20 września 2017, 20:54:07 - euzi
Dwie bramki Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił dwa gole dla B36, a jego drużyna wygrała u siebie 3-0 (1-0) w meczu 23. kolejki farerskiej ekstraklasy z TB/FC Suðuroy/Royn. Cieślewicz ma w tym sezonie na koncie już sześć bramek.

20 września 2017, 19:00 - Thorshavn (Gundadalur)
B36 Tórshavn 3-0 TB/FC Suðuroy/Royn
Łukasz Cieślewicz 23, 55, Patrick Johannesen 90

żółte kartki: Marius Berntzen, Jón Áki Jacobsen (TB/FC Suðuroy/Royn).

sędziował: Alex de Albuquerque Troleis (Toftir).

Cieślewicz zaczął mecz w wyjściowym składzie. B36 jest obecnie wiceliderem z 44 punktami po 23 meczach.

Nudle - 20 września 2017, 21:01:31 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
A co on robi zawodowo? Jak zarabia na życie? Jest rybakiem?
NAparstek

kromeczka - 20 września 2017, 21:03:49 - *.eaw.com.pl
pompuje balony na okolicznych odpustah, a szczerze? kogo to obhodzi, no ludzie kohani

Jużny - 20 września 2017, 21:21:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest portal który informuje gole Polaków na całym świecie i mnie to interesuje a wy jak nie to wypad kretyny

h - 20 września 2017, 22:01:43 - *.dynamic.chello.pl
Nie jest rybakiem. Wystarczy poszukać w necie wywiady z Łukaszem, mówił nie raz czym się zajmuje. Bardzo przyjemna praca, miły dodatek do treningów i meczów. A Ty czym się zajmujesz Nudle?

Nudle - 20 września 2017, 22:22:26 - *.102.214.193.static.cust.telenor.com
jestem kasjerem w rosemanie

NatenczasW - 20 września 2017, 22:58:22 - *.play-internet.pl
Jest jakas strona gdzie mozna oglądać skróty meczów ligi farerskiej?

Anatol.28 - 21 września 2017, 0:21:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jaki to kraj

Anton - 21 września 2017, 0:22:47 - *.dynamic.chello.pl
Się nie ma co śmiać. Takie B36 Torshavn pewnie pyknęłoby połowe klubów z naszej ekstraklapy

Anatol.28 - 21 września 2017, 0:25:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli wyspy owcze ?

mecenas - 21 września 2017, 8:35:42 - *.static.gprs.plus.pl
Łukasz jest mechanikiem z zawodu i tym się zajmuje po treningach, by zabić nudę, która jest nieodłącznym elementem życia na Wyspach Owczych. Mało jest tam możliwości różnych rozrywek, stąd ogromnym problemem na Wyspach Owczych jest alkoholizm.

Nudle - 21 września 2017, 8:57:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja jestem na emeryturze wojskowej. Nie narzekam.