23 maja 2017, 12:27:00 - dyrovski
Jagiellonia odwołała się od żółtej kartki Ivana Runje

Jagiellonia wczoraj odwołała się od żółtej kartki dla Ivana Runje - poinformował na Twitterze kierownik drużyny z Białegostoku Arkadiusz Szczęsny.

Chorwat został napomniany w zremisowanym 0-0 meczu 35. kolejki Lotto Ekstraklasy z Legią Warszawa.

Erni - 23 maja 2017, 13:55:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
Żenada

seba87 - 23 maja 2017, 14:07:37 - *.unitymediagroup.de
Obiektywnie patrząc to i tak malutko kartek i tych żółtych i czerwonych za tak brutalną grę zwłaszcza Jagi...

abc - 23 maja 2017, 14:09:16 - *.233.60.65.static.msgaz.pl
Ja tam wolałbym żeby się "wyczyścił" przed meczem z Lechem. W Niecieczy młody da sobie radę. Gorzej będzie jak mu anulują kartkę a dostanie kolejną w Niecieczy.

Techniczny - 23 maja 2017, 14:27:46 - *.86.220.43
Jeśli Jaga śmie !!odwoływać się od kartki Runje, Legia jeśli jest szanującym się klube powinna postarac się o wysłaie zapytania z video dowodami o kartki dla Vassiliewsa i Góralczyka, spokojnie po żółtej powinni dostać.

a@a - 23 maja 2017, 14:31:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
@Techniczny - naucz się nazwisk piłkarzy Jagi

q - 23 maja 2017, 14:36:18 - *.85.249.110
@Techniczny akurat video dowodów Legia powinna unikać jak ognia, bo na ich podstawie zarówno Vadis, jak i Radovic (ten to w szczególności) zakończyłby już sezon za te wszystkie symulki, chamskie ataki bez piłki, uderzenia łokciem itp.

Techniczny - 23 maja 2017, 14:46:10 - *.86.220.43
Zobacz sobie co robi Vasiljew i Góralski kilka w ostatnim meczu, nie mówie że Odidja jest święty z tym jego machaniem rękami czy Radović, chodzi mi tylko o ostatni mecz.

Techniczny - 23 maja 2017, 14:50:57 - *.86.220.43
Zobaczce co robi Vasiljew (kopanie kolanem od tylu bez pilki) i Góralski (szczypanie, ciągniecie za koszulkę , deptanie po stopie), nie mówie że Odidja jest święty z tym jego machaniem rękami i tekstami
czy Radović, chodzi mi tylko o ostatni mecz.

Kibic - 23 maja 2017, 14:57:40 - *.tel.tkb.net.pl
Jedyna kontrowersja po tym meczu jest taka, że Ofoe powinien otrzymać drugą żółtą kartkę kilka minut wcześniej. Ale skoro sędzia jej nie pokazał, to Ofoe za swój ostatni łokieć w tym meczu powinien otrzymać czerwoną kartkę bezpośrednio, "atak łokciem na głowę przeciwnika z zaciśniętą pięścią" CZERWONA KARTKA, tak stanowią przepisy, przykro mi.

abc - 23 maja 2017, 15:28:22 - *.233.60.65.static.msgaz.pl
zobaczymy co będą pisali kibice Legii ja nie wygrają w Kielcach. Jestem pewien że kibice Lecha w takiej sytuacji "odwiedzą" swoich piłkarz na treningu i udzielą im "wskazówek" co do ich postawy w os. kolejce.......nawet jakby Lech grał o LE to jestem przekonany że ważniejsze dla nich jest kto będzie MP.......zresztą podobnie będzie zapewne w Białymstoku jak Jaga straci szansę na MP.

Techniczny - 23 maja 2017, 16:33:24 - *.86.220.43
Prawda jest taka, że nasza liga jak pokazała ostatnia kolejka jest bardzo bardzo słaba i tu nie istotne kto tak naprawdę będzie mistrzem Lechia, Lech-Amica,Legia czy Jagiellonia. Człowiek już myśli że coś idzie w dobrym kierunku są spoko gracze: Jovetic, Vasilijew, Wolski,Pazdan, Odidja, Bednarek itd. a tu totalna padaka, granie na siłe, rzeźnia, wymuszania ala Serie A, to ma być piłka nożna. Żaden z zespołów nie zaryzykował, szczególnie dziwie się gospodarzom ostatnich meczów powinni zaryzykować iść na całą pule. To oni mieliby w swoich rękach. Wszyscy wiedza ze tylko 3 z 4 bedzie mialo puchary, to po wyniku Pucharu Polski.

Techniczny - 23 maja 2017, 16:35:47 - *.86.220.43
Prawda jest taka, że nasza liga jak pokazała ostatnia kolejka jest bardzo bardzo słaba i tu nie istotne kto tak naprawdę będzie mistrzem Lechia, Lech,Legia czy Jagiellonia. Człowiek już myśli że coś idzie w dobrym kierunku są spoko gracze: Jovetic, Vasilijew, Wolski,Pazdan, Odidja, Bednarek itd. a tu totalna padaka, granie na siłe, rzeźnia, wymuszania ala Serie A, to ma być piłka nożna. Żaden z zespołów nie zaryzykował, szczególnie dziwie się gospodarzom ostatnich meczów powinni zaryzykować iść na całą pule. To oni mieliby karty w swoich rękach. Wszyscy wiedza ze tylko 3 z 4 bedzie mialo puchary, to po wyniku Pucharu Polski.

JohnyKSG - 23 maja 2017, 16:36:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I słusznie-cała Polska widziała...

Arek - 23 maja 2017, 16:49:04 - *.free.aero2.net.pl
Prawda to jest taka, że ten cały Góralski to już po I połowie powinien wylecieć, a jak nie w I połowie to już w Ii na bank. A Vadis to i tak długo wytrzymał jak mu jakiś cieć w kostki wjeżdżał. O nie pełnosprawnym frankowskim szkoda pisać, bo ja nie wiem jak taki typ może w ekstraklasie sędziować i to jeszcze w takim meczu. No i jeszcze marna trenerzyna Probierz, najpierw chwali sędziowanie palanta, a potem od kartki się odwołują. A prawda to jest taka, że już niedługo Europa wszystko zweryfikuje. Tam już tak pajacować nie będą, bo w 8 po I połowie musieliby kończyć, a grać w piłkę w Europie trzeba jednak potrafić.

do Arek - 23 maja 2017, 17:30:45 - *.opera-mini.net (*.47.25.110)
Widać niedokładnie słuchałeś Probierza, bo powiedział, że Frankowski sędziował dobrze i że ma do niego tylko jedno zastrzeżenie. Prawdopodobnie chodziło mu właśnie o tę kartkę dla Runje.

BI - 23 maja 2017, 18:50:33 - *.centertel.pl
To co? Bawimy się w rewizję kar na podstawie materiału video? Cytując Henia Lermaszewskiego: "Doskonale! Wchodzę w to". Wówczas tylko wyjdzie, że Vadis powinien był zostać wyrzucony z boiska już w pierwszej połowie. Była w tej części taka akcja, w której znokautował któregoś jagiellończyka, a ja się zastanawiałem czy to już czerwona, czy dopiero żółta. A tu Frankowski nic nie pokazał. Akcji, w których VOO powinien był wyłapać jakąś kartkę naliczylem z 8 w całym meczu.

Julka - 23 maja 2017, 19:05:12 - *.centertel.pl
Ja bym się odwołała od karnego którego wypatrzyl frankowski - można tak? Skoro od kartek można

jac - 23 maja 2017, 19:12:08 - *.231.14.112.koba.pl
@Techniczny
Wymuszanie ala Serie A to już stare dzieje. Nigdzie się tak nie wymusza jak w Hiszpanii i w następnej kolejności w Anglii.
Odnośnie Góralskiego w meczu z Legią, to tak powinien grać dobry box to box. Tak gra Vidal z Bayernu, tak gra Kante z Chelsea i każdy kto rozumie piłkę wie ile znaczy tego typu piłkarz. Oczywiście Góralskiemu piłkarsko dużo brakuje do poziomu wyżej wymienionych, ale stylem gry bardzo mi ich przypomina.

kkkk - 23 maja 2017, 19:54:56 - *.play-internet.pl
Runje bronił sędziego przed fizycznym atakiem piłkarzy legii na sędzieiego - co robi sędzia pokazuje żółtą kartę dla Runje. Parodia sędziowania

Techniczny - 23 maja 2017, 21:25:26 - *.190.28.217.skyggnir.is
Do poziomu Kante czy Vidal musialby troche nabrac masy, poza tym oni cos kreatywnego wnosza do gry: podania, asysty, gole. Sporne sytuacje zawsze beda na szczescie jakby weszly powtorki video wiele spraw byloby rozwiazanych, a pilkarze zaczeliby bardziej grac w pilke,wiedzac ze ich przewinienie bedzie latwe do udowodnienia. Inna kwestia jest interpretacja tych zagran i penalizacja przez naszych sedziow.

LEON - 23 maja 2017, 23:03:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może się uda

konradNY - 24 maja 2017, 0:32:06 - *.nyc.res.rr.com
runje bronil sedziego przed fizyczna napascia???!!! blagam, nie ponizajcie sie. buahhhaaaa

do Julka - 24 maja 2017, 7:19:09 - *.233.60.65.static.msgaz.pl
a ja bym się odwołał od decyzji MARCINIAKA z 1 kolejki gdzie nie podyktował ew. karnego dla Jagi w meczu z Jagą.....wiem że kibice Legii są przyzwyczajenie do stronniczego sędziowania już od czasów PRL sędziowie wam pomagali i nie którzy jak Marciniak i Gil pomagać będą................"Europa wszystko zweryfikuje"....no i zweryfikowała w ubiegłym sezonie gdzie Legia dostała nawet od rezerw Borusii, Real i Sporting też poważnie nie traktowali Legii (widać to było zwłaszcza w Lizbonie).....a że L zajęła 3 miejsce to tylko temu że 3 pozostałe zespoły interesowała tylko LM (Sporting ma gdzieś LE zwłaszcza przed meczem z Benfiką).....a że propaganda TVP działa to odtrąbiono wielki sukces.....to tyle w temacie, w obecnym sezonie będzie tak samo tylko propaganda TVP będzie mniejsza jak MP zostanie klub z poza Warszawy

Phoenix(L) - 24 maja 2017, 9:10:32 - *.181.188.226
do do Julka...
karny dla Jagi w meczu z Jagą... ciekawe...
od czasów PRL sędziowie nam pomagają - dlatego zdobyliśmy wtedy aż 4 tytuły (podczas, gdy np. Górnik i Ruch tylko po 14...)
Europa wszystko zweryfikuje... jak tam poszło innym polskim zespołom?

kalbaro74 - 24 maja 2017, 11:42:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jaga po prostu boi się Niecieczy, bo bez Runje może być ciężko i to wina Legii jest.