że ponoszą odpowiedzialność za to że zostały wniesione materiały niebezpieczne? Arka niech wnosi odszkodowanie do firmy ochroniarskiej że przez ich błędy płacą kare... Pozdrawiam hej Piast!!!

Ueo - 18 maja 2017, 17:57:35 - 109.76.198.31
Dokładnie jak wyżej do sądu i wygrać tylko a wtedy te firmy ochroniarskie zaczną płacić za źle wykonana pracę

savage - 18 maja 2017, 18:03:27 - 89-67-195-21.dynamic.chello.pl
Przeciez arka i lech kibicowsko sie wafluja to czemu tylko za zachowanie kibiców arki skoro wszyscy razem siedzieli w sektorach 😕

fritz - 18 maja 2017, 19:02:03 - public-gprs352053.centertel.pl
W finale pucharu tak powinno być że kto przegrywa płaci koszta organizacji.

Slaw - 18 maja 2017, 21:02:21 - 5ec07b76.skybroadband.com
Jakie k...... Zniszczenia

Jan - 18 maja 2017, 23:13:56 - 188.146.130.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A jakie kary dla PZPN-u za beznadziejną organizację meczu ?????
Skandal!!!!

REKLAMA

Sopot - 19 maja 2017, 7:10:48 - host-176-221-122-185.dynamic.mm.pl
Co to ma byc 40000 kary to kpina. Mam pytanie a czy lechia juz zaplacila za derby ile tej kasy bylo

Sopot - 19 maja 2017, 7:13:44 - host-176-221-122-185.dynamic.mm.pl
Arkowcy nie dawajcie tym darmozjadom 40000

Lysy - 19 maja 2017, 9:14:30 - public-gprs405267.centertel.pl
Ten herb jest karą. Nie kopmy leżącego.

wtsk - 19 maja 2017, 14:51:26 - 195.14.65.157
wislacki bol tylka trwa placzcie gtsy