[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


17 lipca 2017, 12:47:49 - mogiel
Terminarze Centralnej Ligi Juniorów 2017/2018

PZPN ogłosił terminarze Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2017/2018. Runda jesienna rozpocznie się 5 sierpnia, a zakończy 26 listopada.

Grupa zachodnia - pełny terminarz
Grupa wschodnia - pełny terminarz

Grupa zachodnia

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Falubaz Zielona Góra - Lechia Gdańsk
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Odra Opole - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Salos Szczecin
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów
Salos Szczecin - Lech Poznań
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Odra Opole
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Falubaz Zielona Góra - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra
Odra Opole - Miedź Legnica
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Lech Poznań - Piast Gliwice
Chrobry Głogów - Salos Szczecin
Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Salos Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Gliwice - Chrobry Głogów
Warta Poznań - Lech Poznań
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Falubaz Zielona Góra - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze

Kolejka 5 - 2-3 września

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra
Lech Poznań - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Warta Poznań
Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Salos Szczecin
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 6 - 9-10 września

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Salos Szczecin - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Warta Poznań - Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Odra Opole

Kolejka 7 - 16-17 września

Odra Opole - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica
Arka Gdynia - Warta Poznań
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Zagłębie Lubin - Salos Szczecin

Kolejka 8 - 23-24 września

Lechia Gdańsk - Salos Szczecin
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Odra Opole - Pogoń Szczecin

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Odra Opole
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Warta Poznań
Salos Szczecin - Piast Gliwice

Kolejka 10 - 7-8 października

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Warta Poznań - Salos Szczecin
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Opole - Chrobry Głogów
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Kolejka 11 - 14-15 października

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Opole
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra
Salos Szczecin - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Warta Poznań

Kolejka 12 - 21-22 października

Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Falubaz Zielona Góra - Salos Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Odra Opole - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski
Lech Poznań - Chrobry Głogów

Kolejka 13 - 28-29 października

Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk
Warta Gorzów Wielkopolski - Lech Poznań
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Odra Opole
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Salos Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra
Warta Poznań - Miedź Legnica

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Salos Szczecin
Odra Opole - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Arka Gdynia
Chrobry Głogów - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Salos Szczecin - Odra Opole
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Odra Opole
Salos Szczecin - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów
Arka Gdynia - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Warta Gorzów Wielkopolski - Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Salos Szczecin
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Odra Opole - Warta Poznań
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra



Grupa wschodnia

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Progres Kraków - Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn - MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Resovia
MOSP Białystok - ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok
Stal Rzeszów - Cracovia
Legia Warszawa - Motor Lublin
Wisła Płock - Korona Kielce

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Znicz Pruszków - Korona Kielce
Motor Lublin - Wisła Płock
Cracovia - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów
ŁKS Łódź - UKS SMS Łódź
Resovia - MOSP Białystok
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Progres Kraków - Stomil Olsztyn

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków
Wisła Kraków - Progres Kraków
MOSP Białystok - MKS Polonia Warszawa
UKS SMS Łódź - Resovia
Stal Rzeszów - ŁKS Łódź
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Cracovia
Korona Kielce - Motor Lublin

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Znicz Pruszków - Motor Lublin
Cracovia - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Resovia - Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź
Progres Kraków - MOSP Białystok
Stomil Olsztyn - Wisła Kraków

Kolejka 5 - 2-3 września

Wisła Kraków - Znicz Pruszków
MOSP Białystok - Stomil Olsztyn
UKS SMS Łódź - Progres Kraków
Stal Rzeszów - MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Resovia
Wisła Płock - ŁKS Łódź
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Cracovia

Kolejka 6 - 9-10 września

Znicz Pruszków - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Resovia - Wisła Płock
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Progres Kraków - Stal Rzeszów
Stomil Olsztyn - UKS SMS Łódź
Wisła Kraków - MOSP Białystok

Kolejka 7 - 16-17 września

MOSP Białystok - Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków
Stal Rzeszów - Stomil Olsztyn
Legia Warszawa - Progres Kraków
Wisła Płock - MKS Polonia Warszawa
Korona Kielce - Resovia
Motor Lublin - ŁKS Łódź
Cracovia - Jagiellonia Białystok

Kolejka 8 - 23-24 września

Znicz Pruszków - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - Cracovia
Resovia - Motor Lublin
MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce
Progres Kraków - Wisła Płock
Stomil Olsztyn - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Stal Rzeszów
MOSP Białystok - UKS SMS Łódź

Kolejka 9 - 30 września-1 października

UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - MOSP Białystok
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Wisła Płock - Stomil Olsztyn
Korona Kielce - Progres Kraków
Motor Lublin - MKS Polonia Warszawa
Cracovia - Resovia
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź

Kolejka 10 - 7-8 października

Znicz Pruszków - ŁKS Łódź
Resovia - Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - Cracovia
Progres Kraków - Motor Lublin
Stomil Olsztyn - Korona Kielce
Wisła Kraków - Wisła Płock
MOSP Białystok - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - Stal Rzeszów

Kolejka 11 - 14-15 października

Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź
Wisła Płock - MOSP Białystok
Korona Kielce - Wisła Kraków
Motor Lublin - Stomil Olsztyn
Cracovia - Progres Kraków
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź - Resovia

Kolejka 12 - 21-22 października

Znicz Pruszków - Resovia
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź
Progres Kraków - Jagiellonia Białystok
Stomil Olsztyn - Cracovia
Wisła Kraków - Motor Lublin
MOSP Białystok - Korona Kielce
UKS SMS Łódź - Wisła Płock
Stal Rzeszów - Legia Warszawa

Kolejka 13 - 28-29 października

Legia Warszawa - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Stal Rzeszów
Korona Kielce - UKS SMS Łódź
Motor Lublin - MOSP Białystok
Cracovia - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź - Progres Kraków
Resovia - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Znicz Pruszków - MKS Polonia Warszawa
Progres Kraków - Resovia
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
MOSP Białystok - Cracovia
UKS SMS Łódź - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Płock

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Wisła Płock - Znicz Pruszków
Korona Kielce - Legia Warszawa
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Cracovia - UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok - MOSP Białystok
ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Resovia - Stomil Olsztyn
MKS Polonia Warszawa - Progres Kraków

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Znicz Pruszków - Progres Kraków
MKS Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn
Resovia - Wisła Kraków
ŁKS Łódź - MOSP Białystok
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
Cracovia - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Legia Warszawa
Korona Kielce - Wisła Płock

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Korona Kielce - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Motor Lublin
Legia Warszawa - Cracovia
Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - ŁKS Łódź
MOSP Białystok - Resovia
Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa
Stomil Olsztyn - Progres Kraków


źródło: własne / PZPN

REKLAMA

Komisja - 17 lipca 2017, 14:06:29 - 159-205-186-73.adsl.inetia.pl
Spadnie Stal Rzeszów z tego co widzę

Trol - 17 lipca 2017, 14:37:54 - user-94-254-245-61.play-internet.pl
Jakim trzeba byc uposledzonym ,zeby wróżyć przed rozgrywkami...
Aha wystarczy byc tym barananem wyzej.

nib - 17 lipca 2017, 15:01:30 - 188.164.244.150
a czy czasem nie spadnie wiecej druzyn niz dotychczas? slyszalem, ze po tym sezonie mialo nastapic polaczenie obu grup...

daro - 17 lipca 2017, 16:01:05 - 178235042067.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Sandecja i Termalica jako jedyne kluby z ex nie maja juniorów na najwyższym szczeblu. Pozostali w końcu przejrzeli na oczy i tworzą szkółki i ściągają najlepszych z regionu. To dobrze bo łatwiej potem stworzyć poszczególne reprezentacje.

REKLAMA

elo - 17 lipca 2017, 16:53:30 - 96.30.100.117
kto losuje druzyny do tych rozgrywek? w sensie w jaki sposob sie do nich awansuje i czy sa gdzies wyniki "nizszych lig"?

do daro - 17 lipca 2017, 18:00:47 - aauq103.neoplus.adsl.tpnet.pl
Termalica grała w barażach, ale po zaciętym dwumeczu odpadła z MOSP (Jagą) Białystok. Wcześniej pokonała w rywalizacji wojewódzkiej właśnie Sandecję.
ELo: musisz patrzeć na strony związków wojewódzkich - w tym sezonie spadały 4 ostatnie drużyny, a wchodziły 4 drużyny po barażach między mistrzami wojewódzkimi U19

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

REKLAMA

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas