13 sierpnia 2017, 20:21:12 - dyrovski
Gol Davida Blachy w Pucharze Niemiec

David Blacha strzelił bramkę dla Wehen Wiesbaden w wygranym 2-0 (2-0) meczu I rundy Pucharu Niemiec z trzecioligowym FC Erzgebirge Aue. 26-letni pomocnik został zmieniony w 69. minucie przez Agyemanga Diawusie.

13 sierpnia 2017, 18:30 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 2-0 FC Erzgebirge Aue
David Blacha 4, Stephan Andrist 7

żółte kartki: Steven Ruprecht, Alf Mintzel - Dennis Kempe, Dimitri Nəzərov.

sędziował: Frank Willenborg (Dolna Saksonia).
widzów: 2500.

Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Sebastian Mrowca.

Paprykarz - 13 sierpnia 2017, 20:24:55 - *.40.249.168.threembb.co.uk
Dziwie sie ze zaden polski klub jeszcze go noe wzial. Nie jest stary a rocznie gwarantuje pare goli i wiele asyst.
@paprykarz dziwisz sie mu? Lepiej kosic euro niz zlotowki. I mieszkac w kraju gdzie nikt nie narzeka.

arek - 14 sierpnia 2017, 0:31:00 - *.dynamic.chello.pl
@Paprykarz i jeszcze jedno - on tak naprawdę jest Niemcem i tam się czuje dobrze i ani myśli przyjeżdżać do nas. Po co by mu to było? Kiedyś rozegrał parę meczów w polskiej kadrze juniorskiej ale to za mało, by go traktować jak Polaka.

Stinger - 14 sierpnia 2017, 1:24:36 - *.opera-mini.net (*.31.143.23)