30 września 2017, 15:54:43 - Gladki
Gol i niewykorzystany rzut karny Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił bramkę z rzutu karnego dla SC Preußen Münster 06 w wygranym 4-1 (2-0) meczu 11. kolejki niemieckiej 3. Ligi z VfL Osnabrück. Ponadto Polak, dla którego było to trzecie trafienie ligowe w sezonie, zmarnował drugi wykonywany przez siebie rzut karny. 23-letni pomocnik zaliczył również asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu.

30 września 2017, 14:00 - Münster (Preußen-Stadion)
SC Preußen Münster 06 4-1 VfL Osnabrück
Ole Kittner 4, Tobias Rühle 29, Martin Kobylański 51 (k), Nico Rinderknecht 83 - Halil Savran 48 (k)

żółte kartki: Sebastian Mai - Kim Falkenberg, Kamer Krasniqi, Marius Gersbeck, Marcel Appiah, Marcos Álvarez.

sędziował: Sven Jablonski (Brema).
widzów: 9313.

W 54. minucie Martin Kobylański (Münster) nie wykorzystał rzutu karnego (Marius Gersbeck obronił).

Kobylański rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie i grał do 81. minuty, kiedy to zmienił go Lennart Stoll.

SC Preußen Münster 06 zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów.

j - 30 września 2017, 16:10:10 - *.free.aero2.net.pl
Czy Wam herb Preussen nie przypomina orła III Rzeszy ?

Krzychu - 30 września 2017, 16:34:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W orle III Rzeszy skrzydła były jakby to powiedzieć - węższe, także nie bardzo go przypomina.

Mati - 30 września 2017, 20:09:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten herb nawiązuję do tradycji pruskiej (stąd nazwa klubu).

Franio - 30 września 2017, 20:58:57 - *.emea.ibm.com
Co tam się działo w tym meczu ?? 48 minuta - karny, 51 minuta - karny , 54 minuta - karny.

LEON - 1 października 2017, 1:40:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl