12 sierpnia 2017, 22:35:48 - euzi
Gol Dawida Kownackiego w Pucharze Włoch w debiucie w Sampdorii

Dawid Kownacki zagrał po raz pierwszy w barwach Sampdorii w wygranym 3-0 (1-0) meczu III rundy Pucharu Włoch przeciwko drugoligowej Foggii. Polski napastnik wszedł na boisko w 69. minucie w miejsce Fabio Quagliarelli, a dziesięć minut później podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

12 sierpnia 2017, 20:45 - Genua (Stadio Luigi Ferraris)
UC Sampdoria 3-0 Foggia Calcio
Édgar Barreto 19, Gianluca Caprari 74, Dawid Kownacki 79

żółte kartki: Enrico Guarna, Alberto Gerbo, Cristian Agnelli (Foggia).

sędziował: Luca Banti (Livorno).

W Sampdorii Karol Linetty i Bartosz Bereszyński pozostali na ławce rezerwowych.

Rataj - 12 sierpnia 2017, 22:48:19 - *.play-internet.pl
Brawo, Kownaś!

PL - 12 sierpnia 2017, 23:39:11 - *.188.103.pools.vodafone-ip.de
Z tobą Lech by awansował.

Ojgen - 12 sierpnia 2017, 23:48:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze Dawid że nie dałeś się skusić wirtualnymi pieniędzmi Cygańskiego Króla Leśnodupskiego

fc7 - 13 sierpnia 2017, 1:53:37 - *.play-internet.pl
Będą ludzie z tego Kownackiego.

hanys - 13 sierpnia 2017, 9:43:26 - *.leon.com.pl
powodzenia dobry gracz

Wunsz - 13 sierpnia 2017, 10:15:49 - *.246.159.11.rev.vline.pl
Niech powalczy o miejsce w skladzie, taka bramka w pucharze to jakies plusik w notesie trenera.

needle - 13 sierpnia 2017, 11:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Hanys @Fc7 @Pl
A gdyby nie strzelił [omyłkowo odgwizdany spalony; rykoszet bądź słupek] to byście tego nie napisał co napisaliście, prawda...?
@Ojgen
Ojgen...wiesz co...? Wiesz :x

Neutral60 - 13 sierpnia 2017, 14:22:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo,Brawo,Brawo. Co na to Malarz z dużymi tatuażami i latami a z małymi jajkami.

Franek - 13 sierpnia 2017, 17:19:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co na to Malarz? Pewnie ma beke z bramkarza Foggi. Bo jakoś Malarzowi Kownacki nie potrafił strzelić.

@Ojgen - 13 sierpnia 2017, 22:15:03 - *.centertel.pl