[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


19 czerwca 2017, 15:54:16 - maciejko
Nicklas Bärkroth zawodnikiem Lecha

Nicklas Bärkroth po pozytywnym przejściu testów medycznych został zawodnikiem Lecha Poznań. Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2021 roku.

25-letni skrzydłowy przez ostatnie trzy lata grał w IFK Norrköping. W trwającym sezonie szwedzkiej ekstraklasy strzelił dwa gole w 13 meczach. Ponadto Bärkroth rozegrał sześć spotkań w reprezentacji Szwecji.


źródło: Lech Poznań

REKLAMA

Papagol - 19 czerwca 2017, 15:56:13 - user-94-254-250-63.play-internet.pl
Powodzenia Nicklas!
Fanem Lecha nie jestem, ale fajnie, że transfery zostały przeprowadzone tak szybko.

FManiak - 19 czerwca 2017, 15:58:46 - user-94-254-164-113.play-internet.pl
Kozak talent w FMie 2008! W lidze angielskiej dawał świetnie radę

tecławski - 19 czerwca 2017, 15:59:58 - public-gprs410584.centertel.pl
Co mamy o tym myśleć ? jaki to potencjał sportowy, czy na pudło naszej ekstraklapy, czy pozwoli na coś więcej.
5 nowych kontraktów, szybko i sprawnie,nie jacyś emeryci, ale co z tego wyrośnie. Chyba Robak i Pawłowski mogą szukać sobie innego klubu.

lechita - 19 czerwca 2017, 16:03:22 - 194.175.243.100 (10.16.32.9)
mam tylko pytanie - oczywiście cieszą mnie transfery Lecha, ale jak to jest z tym okienkiem transferowym co niby miało się zacząć 1.07? czy ono nie dotyczy klubów startujących w europejskich pucharach? czy jest jakaś inna furtka w przepisach

REKLAMA

justdanone - 19 czerwca 2017, 16:09:33 - 79.97.196.39
Szwedzki Rutkowski :P

piotr - 19 czerwca 2017, 16:20:25 - PC-77-46-100-101.euro-net.pl
Prosze Panstwa
jest to pilkarza dobry, a ale rewelacji. Generalnie jego glownym atutem jest niezly start do pilki i drybling. To jego drugie podejscie do ligi poza Szwecja.
Warto zauwazyc, ze ten zawodnik gral nieco w kadrze-jak dobrze pamietam bylo to 6 spotkan. Zdaniem osob, ktore sledza ligi skandynawskie jest to gracz raczej przereklamowany aczkolwiek solidny. Zwiekszy konkurencje w Lechu ale uwazam ze gwiazda nie bedzie

Pawelinho - 19 czerwca 2017, 16:40:08 - 188.47.127.10.ipv4.supernova.orange.pl
A dlaczego news nie jest na niebiesko? Bo trafił do Lecha? Bez komentarza. Dobry transfer Kolejorza.

Fd - 19 czerwca 2017, 17:03:40 - 78.10.208.237
Wczoraj redaktor Borek był pewnie na tt że będzie grał w legii widać ma złych informatorów
Leśny by do tego nie dopuścił żeby im zawodnika podkupić

roro - 19 czerwca 2017, 17:23:22 - d148-186.icpnet.pl
@Fd
A może ten Szwed jest przekonany, że trafił do Legii i stąd ten tweet Borka? Gdy się zorientuje, że to Lech a nie Legia, to będzie kombinował, jak Hamalainen ;)

sss - 19 czerwca 2017, 17:31:36 - 188.146.136.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
hahahaha tekst roku zawodnik nie wie gdzie idzie to tylko Legionista przed wakacjami mógł wymyślić.

Rafcio - 19 czerwca 2017, 17:42:52 - 188.146.14.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ja tez nie jestem fanem lecha ale zadziwia mnie jak lech szybko buduje ekipe na nowy sezon powodzenia w_ lidze europy

jb - 19 czerwca 2017, 17:48:30 - 150.21.94.93.cable.dyn.petrus.com.pl
Ten Urugwajczyk, co go dzisiaj Wisła Płock zakontraktowała, to wciąga tego Szweda nosem.

osa93 - 19 czerwca 2017, 18:34:34 - 157.25.169.32
A wczoraj już podobno był bliski legii a tutaj taka niespodzianka teraz to lech zgarnia zawodników legii z pod nosa :-p

LEON - 19 czerwca 2017, 19:27:27 - eom60.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech kosi aż miło
Witamy I Powodzenia

REKLAMA

P1920B - 19 czerwca 2017, 19:27:58 - user-94-254-186-139.play-internet.pl
Idzcie na mistrza ! Legia jak zawsze z pomocą sędziowską!

Fifa - 19 czerwca 2017, 19:31:24 - user-94-254-241-158.play-internet.pl
W Fifie już dawno go odkryłem ;)

Oks Odra - 19 czerwca 2017, 20:13:37 - ip5f5ac0c7.dynamic.kabel-deutschland.de
Raduta Legii też podkupiliście i mega zawodnik...Jak narazie najlepiej na papierze wygląda tylko zastanawia mnie jedna rzecz...Zawodnik jak zwykle za darmo,niby dobry a wybiera trzecią drużynę ligi polskiej

kondi192 - 19 czerwca 2017, 20:19:00 - ip-5-172-234-76.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Oks Odra
Ten zawodnik przyszedł za 450 tys euro + 200 tysięcy dla managera i zawodnika za podpis.

Oks Odra - 19 czerwca 2017, 21:37:00 - ip5f5ac0c7.dynamic.kabel-deutschland.de
Jeśli tak to zmienia postać rzeczy,bo gdzieś tam czytałem,że umowa mu się z koncem miesiaca konczy

kibic - 20 czerwca 2017, 7:56:59 - 212.182.36.9
Będzie kolejny Bille Nielsen

:) - 20 czerwca 2017, 9:21:25 - ip-84.38.160.65.resman.pl
Witamy na pokładzie!

barti - 20 czerwca 2017, 10:07:14 - public-gprs408192.centertel.pl
a co z Billem

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: