[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


17 lipca 2017, 12:47:49 - mogiel
Terminarze Centralnej Ligi Juniorów 2017/2018

PZPN ogłosił terminarze Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2017/2018. Runda jesienna rozpocznie się 5 sierpnia, a zakończy 26 listopada.

Grupa zachodnia - pełny terminarz
Grupa wschodnia - pełny terminarz

Grupa zachodnia

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Falubaz Zielona Góra - Lechia Gdańsk
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Odra Opole - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Salos Szczecin
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów
Salos Szczecin - Lech Poznań
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Odra Opole
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Falubaz Zielona Góra - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra
Odra Opole - Miedź Legnica
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Lech Poznań - Piast Gliwice
Chrobry Głogów - Salos Szczecin
Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Salos Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Gliwice - Chrobry Głogów
Warta Poznań - Lech Poznań
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Falubaz Zielona Góra - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze

Kolejka 5 - 2-3 września

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra
Lech Poznań - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Warta Poznań
Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Salos Szczecin
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 6 - 9-10 września

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Salos Szczecin - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Warta Poznań - Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Odra Opole

Kolejka 7 - 16-17 września

Odra Opole - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica
Arka Gdynia - Warta Poznań
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Zagłębie Lubin - Salos Szczecin

Kolejka 8 - 23-24 września

Lechia Gdańsk - Salos Szczecin
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Odra Opole - Pogoń Szczecin

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Odra Opole
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Warta Poznań
Salos Szczecin - Piast Gliwice

Kolejka 10 - 7-8 października

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Warta Poznań - Salos Szczecin
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Opole - Chrobry Głogów
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Kolejka 11 - 14-15 października

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Opole
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra
Salos Szczecin - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Warta Poznań

Kolejka 12 - 21-22 października

Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Falubaz Zielona Góra - Salos Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Odra Opole - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski
Lech Poznań - Chrobry Głogów

Kolejka 13 - 28-29 października

Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk
Warta Gorzów Wielkopolski - Lech Poznań
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Odra Opole
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Salos Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra
Warta Poznań - Miedź Legnica

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Salos Szczecin
Odra Opole - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Arka Gdynia
Chrobry Głogów - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Salos Szczecin - Odra Opole
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Odra Opole
Salos Szczecin - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów
Arka Gdynia - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Warta Gorzów Wielkopolski - Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Salos Szczecin
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Odra Opole - Warta Poznań
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra



Grupa wschodnia

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Progres Kraków - Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn - MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Resovia
MOSP Białystok - ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok
Stal Rzeszów - Cracovia
Legia Warszawa - Motor Lublin
Wisła Płock - Korona Kielce

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Znicz Pruszków - Korona Kielce
Motor Lublin - Wisła Płock
Cracovia - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów
ŁKS Łódź - UKS SMS Łódź
Resovia - MOSP Białystok
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Progres Kraków - Stomil Olsztyn

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków
Wisła Kraków - Progres Kraków
MOSP Białystok - MKS Polonia Warszawa
UKS SMS Łódź - Resovia
Stal Rzeszów - ŁKS Łódź
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Cracovia
Korona Kielce - Motor Lublin

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Znicz Pruszków - Motor Lublin
Cracovia - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Resovia - Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź
Progres Kraków - MOSP Białystok
Stomil Olsztyn - Wisła Kraków

Kolejka 5 - 2-3 września

Wisła Kraków - Znicz Pruszków
MOSP Białystok - Stomil Olsztyn
UKS SMS Łódź - Progres Kraków
Stal Rzeszów - MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Resovia
Wisła Płock - ŁKS Łódź
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Cracovia

Kolejka 6 - 9-10 września

Znicz Pruszków - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Resovia - Wisła Płock
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Progres Kraków - Stal Rzeszów
Stomil Olsztyn - UKS SMS Łódź
Wisła Kraków - MOSP Białystok

Kolejka 7 - 16-17 września

MOSP Białystok - Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków
Stal Rzeszów - Stomil Olsztyn
Legia Warszawa - Progres Kraków
Wisła Płock - MKS Polonia Warszawa
Korona Kielce - Resovia
Motor Lublin - ŁKS Łódź
Cracovia - Jagiellonia Białystok

Kolejka 8 - 23-24 września

Znicz Pruszków - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - Cracovia
Resovia - Motor Lublin
MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce
Progres Kraków - Wisła Płock
Stomil Olsztyn - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Stal Rzeszów
MOSP Białystok - UKS SMS Łódź

Kolejka 9 - 30 września-1 października

UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - MOSP Białystok
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Wisła Płock - Stomil Olsztyn
Korona Kielce - Progres Kraków
Motor Lublin - MKS Polonia Warszawa
Cracovia - Resovia
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź

Kolejka 10 - 7-8 października

Znicz Pruszków - ŁKS Łódź
Resovia - Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - Cracovia
Progres Kraków - Motor Lublin
Stomil Olsztyn - Korona Kielce
Wisła Kraków - Wisła Płock
MOSP Białystok - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - Stal Rzeszów

Kolejka 11 - 14-15 października

Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź
Wisła Płock - MOSP Białystok
Korona Kielce - Wisła Kraków
Motor Lublin - Stomil Olsztyn
Cracovia - Progres Kraków
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź - Resovia

Kolejka 12 - 21-22 października

Znicz Pruszków - Resovia
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź
Progres Kraków - Jagiellonia Białystok
Stomil Olsztyn - Cracovia
Wisła Kraków - Motor Lublin
MOSP Białystok - Korona Kielce
UKS SMS Łódź - Wisła Płock
Stal Rzeszów - Legia Warszawa

Kolejka 13 - 28-29 października

Legia Warszawa - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Stal Rzeszów
Korona Kielce - UKS SMS Łódź
Motor Lublin - MOSP Białystok
Cracovia - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź - Progres Kraków
Resovia - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Znicz Pruszków - MKS Polonia Warszawa
Progres Kraków - Resovia
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
MOSP Białystok - Cracovia
UKS SMS Łódź - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Płock

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Wisła Płock - Znicz Pruszków
Korona Kielce - Legia Warszawa
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Cracovia - UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok - MOSP Białystok
ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Resovia - Stomil Olsztyn
MKS Polonia Warszawa - Progres Kraków

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Znicz Pruszków - Progres Kraków
MKS Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn
Resovia - Wisła Kraków
ŁKS Łódź - MOSP Białystok
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
Cracovia - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Legia Warszawa
Korona Kielce - Wisła Płock

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Korona Kielce - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Motor Lublin
Legia Warszawa - Cracovia
Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - ŁKS Łódź
MOSP Białystok - Resovia
Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa
Stomil Olsztyn - Progres Kraków


źródło: własne / PZPN

Komisja - 17 lipca 2017, 14:06:29 - 159-205-186-73.adsl.inetia.pl
Spadnie Stal Rzeszów z tego co widzę

Trol - 17 lipca 2017, 14:37:54 - user-94-254-245-61.play-internet.pl
Jakim trzeba byc uposledzonym ,zeby wróżyć przed rozgrywkami...
Aha wystarczy byc tym barananem wyzej.

nib - 17 lipca 2017, 15:01:30 - 188.164.244.150
a czy czasem nie spadnie wiecej druzyn niz dotychczas? slyszalem, ze po tym sezonie mialo nastapic polaczenie obu grup...

daro - 17 lipca 2017, 16:01:05 - 178235042067.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Sandecja i Termalica jako jedyne kluby z ex nie maja juniorów na najwyższym szczeblu. Pozostali w końcu przejrzeli na oczy i tworzą szkółki i ściągają najlepszych z regionu. To dobrze bo łatwiej potem stworzyć poszczególne reprezentacje.

elo - 17 lipca 2017, 16:53:30 - 96.30.100.117
kto losuje druzyny do tych rozgrywek? w sensie w jaki sposob sie do nich awansuje i czy sa gdzies wyniki "nizszych lig"?

do daro - 17 lipca 2017, 18:00:47 - aauq103.neoplus.adsl.tpnet.pl
Termalica grała w barażach, ale po zaciętym dwumeczu odpadła z MOSP (Jagą) Białystok. Wcześniej pokonała w rywalizacji wojewódzkiej właśnie Sandecję.
ELo: musisz patrzeć na strony związków wojewódzkich - w tym sezonie spadały 4 ostatnie drużyny, a wchodziły 4 drużyny po barażach między mistrzami wojewódzkimi U19

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas