24 maja 2017, 20:53:07 - bartekwr9
Drużyna Łukasza Gikiewicza wygrała Puchar Jordanii

Al-Faisaly SC, którego barwy reprezentuje Łukasz Gikiewicz, wygrał 4-2 w rzutach karnych w finale Pucharu Jordanii z Al-Jazeera. Po dogrywce był remis 1-1 (0-1, 1-1, 1-1). Polski napastnik zagrał cały mecz.

24 maja 2017, 18:00 - Amman (Amman International Stadium)
Al-Faisaly SC 1-1 pd. k. 4-2 Al-Jazeera
Bahaa Abdel Rahman Suleiman 79 - Essam Al-Mbaydin 15

karne: (0-0 Bahaa Abdel Rahman Suleiman - obroniony), 0-1 Feras Shilbaya, 1-1 Akram Zuway, 1-2 Noureddin Al-Rawabdeh, 2-2 Ibrahim Daldoum, (2-2 Omar Manasrah - w poprzeczkę), 3-2 Oday Zahran, (3-2 Mohannad Khair Alla Al-Souliman - obroniony), 4-2 Łukasz Gikiewicz

żółte kartki: Yasser Al-Rawashdeh, Ibrahim Zawahreh, Khalil Bani Attiah - Mardik Mardikian, Amer Abu Hudieab, Omar Manasrah, Feras Shilbaya.
czerwone kartki: Ibrahim Zawahreh (82. minuta, Al-Faisaly SC, za drugą żółtą) - Mardik Mardikian (23. minuta, Al-Jazeera, za uderzenie przeciwnika).

hans - 24 maja 2017, 22:50:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ten to pozwiedza i jeszcze za to płacą. 6 państw na razie. Pewno Chiny i Australia w kręgu zainteresowań.

ueo - 24 maja 2017, 23:44:34 - *.79.33.210
hansie ale ile płacą. Grałbyś na białorusi albo w mołdawi i dostawał przecietna krajowa. 2 koła na miesiac i tyle ma. Gra tam gdzie go chca. Gwiazdą nie był nie jest i nie bedzie i dostaje tyle na ile zasługuje ... ochłapy. Pewnie prace na boku ma bo z tej przygody nie wyzyje. To ten co sprzedawał w Sląsku

Al-Jazzeer - 25 maja 2017, 10:13:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Al-Jazeera, Jordania być dobry piniące, być szkolenie z bomba.

thc - 25 maja 2017, 17:10:10 - *.piekary.net
ahhaha nie lepiej by mu bylo w Syrii?

Guguu - 25 maja 2017, 18:23:39 - *.48.229.4
Moze niedane mu bylo zostac ,,swiatowej klasy pilkarzem, ale swoje w zyciu zjadl,zwiedzil, zarobil.._ Bulgaria,cypr,kazachstan,arabia saudyjska, jordania, tajlandia.._ szacun dla niego._.._

ueo - 25 maja 2017, 23:14:05 - *.77.192.110
goguu a co inni nie zwiedzaja, ze on pionierem jest? Nie kumam Twojej interpretacji na temat tego kopacza. Czy nikt nie był na dominikanie, tajlandi innych egzotycznych krajach, ze ten pan musi odkrywac nam? za duzo znaków zapytania z mojej strony

LEON - 25 maja 2017, 23:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje

Sapiezyna - 27 maja 2017, 0:56:30 - *.146.78.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miałem okazję obejrzeć mecz z trybun. Z początku zdecydowanie przeważała Al-Jazeera, która nawet strzeliła gola w 15 minucie i po tym się wszystko posypało. Piłkarze zaczęli udzielać wywiadów, jeść kebaby (telewizja śniadaniowa) i tańczyć ze sobą ("Taniec z Gwiazdami") - wszyscy byli bowiem dziennikarzami TV Al-Jazeera. Atmosferę zepssuł dopiero wielbłąd, który napaskudził tuż pod bramką Al Jazeery. Wówczas to piłkarze obydwu drużyn zdjęli obuwie i ruszyli zgodnie w stronę pustynnego bydlęcia. Próba linczu skończyła się fiaskiem - wielbłąd okazał się być zwykłym handlarzem dywanów, a w całym zamieszaniu przypadkowo piłka wpadła do bramki. Resztę rozstrzygnęły klasyczne, mało porywające rzutu karne.