[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 maja 2017, 12:56:16 - Gladki
Rafał Niziołek w Odrze Opole

Rafał Niziołek został nowym piłkarzem Odry Opole. Pomocnik podpisał dwuletni kontrakt.

28-letni zawodnik w trwającym sezonie I ligi rozegrał 29 meczów, w których strzelił dziewięć bramek w barwach MKS-u Kluczbork.


źródło: MKS Kluczbork

REKLAMA

ODRAFan - 19 maja 2017, 12:58:05 - public-gprs204895.centertel.pl
Rafał, witaj w Opolu! Razem po Ekstraklasę!

opolanin - 19 maja 2017, 13:01:17 - 178.252.20.77.internetia.net.pl
9 bramek w Nice 1 liga, oby sie przydał.

Galata - 19 maja 2017, 13:09:09 - 217.173.195.227
Dobry wybór, ograny w I lidze, można nawet powiedzieć że związany z regionem... Na pewno się przyda... może ktoś jeszcze z MKSu do Odry? ;)

rupert - 19 maja 2017, 13:20:19 - abhi72.neoplus.adsl.tpnet.pl
ponoć Feć i Ganowicz są jeszcze do wzięcia...

REKLAMA

Żyłka - 19 maja 2017, 13:20:33 - i65043.upc-i.chello.nl
Dziękujemy za czas gry w MKS!Wcale się jemu nie dziwię, że szuka nowej drogi. Ps. Co, wracamy MKS do korzeni! Wychowankowie i okoliczni zrobili awans swego czasu i jak ich potem potraktowano. Może należy pomyśleć a nie żyć marzeniami ale to pytanie do wcześniejszych władz klubu?

oks - 19 maja 2017, 13:22:00 - 212.160.172.85
Oprócz Niziołka to tam jednak same cieniasy, więc chyba Kluczbork można już odpuścić.

Zeb - 19 maja 2017, 13:22:53 - customer-ip-185-123-48-95.ipv.net.pl
Dobry wybór Odry. Czy "Nizioła"? Nie jestem przekonany. Tak czy siak życzę sukcesów dla obu stron. Dla MKS-u też.

Kluczbork - 19 maja 2017, 13:30:05 - 5fd714195.systel.pl
Do kibiców MKS-Wiadomo czy będzie jeszcze grał w 3 ostatnich meczach?

playmaker - 19 maja 2017, 13:33:28 - cue210.internetdsl.tpnet.pl
Rafał, wszędzie byle nie do Odry. Czemuś nam to zrobił? Przecież były oferty z Rakowa i Mielca. Mimo wszystko dzięki za te lata, byłeś niezły grajek i porządny człowiek. Ale ta Odra, ......ajajaj.

Odra - 19 maja 2017, 13:37:20 - user-94-254-145-234.play-internet.pl
Dobrze ze Odra, zostaje na Opolszczyźnie a kto wie czynsz rok nie będzie awansu. Wg doniesień Odra ma mieć jeden z najwyższych budżetów w 1 lidze. Inne kluby widocznie zaproponowały mu mniejsze pieniądze.

varadi - 19 maja 2017, 13:47:39 - dynamic-78-8-67-159.ssp.dialog.net.pl
Nizołek to wychowanek Miedzi. Dziwne , że wybrał ofertę największego wroga Kluczborka.

Pauleta - 19 maja 2017, 13:48:39 - customer-ip-91-227-107-131.ipv.net.pl
Nie rozumiem tej decyzji, mógł iść wszędzie, chociażby do jakiegoś innego klubu ze Śląska, a poszedł do Oderki. Za rok jak Odra spadnie, a Kluczbork awansuje, to wróci z podkulonym ogonem? Jak można było tak sobie zepsuć reputacje?

jaja ture - 19 maja 2017, 13:54:52 - user-94-254-164-86.play-internet.pl
De facto zostaje w Kluczborku, bo przecież Odra to klub bez stadionu i będzie grał dalej w Kluczborku, tyle że dla Odry. Ale rzeczywiście mógł wybrać lepiej. Dokonał najgorszego z możliwych wyborów.

oks - 19 maja 2017, 14:00:25 - 212.160.172.85
Taa, płaczcie dalej.
Prawda jest taka, że wybrał najlepiej jak mógł.

REKLAMA

mks - 19 maja 2017, 14:02:59 - gnu20.internetdsl.tpnet.pl
Zwykły najemnik tylko kasa musi się zgadzać.

kuki - 19 maja 2017, 14:03:28 - 91.150.147.73.internetia.net.pl
Ciekawy zawodnik, ciekawe kogo i kto wyciągnie z Kluczborka w kolejnym pociągnięciu

Oks - 19 maja 2017, 14:06:58 - 178.252.20.77.internetia.net.pl
@jaja ture, Odra bedzie grala u siebie, pewne info juz potwierdzone nawet przez prezydenta Opola. Odra potrzebuje jeszcze jakichs 2-3 wzmocnien, glownie w obronie i srodek tabeli jest na wyciagniecie reki.

playmaker - 19 maja 2017, 14:10:44 - cue210.internetdsl.tpnet.pl
Niozioł odpuść sobie te ostatnie mecze dla MKS. Ceniłem cię ale już ci nie do twarzy w biało-niebieskim. Pochodź sobie lepiej w tych ich pstrokatych pasiakach.

Km1910 - 19 maja 2017, 14:14:10 - 188.146.79.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Całkiem wysoki jak na Hobbita.

Ojciec Pio - 19 maja 2017, 15:00:01 - 81.15.219.60
nie przejmować się płaczem dzieci z Kluczborka, nadejdą na powrót czasy kiedy ich rodzice i dziadkowie jeździli na Odrę.

luk - 19 maja 2017, 15:01:28 - 109-197-191-30.net.tylda.net
To bylo do przewidzenia ,ze Ci najlepsi odejda z tego sy..u.Niziolek madrze wykorzystuje sytucje i idzie tam gdzie daja najwieceji to dopiero poczatek panie DYREKTORZE -kalekow w klubie nie potrzebujemy -pamieta Pan.Teraz to takich kalekow bedziecie szukac niektorzy wiedza o jakiego zawodnika chodzi.

magi - 19 maja 2017, 15:09:40 - ioy188.internetdsl.tpnet.pl
Lepiej w Opolu niż w Kuniowie.W Kluczborku tylko Metal.

bleble - 19 maja 2017, 15:18:09 - 213-241-39-6.static.ip.netia.com.pl
@varadi, serio Odra największym wrogiem Kluczborka aż takie kompleksy tam macie? przecież w Opolu nikogo ten klub nie interesuje ach, gdyby tak Śląsk spadł z Eklasy, to przyszły sezon byłby super

kolo - 19 maja 2017, 16:35:08 - 188.146.82.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co mowiliscie krzykacze Mks jak do Kuniowa przechodził Deja ?

MKS - 19 maja 2017, 16:45:59 - user-94-254-147-165.play-internet.pl
W temacie oderki....Każda wasza porażka będzie przyjmowana z entuzjazmem nie tylko w Kluczborku ale w całej opolszczyznie.Za te wasze szczekanie od początku sezonu ze kuniów spadek...pewne info..i wyzywanie Kluczborka od wiosek jeszcze wam ość stanie w gardle....A przenosiny Nizioła do opola to raczej upadek a nie awans piłkarski....

Odra Opole - 19 maja 2017, 17:00:42 - 89-79-88-141.dynamic.chello.pl
Zgadzam się z ,,magi" - w Kluczborku tylko Metal !!!

samobój - 19 maja 2017, 17:32:43 - komp-91-222-75.244.protonet.pl
Oj Niziołek, Niziołek. Prawie 10 lat w Kluczborku, sympatia kibiców, a na koniec taki policzek dla nas. Może faktycznie nie graj w tych ostatnich meczach, a jak już musisz to przynajmniej oddaj opaskę kapitańską.

kibic - 19 maja 2017, 17:34:34 - public-gprs204895.centertel.pl
Garstka wąsatych Januszy z Kluczborka sobie wymyśliła, że zbuduje swój klub na kontrze do Odry i teraz biegają po internecie i płaczą. Przecież to są 3-4 ciągle te same osoby na FB i tutaj. Jeden nawet dostał już kiedyś od piłkarzy MKSu po głowie za wyzwiska.
FC Odry w Kluczborku ma się dobrze, a już wiemy, że będzie się miał jeszcze lepiej. Zazdrość to straszna rzecz, ale nim się obejrzycie będziecie przyjeżdzać na nowy stadion w Opolu oglądać Ekstraklasę jakbyście nic nie wypisywali po internecie.
Pozdrawiam normalnych kibiców piłki z Kluczborka jak i licznych fanów Odry z Kluczborka.

Snajper - 19 maja 2017, 18:33:52 - 172.58.14.166
Czyli mozna znalesc normalnych kibicow. Jestem fanem Odry od 40 lat z hakim i zawsze uwazalem,ze Odra powinna grac w ekstraklapie a Kluczbork w 1szej lidze. Albo Nysa, kiedys byl Ozimek. Ale po latach straszliwej biedoty w Odrze, co niektorym palma odbila. W Niecieczy tez by cchcieli Majstra Polski, ale dla kogo I po co. Czy warto potem wysluchiwac szczekania z calej Polski ? Kazdy klub ma swoje miejsce, trzeba jedynie wybrac to odpowiednie

REKLAMA

Miki - 19 maja 2017, 18:34:01 - 178.252.9.67.internetia.net.pl
Fajnie, że dalej będzie grać na zapleczu ekstraklasy i życzę Odrze, aby nie broniła się przed spadkiem mimo wysokich oczekiwań. Do Opola ma dobry dojazd.
Dzięki Rafał!

Oks Odra - 19 maja 2017, 19:07:16 - ip5f5ac0fb.dynamic.kabel-deutschland.de
Te wasze komentarze świadczą jakie z was półmózgi...To może jeden z drugim zapłaćcie mu kasę,żeby miał z czego rodzinę utrzymać.U nas dobrze płacą to przyszedł...A od jutra idzcie do pracy i powiedzcie że chcecie pracować za darmo bo jesteście przywiązani do firmy(choć pewnie ci co to piszą pewnie jeszcze są utrapieniem rodziców,bo dorosłym ąz takim głupim nie można być)

Reggie - 19 maja 2017, 19:52:56 - 89-73-3-106.dynamic.chello.pl
Chłop dla Was 9 lat zasuwał po boisku, kawał zdrowia zostawił, kokosów raczej nie zarabiał, a Wy go tak miło żegnacie. Smutne troszkę. Swoją drogą, jak do Kluczborka szli wychowankowie Odry (Orłowicz), czy piłkarze mocno związani i utożsamiający się z OKS-em (Copik, Ganowicz), to jakoś Opole nie wylewało na nich pomyj. A tak w ogóle to podpisuje się pod hasłem: Odra w Ekstraklapie, MKS w 1 Lidzie (oczywiście za kilka lat).

gygar - 19 maja 2017, 20:03:36 - 178.252.9.0.internetia.net.pl
Brawo, dobra decyzja

koliber - 19 maja 2017, 20:42:44 - 178.252.9.0.internetia.net.pl
Od zawsze klubem nr 1 w Opolskim byla odra i nikt nie byl w stanie podwazyc ich pozycji. Na przestrzeni ostatniej dekady to sie zmienilo upadla odra wybil sie mks, dzis wszystko wraca do normy. Niziolek ucieka z tonacego okretu i nie ma sie co dziwic, ma rodzine boisko to jego prac. Przez dekade latał dla mksu ale pacany nie potrafia tego docenic... z mojej strony szacun dla niziola za te 10 lat. Odra jest na fali klub jest zorganizowany, wyplacalny to ich 5 minut, mks juz swoje mial, taka jest pilka

Oks - 19 maja 2017, 20:48:37 - 89-77-29-9.dynamic.chello.pl
Reggie i Oks Odra wyjaśnili wszystko.

hks - 19 maja 2017, 20:58:23 - 159-205-88-203.adsl.inetia.pl
Psnie Reggie. Adam Orłowicz jest wychowankiem Małejpanwi Ozimek a nie Odry Opole.

seven1945 - 19 maja 2017, 21:04:04 - public-gprs177874.centertel.pl
Deja,orlowicz,ganowicz jak do was przychodzili,to nikt po nich nie jechal.jestescie zalosni!! Pozdro kumaci.T Y L K O O D R A O K S!!!!!!!

Reggie - 19 maja 2017, 21:31:22 - 89-73-3-106.dynamic.chello.pl
Do hks - masz racje, faktycznie Adam trafił do Odry w wieku 18 lat, wcześniej Małapanew. Sorka, mój błąd! Pamiętałem, że zaczynał w Ozimku, ale myślałem, że trafił do Opola dużo wcześniej, jako dzieciak. A Małąpanew bym do kompletu chętnie widział w II Lidze (o wiele bardziej niż np Zdzichy).

LEON - 19 maja 2017, 23:07:49 - die7.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zakupy czas zaczynać
Powodzenia Rafał

WKS - 19 maja 2017, 23:25:40 - apn-31-0-39-82.dynamic.gprs.plus.pl
Spokój dzieci. Niech każdy robi swoje, a będzie dobrze. Bez niepotrzebnej napinki. Odra jak marzy o eks, to proszę realizować. MKS i tak dużo osiągnął, jak na klub bez sponsorów. Trzeba to uszanować.

john99 - 20 maja 2017, 12:00:57 - 89-74-182-232.dynamic.chello.pl
Wy w tym Kluczborku wyżej sracie niż dupy macie? O czym wy mówicie, odchodzi do rywala? A co ma siedzieć w 2 lidze jak może w 1 bez przeprowadzki i zmiany życia o 180 st. Więcej zarobi,więcej może osiągnąć. A czy Odra i Kluczbork są wrogami to nie wiem bo WKS tak a o Kluczborku to kibice nawet nie myślą bo po co.

1976 - 20 maja 2017, 12:07:54 - n28-06-07.opera-mini.net (94.254.240.243)
Dobre usmialem sie do lez Odra najwiekszy budzet w 1 lidze?!!! Jakby pare klubow nie gralo w tej lidze Bielsko. Katowice. Miedz ktora juz w tym konczacym sezonie miala 9 mln a teraz ma byc jeszcze wiecej a Odra to jak 4 banki bedzie miala to cieszyc sie bedzie choc watpie i w to bo sponsora nie maja i sa na utrzymaniu miasta a juz widze jak miasto laduje tyle kasy na klubik co juz nie jeden raz padal na pysk i znikal z mapy

Aspius - 20 maja 2017, 12:22:38 - host-37-131-132-251.dynamic.mm.pl
Z ta extraklasa w Opolu , to proponuje lód na rozgrzane czoła to wam dobrze zrobi?

Bileter - 20 maja 2017, 13:02:30 - 172.58.12.20
Hehe polkniemy was jak szczupak leszcza !
Tylko Odra

Do 1976 - 20 maja 2017, 15:16:07 - 89-77-29-9.dynamic.chello.pl
Jeden z największych, nie największy. Odra ma Azoty które na start wrzuciły 3 banki, miasto dorzuca Ok 2 mln w ratach, są lokalni sponsorzy jak Sindbad i mniejsze firmy, jest nowy bukmacher tez, myśle ze 5-6 baniek jest realnym budżetem, to mało czy dużo jak na 1 ligę?

Hajs - 20 maja 2017, 15:20:28 - 89-77-29-9.dynamic.chello.pl
A Polsat coś wrzuca klubom?

Bileter - 20 maja 2017, 15:55:24 - 172.58.12.20
Nie wazne ile wrzuca baniek dla Odry, wazne ile Odra wrzuca goli kazdym kto stanie nam na drodze. Juz niedlugo