21 września 2017, 13:26:07 - euzi
10. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 10. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 22-24 września.

22 września (piątek):

Znicz Pruszków - Warta Poznań, godz. 19:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).

23 września (sobota):

Błękitni Stargard Szczeciński - Garbarnia Kraków, godz. 15:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom, godz. 15:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Wisła Puławy, godz. 15:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg, godz. 16:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).
ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice, godz. 19:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).

24 września (niedziela):

Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo, godz. 16:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).

źródło: PZPN

Kluczbork - 21 września 2017, 13:46:40 - *.180.223.82
Do boju Kluczbork po remis! Tym razem liczymy na leżenie na murawie już od 1. minuty, żeby nie stracić cennego punktu.

Janek - 21 września 2017, 13:56:23 - *.play-internet.pl
Do boju Garbarnia! Będą kolejne punkty o ile boiska będą się nadawały do gry w tej kolejce

RKS - 21 września 2017, 14:15:38 - *.clico.pl
GARBARNIA 1 LIGA, nowa jakość, nowy stadion dla Garbarni!!!

Żenada - 21 września 2017, 16:56:36 - *.opera-mini.net (*.124.249.141)
Kluczbork starym sprawdzonym sposobem jeden wstaje drugi upada!i 1 punkt wywalczyły w ciężkim boju aktorki spod Opola

RR1910 - 21 września 2017, 17:45:40 - *.play-internet.pl
Do boju Radomiak !

Wasyl - 21 września 2017, 17:56:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jak to teraz jest na linii Stalówka - Radomiak? Zgoda, neutralni, kosa? Co na ten mecz Stal Rzeszów? Przecież mecz odbędzie się na ich stadionie! Będą kogoś wspierać? Poważnie pytam bez napinki. Ciekawa sytuacja.

under46 - 21 września 2017, 18:25:04 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Dla Rzeszowa mecz na poziomie 2 Ligi , to duży aspekt pozytywnie poznawczy. Tak to trzeba podsumować. Takie piękne miasto, takie 2 zarąbiste kluby rzeszowskie, a cały czas tylko III ligę wąchają...
Rzeszów to piękne miasto, ale nie piłkarsko piękne.

p - 21 września 2017, 19:10:18 - *.opera-mini.net (*.1.211.218)
@under46 Lublin też piękne miasto ale piłkarsko zdecydowanie nie.Motor a w zasadzie spartakus Szarowola awansowac nie moze albo nie chce,Lublinianka prawdziwy klub z Lublina pałęta sie po IV lidze,a oni sobie jeszcze sprowadzili Górnika Łęczna...

under46 - 21 września 2017, 19:16:04 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Nic, tylko się z Tobą chyba pozostaje tylko zgodzić @p. Pozdrawiam.

Cxz - 21 września 2017, 19:18:29 - *.play-internet.pl
@Wasyl ogórki z mewy białej mają co najwyżej siedzieć cicho i wykonywać polecenia a Radomiak? Nie przeszedł obojętnie wobec ich kibica.

GRYF - 21 września 2017, 19:30:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl