[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 czerwca 2017, 9:38:55 - koofel
eLE: Potencjalni rywale Lecha

UEFA podzieliła zespoły na grupy przed dzisiejszym losowaniem I rundy eliminacyjnej Ligi Europy, które odbędzie się w Nyonie. Losowanie rozpocznie się o godz. 13:00.

Grupa 2 - rozstawieni

Lech Poznań
Kajrat Ałmaty (Kazachstan)
SC Rheindorf Altach (Austria)
Lewski Sofia (Bułgaria)
Zirə FK (Azerbejdżan)

Grupa 2 - nierozstawieni

FK Sutjeska (Nikšić) (Czarnogóra)
FC Differdange 03 (Luksemburg)
Czichura Saczchere (Gruzja)
Atlantas Kłajpeda (Litwa)
FK Pelister (Bitola) (Macedonia)

REKLAMA

ladovic - 19 czerwca 2017, 9:41:24 - 037008231074.dynamic-zab-08.vectranet.pl
dla nowości niech będzie Pelister

Józio - 19 czerwca 2017, 9:41:39 - 188.146.98.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo silne drużyny!

Miko - 19 czerwca 2017, 9:41:41 - 82-214-135-126.itsa.net.pl
Znowu oklep od Litwinów?

:) - 19 czerwca 2017, 9:42:24 - 89-78-203-161.dynamic.chello.pl
Myśle ze raczej Lech ma łatwo może ciezko byc jedynie z FK Sutjeska

REKLAMA

KubeQ - 19 czerwca 2017, 9:50:27 - lxc74.jest.pro
Przynajmniej nie będzie Azerów i Kazachów, bo są rozstawieni :D

Qwerty - 19 czerwca 2017, 9:52:49 - d91-179.icpnet.pl
Najlepiej trafic na druzyne z litwy czy luksemburga szkoda czasu i pieniedzy na dojazd, kazdego z wymienionych rywali Lech musi odprawic z nawiązką

Wert - 19 czerwca 2017, 9:53:46 - 213-146-62-220.static.ip.netia.com.pl
Czichura wymiata !

Wiesław - 19 czerwca 2017, 9:53:50 - 095160152180.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Jak na I rundę to rywale trudni i znani może poza zespołem macedońskim, pamiętam jak ten zespół z Luksemburga Differdange bodajże 4 czy 5 lat temu pokonał holenderski Utrecht w 2 rundzie eLE.

Fan kopane - 19 czerwca 2017, 9:56:10 - public-gprs382843.centertel.pl
Życzę kibicom Lecha Atlantasu. Nie dość że blisko to Kłajpeda to piękne miasto. A co do strony sportowej to przejście każdego z tych rywali jest obowiązkiem. O ile rzecz jasna chcę się coś znaczyć w Europie.

Anton - 19 czerwca 2017, 10:09:17 - 195.81.168.216 (10.218.100.19)
Dla Lech to każdy rywal będzie trudny.

Daniel - 19 czerwca 2017, 10:16:27 - 61.56.136.195.intelly.pl
Wylosują Gruzinów. Wspomnicie moje słowa.

rrr - 19 czerwca 2017, 10:19:34 - dyl173.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie Luksemburg albo Macedonia

Stolper - 19 czerwca 2017, 10:30:03 - host-194.28.168.135.zetnet.slupsk.pl
Dwa pewne zwycięstwa niezależnie od losowania. Najgorszy rywal to FK Pelister

danek - 19 czerwca 2017, 10:30:57 - apn-37-7-141-208.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo łatwi rywale każdy!!!

REKLAMA

John - 19 czerwca 2017, 10:33:25 - 195.81.168.216 (10.218.100.19)
Wymienione kluby to poziom dołu tabeli naszej ekstraklasy, czyli poziom Ruchu, Górnik Łęczna lub Arki Gdynia. Czyli teoretycznie rywale do ogrania, ale nie na luzie. Skoro Lech potrafił przegrać finał Pucharu Polski z Arką to i spokojnie może przegrać z każdym z pięciu w/w klubów.

kris - 19 czerwca 2017, 10:50:18 - pfu99.internetdsl.tpnet.pl
Na tym etapie nie ma już łatwych przeciwników!!

ObserwaTor - 19 czerwca 2017, 10:51:41 - aawx39.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech ciekawie się wznacnia, ale czy zdążą ze zgraniem? Choć jak dla mnie każdego powinni "połknąć"

hywer - 19 czerwca 2017, 11:34:16 - ip-37-248-157-180.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
FC Differdange 03 to dobry klub. O wiele lepszy niż może się wydawać. Jeśli trafią na Lecha możemy być świadkami wyrównanego dwumeczu. Zwłaszcza że poznaniacy sprowadzają masowo szrot, aby uzupełnić kadrę.

RAD1910 - 19 czerwca 2017, 11:41:19 - acaz231.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drużyna z Czarnogóry i Leszek ma problem :D

mat - 19 czerwca 2017, 12:49:25 - ip-193.59.128.117.cobra.net.pl
Najgorzej - Luksemburg
Najlepiej - Czarnogóra

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: