31 sierpnia 2017, 19:58:44 - bartekwr9
Patryk Mikita w Siarce

Patryk Mikita został nowym zawodnikiem drugoligowej Siarki Tarnobrzeg. Piłkarz związał się z klubem roczną umową.

23-letni napastnik ostatnio występował w Chojniczance Chojnice. W poprzednim sezonie zagrał w 15 spotkaniach Nice I ligi, w których strzelił jedną bramkę.

źródło: Siarka Tarnobrzeg

seba - 31 sierpnia 2017, 20:03:25 - *.internetia.net.pl
ale zjazd

onex - 31 sierpnia 2017, 20:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale transfer jedna bramka i pstro w głowie. ....ehhh

njusik - 31 sierpnia 2017, 20:04:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobry bramkostrzelny napadzior pracuje na pełnych obrotach,choć sowicie lubi sobie odpocząć jak każdy młody.Przyda się siarczyście.

@seba - 31 sierpnia 2017, 20:08:02 - *.dynamic.chello.pl
zjazd to bedzie za 2-3 lata, jak juz mu sie siano skonczy i bedzie trzeba łączyć prace na magazynie z grą w potęgach jak Ursus Warszawa, wtedy pozna prawdziwe zycie.

Zajmon Leg - 31 sierpnia 2017, 20:08:42 - *.146.40.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sodowa odbiła. Imprezy dobiły. Może może się odbije od dna.

Kostek24 - 31 sierpnia 2017, 20:13:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A kogo wywali zeby mieć na pensje ?

kibic - 31 sierpnia 2017, 20:20:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś wyśmiał ofertę Ruchu Chorzów i grę w Lidze Europy takich ludzi nie żal, więcej włosów na żelu panie Mikita :D

mietek - 31 sierpnia 2017, 20:23:11 - *.ssp.dialog.net.pl
@boleklolek: Gola dla Legii też zdobył i to w swoim debiucie (przeciwko Widzewowi). Ale potem było już tylko gorzej. Jak ktoś napisał - pstro w głowie i tyle. Absolutnie go nie żal - taki Janczyk 2.0.

aaa - 31 sierpnia 2017, 20:26:15 - *.petrus.pl
Akurat Patryk mocno zmądrzał w ostatnim czasie. Problem w tym, że ma straszne zaległości pod względem fizyczności jak i samej gry. W Chojnicach w zasadzie większość zeszłego sezonu spędził w rezerwach w V lidze. Miał swoje problemy, ale już z nich wyszedł, więc nie jest tak źle ;)
Patryk, dzięki za te bramki w Chojnicach. Gole z Wisłą czy Legią zapamiętamy tutaj na długo ;)

patriota!! - 31 sierpnia 2017, 20:32:35 - *.centertel.pl
Dobrze sie zapowiadal,ale sodowa mu odbila,skaczy jak janczyk.

seba - 31 sierpnia 2017, 20:48:04 - *.icopal.com
Te "patriota!!" polskiego się najpierw naucz, a potem udawaj patriotę bo inaczej słabo "skączysz" hahaha

... - 31 sierpnia 2017, 20:49:11 - *.prox.pl
gwiazdorek za piątaka, wielka nadzieja Legii ha ha ha

Chojnik - 31 sierpnia 2017, 21:06:45 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jestem z chojnic tak ten pilkarz apowiadal sie na mdzieje legii...ale z roku na rok co raz gorsza forma malo bramek...i spadek z legii do nozszej ligi....nie raz go spotykalem nadyskotekach w chojnicach i przepominal wogule polkarza !!!!nic nie zrobil w Chojncach a co ma
Zrobic w Siarce tylko w glowie mu omprezy i tempe dupy!!!!

kibic33 - 31 sierpnia 2017, 21:13:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kosmita Mikita. Idol Leśnego Koralika.

jerzy - 31 sierpnia 2017, 21:37:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Patryk dawaj nad jezioro póki ciepło, sa niezle dupy, odnajdziesz sie

3liga - 31 sierpnia 2017, 21:46:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Przeciętniak i tyle, mój 10 letni syn jest od niego lepszy.

Siarka - 31 sierpnia 2017, 22:30:09 - *.dynamic.chello.pl
Jak strzeli w sobotę gola to się zdziwicie i będzie Wam głupio :D Nie znam chłopaka, ale dajmy mu szansę, bo jeszcze nie zagrał w Siarce nawet minuty. Poza tym wielkiego wyboru Siarka nie ma, nie mamy ataku, chyba, że ktoś pokłada nadzieję w Ropskim (z całym szacunkiem dla niego - ale nie ta pozycja). Oby Siarka zaczęła w końcu strzelać i wygrywać, bo jesteśmy w tym momencie na prostej drodze do spadku...

do Chojnik - 31 sierpnia 2017, 22:34:02 - *.petrus.pl
Głupoty chłopie piszesz..Patryk ma fajną dziewczyne i dziecko.. nie widziałem go na dyskotekach w Chojnicach..Chłopak sie ustatkował.. nie pisz głupot jełopie..

ggg - 31 sierpnia 2017, 22:48:48 - *.lilonet.pl
do boleklolek: nie strzelił bramki przeciwko temu klubowi, tylko w nim grał i strzelił. podobno koleś ma pewne problemy natury nie do końca sportowej... za dużo musi wydawać na kosmetyki kobiety...

Maro5 - 1 września 2017, 0:11:10 - *.231.32.128.koba.pl
Mam info ze Toczydlowskiego wywali . Chłopak strzelał dla siarki a wywalili ? Porażka ze musza wywalać chłopaka żeby mieć na pensje dla piłkarzyka . Brak slow

Janek9 - 1 września 2017, 0:22:02 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Na prawdę wywalili toczydlowskiego ? Skąd to wiesz ?

Maro5 - 1 września 2017, 9:54:53 - *.231.32.128.koba.pl
Ostatnio bylem na treningu wczoraj nie trenował i widziałem jak oddaje sprzęt do klubu

zigi - 1 września 2017, 10:05:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
dajmy mu szansę. może będzie lepszy niż ropski i będzie strzelał brameczki dla Siareczki. Zobaczymy co warty jesteś na koniec rundy