10 sierpnia 2017, 16:42:29 - euzi
Trzy miesiące przerwy Jakuba Czerwińskiego

Obrońca Legii Warszawa Jakub Czerwiński uszkodził więzadło piszczelowo-strzałkowe i będzie musiał przejść operację - poinformowała oficjalna strona klubu "Legia.com". Przerwa w grze zawodnika potrwa około trzech miesięcy.

Czerwiński urazu doznał we wtorkowym meczu Pucharu Polski przeciwko Wiśle Puławy.

Arek - 10 sierpnia 2017, 16:46:42 - *.free.aero2.net.pl
Szczęście w nieszczęściu, że nie krzyżowe. Tak by miał pół roku z głowy. I w obecnej sytuacji trzeba stopera na już, a najlepiej to na wczoraj.

jonas - 10 sierpnia 2017, 16:51:28 - *.190.155.150.static.midphase.com
Szeryf awans! Pewne info!

sakwaa2 - 10 sierpnia 2017, 17:16:50 - *.128.186.201.138.clients.your-server.de (*.246.158.50)
No to bez tego drwala szanse Legii na awans do LE wzrosły, nawet jeśli wstawią tam jakiegoś 15-to latka.

tgd - 10 sierpnia 2017, 17:25:03 - *.dynamic.mm.pl
przed meczem z Tiraspolem już raczej nikogo nie wezmą. Raz, że jest ryzyko że odpadną a dwa i tak nowy stoper pewnie z marszu tu nie pomoże...

Arek - 10 sierpnia 2017, 17:28:37 - *.free.aero2.net.pl
Jonas debil, pewne info.

paw - 10 sierpnia 2017, 17:49:29 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
To koszt meczów z II liga.. Nie zdziwię się jak Ruch Zdzieszowice też kogoś nie wytnie poważnie na parę miesięcy... Nie jestem kibicem legii.. Ale dla ich zdrowia lepiej mierzyć się z wyższymi ligami...

Seba - 10 sierpnia 2017, 17:53:21 - *.static.chello.pl
To akurat koszt straty Maczynskiego. I rywal nic tutaj złego nie zrobił. W walce o pilke nieszczęśliwie ułożył nogę postawna.

Piotr - 10 sierpnia 2017, 17:55:22 - *.146.163.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Smiechu warte jaka ta legia slaba,nie dosc ze od roku nie maja napastnikow to teraz nawt obroncow,a pazdan jak nie zawali bramki to strzeli samoboja.

Fan - 10 sierpnia 2017, 18:02:16 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego on nie ma brwi? Bo jest z Krynicy? (pdk)

seta - 10 sierpnia 2017, 19:59:58 - *.sta.asta-net.com.pl
Tiraspol to poziom Astany - "pewne info". Arek nie używaj inwektyw - to portal dla dorosłych.

wododo - 10 sierpnia 2017, 20:17:03 - *.228.123.2 (*.100.154.107)
seta - nie używaj tak trudnych słów, nie tylko dorośli i niekoniecznie bystrzy tu zaglądają ;)

Fd - 10 sierpnia 2017, 21:03:46 - *.10.208.236
Tęcza znowu osłabiona coś mają pecha w tym sezonie

LEON - 10 sierpnia 2017, 23:51:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzymaj się Kuba wracaj szybko do zdrowia

needle - 11 sierpnia 2017, 0:18:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co Wy za p***y tu wypisujecie; człowiek cierpi a Wy się prześmiewacie...? A może któremuś z Was coś złamać i razem się pośmiejemy, hę...?
Pamiętacie Korzyma, Sagana czy innych...???
Czerwiński...
Nie byłem jego entuzjastą ale z ASTANĄ był najlepszy na boisku; nie oczekujcie na więcej; wysoki gracz nie będzie zwrotny i tyle. Mnie jego gol nie podniecił ale doceniam i to; podobało mi się jak grał w destrukcji. Ma grać ostro ale nie faulować i tak było! Zatem ewidentna strata dla zespołu; no ja bym Kopczyńskiego teraz cofnął bo jest powolny ale chętny do gry a na PIASTA kogoś a młodzieniaszków wystawił.
IGła
PS Załamujecie mnie powoli kaskadą beznadziejności
Jeśli musiałbym [niechętnie] wskazać na gwiazdeczkę wpisów to wygrywa ===> Arek ale tylko za pierwszy wpis; po prostu mogę się czegoś dowiedzieć/nauczyć
A drugi...?
No tu -jako logik- mam wątpliwości
Albo Jonas coś wie i wówczas należałoby zaangażować prokuraturę albo...
...druga gwiazdka dla Arka :P

Arek - 11 sierpnia 2017, 1:02:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A niby dlaczego mam nie używać inwektyw? Jak głupek pisze głupoty, to mam go chwalić jeszcze? Chyba musisz strzelić sobie setę, a może już strzeliłeś, a może masz 15 lat, jak ten cały Jonas, przynajmniej sądząc po wpisie. A może masz rację, dzieci się nie powinno obrażać, w końcu to portal dla dorosłych

kibic - 11 sierpnia 2017, 10:42:35 - *.icpnet.pl
ojej jak przykro... że nie pazdan

Simsu - 11 sierpnia 2017, 11:26:01 - *.icpnet.pl
Mogli mu w takiej formie odpuścić ten mecz jak Pazdanowi.

sylwiusz11 - 11 sierpnia 2017, 13:00:29 - *.adsl.inetia.pl
do @Piotr
śmiechu warte to jak takaaa słaaaaba Legia po raz kolejny zdobyła Mistrza i zostawiła w tyle całą tą "silną" ekstraklapę
jaka liga taki mistrz a taki np LECH nic nie wygrał od kilku sezonów --to dopiero muszą być ( raczej są !!) cieniasy