[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


24 sierpnia 2017, 14:20:39 - euzi
Sebastian Zalepa piłkarzem Stali Stalowa Wola

Sebastian Zalepa podpisał kontrakt z drugoligową Stalą Stalowa Wola.

27-letni środkowy obrońca rozwiązał wczoraj swój kontrakt ze Stalą Mielec po tym, jak sztab szkoleniowy pierwszoligowca przesunął go do drużyny rezerw. Zalepa reprezentował mielecki klub od sezonu 2015/16.


źródło: Stal Stalowa Wola

REKLAMA

Cziki - 24 sierpnia 2017, 14:29:25 - 188.146.130.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A taki był ładny, Amerykański i... nikt się w I lidze nie skusił 😂. Część kibiców Stali z tego forum to imbecyle.

qw - 24 sierpnia 2017, 14:35:41 - 185.188.165.24
W I lidze we Flocie Świnoujście był świetnym obrońcą.

zielak69 - 24 sierpnia 2017, 14:42:40 - host-82-160-41-93.tvkstella.pl
Bardzo dobra decyzja. Brawo!!!

kali - 24 sierpnia 2017, 14:43:26 - user-94-254-183-244.play-internet.pl
Dobry obronca .Dyktator Smolka popelnil blad wyrzucajac go z Mielca.

REKLAMA

olaf - 24 sierpnia 2017, 14:54:53 - host-89-228-12-226.dynamic.mm.pl
Cziki, to zwykli hejterzy a nie kibice, którzy chcą komuś coś udowodnić

Ups - 24 sierpnia 2017, 15:09:06 - user-94-254-135-226.play-internet.pl
Cziki.Jednym podobaja sie kobiety a innym mezczyzni.Najwazniesze ze wygrywamy mecze i to po super grze obronnej.

lolo - 24 sierpnia 2017, 15:12:24 - host-46-186-23-60.dynamic.mm.pl
Seba dziekujemy i pamietamy STAL FKS powodzenia Stalowka bd.miala duzy pozytek nieodpuszcza zadnej pily pilka przechodzi zawodnik juz nie.

Cziki - 24 sierpnia 2017, 15:21:47 - 188.146.130.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Ups
No tak, bo z Zalepą to tylko wygrywaliśmy po świetnej grze obronnej. To teraz cofnij się geniuszu do poprzedniego sezonu i przypomnij mi bilans Stali po 5 kolejkach. Wszyscy widzimy, że mamy w obronie problem, ale to wnoszenie na piedestały Zalepy i Bierzały jest śmieszne. Owszem, świetna para na II ligę, ale w I nic specjalnego. A że nowi nie lepsi, to już osobny temat.

adadad - 24 sierpnia 2017, 15:25:50 - host-31-6-173-143.dynamic.mm.pl
brawo Cziki, podpisuję się pod tym co napisałeś

FKS Stal M - 24 sierpnia 2017, 16:04:05 - 165.125.176.21
Sebastian, Powiem tyle: Dziekuje w imieniu swoim i wielu Mieleckich Kibicow za 2 lata spedzone w Stali Mielec. Za Serce i Walke i trud i wysilek jaki zostawiles na boisku. Byles, jestes i bedziesz bardzo dobrym obronca, skromnym chlopakiem. Dziekujemy raz jeszcze, prawdziwi kibice z Mielca Pamietaja i Doceniaja. Jest nam WSTYD za Trenera Pajaca i Pseudo dzialaczy z Mielca ktorzy potraktowali cie w ten sposob. Ci pajace beda jeszcze srogo zalowac tej fatalnej dla STali Mielec decyzji.
Do Kibicow Stali Stalowa Wola.
Sebastian bedzie dla was ogromnym wzmocnieniem, i bedzie naprawde solidnym obronca, dzieki gracza takim jak on napewno sie utrzymacie w II lidze.
Sebastian Powodzenia.
Pozdrawiam Kumatych.

Cziki - 24 sierpnia 2017, 16:13:12 - 188.146.130.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mnie tylko dziwi jedno, że żaden piewca talentu Sebastiana ani się nie zająknie na temat tego gdzie zawodnik ostatecznie trafił i dlaczego nie znalazł się żaden poważny chętny, nawet w czołówce II ligi. A dla mnie to najlepsze podsumowanie całej tej dętej afery.

Rafix - 24 sierpnia 2017, 16:32:09 - host-176-221-120-66.dynamic.mm.pl
Cziki - "amerykański" to przymiotnik. Przymiotniki piszemy literą... no, jaką? Na pewno nie wielką.

qw - 24 sierpnia 2017, 16:59:25 - 185.188.165.24
Do Cziki
Zalepa w Stali tylko na rok.
Jeśli Widzew awansuje do II ligi to Zalepa tam wraca

FKS Stal M - 24 sierpnia 2017, 17:08:15 - 165.125.176.21
Odpowiedz: Czemu nie znalazl innego klubu, moze dlatego ze rozgrywki juz trwaja, kluby maja kadre i nie maja juz kasy na nowych graczy.....Sebastian to gracz na I lige i ma talent nawet na Ekstraklase czego nie mozna powiedziec o Swietej Trojcy pod rzadami Smolki czyli: Kiercza, Graczova i Gancarczyka.

REKLAMA

banan - 24 sierpnia 2017, 17:38:39 - 188.146.40.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do typa powyżej: po pierwsze jak chcesz wypisywać takie manifesty jak ten poprzedni, to miej odwagę i podpisz się z imienia i nazwiska, bo niby co ty masz wspólnego z klubem, którego nazwy używasz? Po drugie jeżeli jeszcze raz użyjesz inwektyw wobec określonej grupy osób, to obiecuję, że osobiście zgłoszę ten wpis tam gdzie trzeba i wyskoczysz z kilku tysiączków PLN w ramach zadośćuczynienia na rzecz klubu.

webrel - 24 sierpnia 2017, 18:12:01 - afgi37.neoplus.adsl.tpnet.pl
prywatny folwark Smolki (pralnia z Kołakowskim) za chwile sie skonczy i zostaną po nim zgliszcza

fks1939 - 24 sierpnia 2017, 19:05:40 - 38.94.135.58
Niezly obronca, ale lepszy w ofensywie (przy stalych fragemntach), gorszy nieco w defensywie - jak dla mnie Bierzalo byl zdecydowanie lepsza "wieza".
Fakt ze wyladowal na peryferiach futbolu pewnie jest wykladnia jego umiejetnosci, a moze kara/pokuta za "reputacje"?
Artur

gogo - 24 sierpnia 2017, 20:22:26 - ip-5-172-236-255.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
dzieki sebastian,byłes i jestes dobrym obronca,szkoda ze cie odpalili ale kto mieczem wojuje ...... nie daje smołce i jego sługusom kariery w mielcu ani nigdzie indziej,szkoda ze zniszczył cała druzyne,zreszta tak samo zrobił w zawiszy....

Olaf - 24 sierpnia 2017, 21:11:36 - host-114-58.mt.pl
Hejterzy znowu w akcji zryte mózgi kibice ale nie Stali

LEON - 24 sierpnia 2017, 21:25:42 - eoo233.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Seba

Mattador - 24 sierpnia 2017, 21:30:25 - user-94-254-147-45.play-internet.pl
Seba zawsze gral na 100% a skąd jakieś bzdury na temat tego meczu w Pruszkowie nijt tak naprawdę nie wie. Czemu nikt go nie kupił popatrzcie na Stal z poprzedniego sezonu mnóstwo straconych goli to jeden z powodów. Zalepa to bardzo fobry obrońca razem z Bierzalo tworzyli niezły duet.

FKS Stal M - 24 sierpnia 2017, 22:05:18 - 165.125.176.21
Do Olaf i Banan Zryte Mozgi to wy macie. Ja chodzilem na mecze Stali w Latach 80tych i 90tych i wiem co mowie wy wtedy sikaliscie w pieluchy. Zgadzam sie z przedmowca ze Smolka po prostu przywiozl swoja klite i wielu wartosciowych graczy ktorzy grali naprawde dobrze dla Stali czyli Bierzale i Zalepe wywali, kopal pod nimi dolki. Oraz jak pisal przedmowca: kto mieczem wojuje od miecza ginie......czas Smolki sie niedlugo skonczy zobaczycie.....wtedy morze przjrzycie na slepia i bedziecie wspominac dobrych zawodnikow ktorych odpalil ze Stali ktorzy mogli w Mielcu dalej grac bardzo dobrze. Ich miejsca zajmuja teraz miernoty typu Graczev, Kiercz czy Gancarczyk.....a z meczu na mecz z tymi 3 bedzie tylko gorzej.
Buraku Bananie dlaczego sam jesli jestes taki inteligent nie podpisales sie z imienia i nazwiska, widac ze jestes buraczany banan.
Pozdrawiam Kumatych.

ggg - 24 sierpnia 2017, 22:23:42 - host-46-174-210-6.lilonet.pl
świetny ruch transferowy Stali. teraz tracą tylko po 3 bramki u siebie, a z Zalepą traciliby pewnie...hehe. dziwne porażki Stali powinny zastanowić kibiców. tylko bez haseł liga wyrównana itp, bo kto jest choć trochę wtajemniczony (przez piłkarzy, działaczy) ten wie, że czary tylko w bajkach

Bu - 25 sierpnia 2017, 6:11:52 - user-94-254-145-80.play-internet.pl
Jeżeli miałbym wybierać między Smółka i Zalepa to wybieram trenera.Zalepa nie poszedł nigdzie nie z tego powodu że klubu już nie miały pieniędzy (bo on już po meczu w Pruszkowie był do wzięcia) tylko z tego że lubi odpuścić.Jezeli ktoś myśli że teraz nie handlują meczami to jest baranem.Handel a przede wszystkim buhmakerka są jeszcze częstsze niż w latach 90_tych.

olaf - 25 sierpnia 2017, 7:39:23 - host-89-228-12-226.dynamic.mm.pl
FKS Stal M jestem rocznik 1973 a ty? Jak Ci się nie podobań dzisiejsza Stal to se jeździ do stalowej woli oglądać gwiazdę światowego formatu Zalepę. Napisz mi może i wszystkim kiedy to Bierzało i Zalepa grali ostatnio w Stali? A Smółce to podziękuj bo tylko i wyłącznie dzięki niemu w |Mielcu jest I liga, poniał? Chyba że zależy ci żeby w Mielcu była IV jak kiedyś, wtedy może byłbyś zachwycony i zadowolony?

banan - 25 sierpnia 2017, 10:09:08 - 188.146.130.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słuchaj koleś, nie wiem ile masz w rzeczywistości lat, ale jakbym miał oceniać po tym jak i co piszesz, to powiedziałbym że gimnazjum. Jeżeli zaś faktycznie tyle ile ogłaszasz, to zatrzymałeś się w rozwoju na szkole podstawowej. Ja na swom pierwszym meczu Stali byłem jako 3latek z ojcem w 1978. Tyle, że to bez żadnego znaczenia w tej dyskusji. Ja w odróżnieniu od ciebie nie piszę manifestów w imieniu ch... wie kogo i nie obrażam ludzi, których nie znam i o których pracy nie mam zielonego pojęcia. Zamknij więc tą swoją śmierdzącą paszczę i daj fachowcom robić swoje. A jak brakuje ci kolegi do obstawiania u buka, to odwiedź Sebastiana w Stalowej.