[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 maja 2017, 12:44:02 - Gladki
Komisja ds. Licencji Klubowych wszczęła wobec Ruchu postępowanie wyjaśniające

Wczoraj Komisja ds. Licencji Klubowych postanowiła wszcząć postępowanie wyjaśniające wobec klubu Ruch Chorzów - poinformował na Twitterze Fredy Fürst z Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN.


REKLAMA

sas - 19 maja 2017, 12:46:23 - 5-134-65-243.dynamic.telkab.pl
oho, moze im cofna licnecje xD

paulhaslin - 19 maja 2017, 12:47:38 - ipservice-092-208-244-195.092.208.pools.vodafone-ip.de
Spokojnie. Według przedstawicieli Chorzowa sprawa wcale nie jest jednoznaczna.

dugudugu - 19 maja 2017, 12:47:50 - 84-10-32-182.static.chello.pl
Oby

Cycu184 - 19 maja 2017, 12:50:10 - apn-31-0-45-65.dynamic.gprs.plus.pl
Ekstraklasa powinna liczyc 12 zespolow i nie bylo by problemu z naciaganiem licencyjnym.

REKLAMA

kapsel - 19 maja 2017, 12:51:53 - public-gprs364749.centertel.pl
Komunistyczny pupilek myśli że wszystko im można. No cóż patologia z Śląska.

Zamość. - 19 maja 2017, 12:56:54 - 88.202.190.198
Dawno nie widziałem żeby tak gnębić klub. Przecież ostatnio Lechia też nie zapłaciła premii i nic z nimi nie robią. Prezes widocznie dalej sie mści za nieposłuszeństwo. Ja słyszałem ze klubik Górnika i GKS też swoją cegiełkę starają się dołożyć żeby wycofać klub z Chorzowa nie tylko z ekstraklasy ale i z 1 ligi. Komisja poczeka z decyzją bo jeśli dziś Ruch przegra to sprawa będzie prosta. -7 punktów w 1 lidze a to bedzie koniec tego zasłużonego klubu.

żal pl - 19 maja 2017, 13:00:48 - user-94-254-242-25.play-internet.pl
Komisję zaorać za nieudolność, a Ruch do B klasy za wałki.

piotrek - 19 maja 2017, 13:02:52 - host-89-228-60-153.dynamic.mm.pl
mysle ze ta cala komisja i boniek na czele pzpn to jeden wielki skandal a on lige chce zrobic 18 zespolowa ,lato byl bezcenny myslalem a ten go bije na glowe

Mazovia - 19 maja 2017, 13:05:01 - 188.146.9.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ kapsel: Wsadź ty sobie korek zamiast kapsla, a wiesz gdzie...Patologię to nosisz w swoim pustym łbie, więc wara ci od śląska!

gerardRozw - 19 maja 2017, 13:06:09 - nat-klient37.coig.pl
To, że klub jest zasłużony nie powinno mieć tutaj żadnego znaczenia.

hans - 19 maja 2017, 13:06:13 - ip-5-172-236-153.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
"Polonia Warszawa została zdegradowana w związku z nieotrzymaniem licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2013/14, przez co dodatkowo utrzymał się Ruch Chorzów". Polonia Warszawa zajeła 6 miejsce w EX i za 5 mln. długu zrzucono ją do 4 ligi. Ruch ma 35 milionów długu i dostał licencje. SKANDAL I KORUPCJA !

pep - 19 maja 2017, 13:09:01 - 037008230153.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Zamość. - masz racje. Górnik i GKS powinny za nich zapłacić Przypominam Ci,Ruch jako ostatni miał podgrzewaną murawe,jako jedyny nie posiada wymaganej liczby miejsc pod dachem! wszystkich obowiązywały jednakowe przepisy tylko nie tych pupilków Gorywody.....!!!

Jondek - 19 maja 2017, 13:12:34 - public-gprs683104.centertel.pl
Degradacja!

3cytryny - 19 maja 2017, 13:16:16 - user-94-254-147-194.play-internet.pl
@hans, bzdura Polonia W. mogła grać wyżej ale nie złożyła papierów i dlatego wylądowała w 4 lidze.

REKLAMA

Prawdziwy - 19 maja 2017, 13:21:07 - 89-71-48-252.dynamic.chello.pl
Święty Antoni już nie pomoże zaorają Ruch po ślunsku i czekaj tatka latka na powrót do Ex

JohnyKSG - 19 maja 2017, 13:23:47 - apn-31-1-165-14.dynamic.gprs.plus.pl
Stwarzanie niejednoznacznych przepiso w i wymagan poza ramy mozliwości polskich Klubo w jest tk jak dyktowanie przez państwo wymogów placenia składek na ZUS,jak nie masz dochodów....Niepowazne.

do hans - 19 maja 2017, 13:37:02 - dzk161.neoplus.adsl.tpnet.pl
hans
a nowi przyjaciele Ruchu mają ponad 1 mln długów, nie płacą zawodnikom, a
- licencję dostali bez problemu (na puchary też)
- przedłużają kontrakty zawodnikom
w polskiej lidze są równi i równiejsi, a w zarządzie pzpn pozostały układy sprzed tal 30-40

playmaker - 19 maja 2017, 13:39:28 - cue210.internetdsl.tpnet.pl
Jak ligę powiększą do 18 zespołów, to już nie będzie spadków, tylko zawsze ktoś poleci przez brak licencji. Końcowa tabela będzie mieć znaczenie drugorzędne. Takie są idiotyczne pomysły Bońka, podobnie jak ten niewypał ESA37. Psują tylko polską ligę.

Zamość. - 19 maja 2017, 13:48:19 - 198.7.60.138
Pep. Piszę o donoszeniu, kapowaniu. Nie od dziś wiadomo ze donosiliście na klub z Chorzowa i robicie to nadal. Taka wasza komunistyczna przeszłość. To samo było jak Ruch załatwiał sponsorów to szły donosy ... Nie masz pojęcia bo jesteś szeregowym nic nie znaczącym krótkim kibicem, ale ja z Zamościa wiem wiecej. Zal mi ze taki klub Ruch musi sąsiadować z takimi podłymi klubami.

Rakojer - 19 maja 2017, 13:48:51 - user-94-254-239-11.play-internet.pl
Never Ending Story...

jjo - 19 maja 2017, 13:49:26 - 109241222043.bialapodlaska.vectranet.pl
Dług Ruchu nie jest podstawą do cofnięcia licencji. Jak Ruch dostał karę /-/4pkt to też dostał termin spłaty do czerwca 17' (nie pamiętam czy do końca czerwca czy do czerwca w ogóle) Więc mają czas i komisja teraz licencji za to zabrać nie może. Jak nie spłacą to co innego. Sprawa zaś jest nowa. Znów zataili jakieś umowy z piłkarzami , z których się nie wywiązują. I tu za recydywę mogą beknąć. Moim zdaniem spadkowicz już jeden jest.

Prawdziwy - 19 maja 2017, 14:15:04 - 89-71-48-252.dynamic.chello.pl
Nie jest winien Boniek ani Wroniej tylko klub Ruch który od lat robi wszystkich w konia dzięki przekrętami , DEGRADACJA !!!

P1920B - 19 maja 2017, 14:30:43 - user-94-254-187-106.play-internet.pl
Niszczcie dalej Śląskie kluby wy obżarte w łapówki oszuści!!!!!

pep - 19 maja 2017, 14:40:21 - 037008230153.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Zamość. -co za brednie..........

Radek - 19 maja 2017, 14:55:16 - user-94-254-226-55.play-internet.pl
Co za problem? Skoro nie płacą to nie ważne czy to Ruch czy np Odra Opole, muszą ponieść konsekwencje!

Polak - 19 maja 2017, 14:56:28 - staticline-31-182-214-189.toya.net.pl
śmieszna telenowela trwająca od lat...Ruch a licencja w LP...buhaha,i to ma byc normalna Liga...buhaha

Czysty - 19 maja 2017, 15:09:45 - 89-75-80-212.dynamic.chello.pl
Kiedy w końcu ich wyrzucą do niższej ligi?! Co chwile wychodzą jakieś kwiatki, a Komisja Ligi pieści się z nimi jak Unia Europejska z imigrantami. My chcemy, żeby liga była jak najbardziej profesjonalna. Kluby z niższych lig są bardziej profesjonalne niż ten bankrut z Chorzowa. Dadzą im kolejną szansę i znów za 2-3 miesiące będą problemy...

qwe - 19 maja 2017, 15:22:38 - 89-74-167-4.dynamic.chello.pl
Na Twitterze?!

Polak - 19 maja 2017, 15:24:43 - 74.46-29-147.tkchopin.pl
Kto ? Fredy Furst ? Na Twiterze ? Boże gdzie My żyjemy ?

REKLAMA

BarPulpet - 19 maja 2017, 15:40:58 - alw58.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawdopodobnie PZPN chce uzyskać status zakładu pracy chronionej, dlatego w komisji licencyjnej zatrudnia ciężko upośledzonych umysłowo. Tylko tacy nie byli w stanie pojąć, że Ruch Chorzów permanentnie robił z nich głupa przy każdej okazji.
Zgodnie ze starą śluncką tradycją przykrywania dupowatości codziennymi szwindlami w papierach i biernym trwaniem wśród gruzu, smrodu i brudu przy Cichej.

gtk - 19 maja 2017, 15:48:03 - ip3e834e44.speed.planet.nl
a Lipski zdrajca bo grał za darmo hehehe

toto - 19 maja 2017, 16:29:29 - bww111.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy odetchną jak ta patologia wyląduje w 4 lidze, dworcowe kioski i kosze na śmieci odetchną z ulgą, nikt nie będzie podkładał bomb na stadionie czy kradł kanapek z pociągu Legii he, paszli won i nie wracać mi przez 10 lat.

Qlty - 19 maja 2017, 17:08:07 - a25-05-09.opera-mini.net (90.181.32.108)
Niech Ruch startuje od B klasy grając na "Śląskim". A stary stadion sprzedać i zaorac. Przynajmniej część długów się splaci

o co chodz - 19 maja 2017, 18:56:55 - n05-01-03.opera-mini.net (185.13.106.233)
Konchite zatrudnili u rudego w pzpn skandal.

alex - 19 maja 2017, 19:37:10 - accy90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch już dawno nie powinien mieć licencji

Buru - 19 maja 2017, 20:19:35 - 188.146.128.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejny etap kpiny i farsy. Ta cała Komisja Licencyjna jest w zmowie z Ruchem. Najpierw umawiają się na złożenie fałszywej dokumentacji a potem udają, że myśleli, że wszystko jest w porządku chociaż doskonale wiedzą, że dokumenty są fałszywe.
Teraz kolejny etap zmowy, wszczęcie postępowania wyjaśniającego, które wykarze oszustwo, ale co z tego. Dadzą im jakąś nędzną karę ale w lidze zagrają. Dokładnie taka sama zmowa była w zeszłym roku.
I taka sama będzie w przyszłym.
Co za skandaliczna korupcja.

serbia - 19 maja 2017, 20:46:49 - 178.183.130.132.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobrze, powtarzam BARDZO DOBRZE. Za waszych złodziei i pseudoprzyjacieli (kibiców) klubu dosięgła was sprawiedliwość. Obyście zgnili za haniebne złodziejstwo choćby flag Gieksy. Bić w 20 jednego dzieciaka i robić włam to wasz honor, tzn. pseudohonor

LEON - 19 maja 2017, 23:05:55 - die7.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na kilometr widać że coś śmierdzi

Ucha - 20 maja 2017, 1:44:15 - ip-222-174.ists.pl
Mylicie się. Komisja odda im 4 punkty. To, że liga się skończy nie znaczy, że nie można zmienić tabeli.

lopez - 20 maja 2017, 7:03:16 - host-176-221-122-170.dynamic.mm.pl
@serbia
ruch i honor to oksymoron ;) To jak czarny snieg albo sucha woda Patologia z Cichej nawet swojemu bohaterowi sp. Gerardowi Cieslikowi pamiątkową tabliczkę z własnego stadionu ukradła na złom..
Wczorajszy komentarz w C+ nt. Króla,Smagorowicza i "uratowaniu" w Ex ruchu kosztem Polonii był bezcenny - "Są tacy,którzy wierzą" w przypadek I tak właśnie funkcjonuje ten patologiczny twór - przekręty, wałki i machloje finansowe.

alan - 20 maja 2017, 11:07:57 - zp194.internetdsl.tpnet.pl
Ruch w tym samym czasie rozpoczął pewnie postępowanie ściemniające...B klasa i dobranoc.

max - 20 maja 2017, 13:19:23 - 89-77-239-68.dynamic.chello.pl
Uważam ze jakaś komisja powinna czuwać nad przestrzeganiem zasad ale to co robi akurat ta komisja to kpiny z piłki nożnej.Zebrało się towarzystwo i manipulują ile się da. Taka komisja powinna właśnie słabszym klubom pomagać a nie jeszcze bardziej pogrążać. Doradztwo jest wskazane.Dopóki kluby nie ograniczą wydatków (wysokie płace dla miernych kopaczy) to nic i nikt nie uzdrowi piłki nożnej w Polsce.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: