31 maja 2017, 22:36:03 - koofel
Zespół Marcina Garucha przegrał w finale Pucharu Czarnogóry

FK Grbalj, którego zawodnikiem jest Marcin Garuch, przegrał 0-1 (0-0) z FK Sutjeska w finale Pucharu Czarnogóry. 28-letni pomocnik nie zagrał w tym spotkaniu.

31 maja 2017, 20:30 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
FK Sutjeska (Nikšić) 1-0 FK Grbalj (Radanovići)
Miljan Vlaisavljević 74

żółte kartki: Miloš Bakrač - Nemanja Nedić.

sędziował: Milovan Milačić.
widzów: 2000.

W 70. minucie mecz przerwany na 15 minut z powodu awantur na trybunach.

hrb - 31 maja 2017, 22:48:21 - *.voxility.net
do reprezentacji go !!

Siwy84 - 31 maja 2017, 22:53:05 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Marcin wracaj do miedzianki !!! W ten weekend awansyjemy do EX. Przydasz się !!!

Korwinista - 1 czerwca 2017, 0:23:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mnie dziwi, że gościa nie wziął żaden klub z Ekstraklasy. Widziałem go kilka razy na żywo i był świetny. Niski wzrost nadrabiał walecznością i dobrą techniką.

Ff - 1 czerwca 2017, 7:23:24 - *.206.204.21
Lidze czarnogórskiej daleko jeszcze do polskiej

berg - 1 czerwca 2017, 7:36:14 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Marcin, zawsze był wojownik. Jak wchodził w obronę przeciwnika to robił niesamowity popłoch

M - 1 czerwca 2017, 7:58:21 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Ktoś się chyba machnął przy wzrościem tego piłkarza w zakładce jest 154 cm 90minut shame on you!

kabi - 1 czerwca 2017, 8:08:39 - *.farmacol.com.pl
@M Nikt się nie machnął, on naprawdę ma tyle wzrostu - zobacz sobie poniższy link.

Oko - 1 czerwca 2017, 8:41:12 - *.146.142.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ta Czarnogóra to jednak jeszcze peryferie Europy. Nie dość że widzów tylko 2 tyś i to na finale krajowego pucharu, to jeszcze w 70' min dzikusy się pobiły.

M - 1 czerwca 2017, 8:48:15 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
O kurde! faktycznie. No to zagadka! Kto znajdzie niższego piłkarza na świecie? Najniższy piłkarz w cm ma 155 cm.

ZIENIU - 1 czerwca 2017, 10:38:59 - *.10.241.24
Albania, Kosovo, Czarnogóra nawet Bośnia to zawsze były i będą dzikusy Europy. Oni religijnie nawet nie pasują do Europy. Ale kraje za to przepiękne.

giz - 1 czerwca 2017, 13:32:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
A czy przypadkiem ten kolo nie grał kiedyś w Miedzi?
Sezon czy dwa.

maro - 1 czerwca 2017, 13:40:44 - *.jmdi.pl
"W 70. minucie mecz przerwany na 15 minut z powodu awantur na trybunach." - Bałkański kocioł wciąż !

LEON - 1 czerwca 2017, 19:03:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda

jurek - 2 czerwca 2017, 9:13:25 - *.199.251.1 (*.20.218.147)
oglądałem mecz na necie - słabe widowisko, a na czas bijatyki transmisje przerwano i już potem przegapiłem końcówkę po wznowieniu i nie widziałem gola

Wesley - 3 czerwca 2017, 12:48:28 - *.153.185.116