26 września 2017, 20:51:03 - dyrovski
Liga Młodzieżowa: Hammarby 0-4 Ajax

Szwedzki Hammarby IF przegrał u siebie z holenderskim AFC Ajax 0-4 (0-0) w pierwszym meczu I rundy ścieżki mistrzowskiej Ligi Młodzieżowej. Zwycięzca tego dwumeczu będzie potencjalnym rywalem Legii Warszawa w następnej rundzie rozgrywek.

26 września 2017, 19:00 - Sztokholm (Tele2 Arena)
Hammarby IF 0-4 AFC Ajax
Jurgen Ekkelenkamp 51, 53, Ché Nunnely 70, Ryan Gravenberch 89

żółta kartka: Jasper ter Heide (Ajax).

sędziował: Aléx de Albuquerque Troleis (Wyspy Owcze).
widzów: 1712.

Rewanż zostanie rozegrany 17 października o godz. 19:00. Zwycięzca dwumeczu zagra w II rundzie z Legią, jeśli ta wyeliminuje islandzki Breiðablik.