19 września 2017, 20:55:43 - Krecik18
eMŚ kobiet: Szwajcaria 2-1 Polska

Reprezentacja Polski kobiet przegrała 1-2 (1-2) w eliminacjach do mistrzostw świata ze Szwajcarią. W następnym spotkaniu rywalkami Polek będzie reprezentacja Albanii, a mecz zostanie rozegrany 24 listopada.

19 września 2017, 19:00 - Biel/Bienne (Tissot Arena)
Szwajcaria 2-1 Polska
Vanessa Bernauer 20, Lara Dickenmann 39 - Ewa Pajor 34

Szwajcaria: 1. Gaëlle Thalmann - 19. Eseosa Aigbogun, 13. Lia Wälti, 15. Julia Stierli (53, 2. Jana Brunner), 5. Noëlle Maritz - 9. Ana-Maria Crnogorčević, 8. Cinzia Zehnder, 22. Vanessa Bernauer (75, 18. Viola Calligaris), 11. Lara Dickenmann - 10. Ramona Bachmann, 6. Géraldine Reuteler (87, 17. Florijana Ismaili).

Polska: 1. Katarzyna Kiedrzynek - 18. Dagmara Grad, 4. Natasza Górnicka, 7. Agata Guściora, 3. Paulina Dudek (46, 21. Martyna Wiankowska) - 11. Ewelina Kamczyk, 8. Emilia Zdunek (56, 13. Patrycja Balcerzak), 19. Sandra Sałata (74, 2. Gabriela Grzywińska), 9. Ewa Pajor - 10. Agata Tarczyńska, 15. Agnieszka Winczo.

żółte kartki: Wälti, Zehnder - Tarczyńska, Górnicka, Grad, Balcerzak.

ja - 19 września 2017, 22:48:25 - *.adsl.inetia.pl
Mnóstwo szczęścia. Oglądałem tylko drugą połowę i sprawiedliwy wynik to byłoby 1:7. Słupek, poprzeczka, 2-3 pudła Szwajcarek na pustą bramkę, mnóstwo akcji uratowanych cudem i praktycznie zero gry ofensywnej Polek.

znawca - 20 września 2017, 0:16:01 - *.centertel.pl
Polacy nie musimy byc we wszystkim najlepsi ,sport to nie jest to co potrafimy robić najlepiej.Ale przecież postawiliśmy na katolicyzm,przyznajcie ,jesteśmy w tym świetni,tyle nacji nam zazdrości,nie można być dobrym we wszystkim.

qlty - 20 września 2017, 3:47:34 - *.opera-mini.net (*.176.154.123)
Widzów 3

Tomasz - 20 września 2017, 14:20:52 - *.146.64.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mimo porażki dobry mecz Polek. Szwajcaria to obecnie 7 zespół Europy, grały na ostatnich Mistrzostwach Świata, mają piłkarki z bundesligi, Chelsea, Atletico. Były zdecydowanymi faworytkami, a wygrały tylko 2-1. Podobała mi się postawa naszych dziewczyn w tym meczu. Walczyły przez 90 minut, były zdyscyplinowane taktycznie i strzeliły wyrównującą bramkę po bardzo pomysłowo rozegranym rzucie wolnym. Mimo porażki należą się im brawa. Widać potencjał w tej drużynie i dobrą pracę trenera. Tak trzymać! Brawo POLSKA!!

LEON - 20 września 2017, 23:39:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl