11 października 2017, 19:12:23 - maciejko
PE futsal: Rekord 1-0 Georgians

Rekord Bielsko-Biała wygrał 1-0 (1-0) z gruzińskimi Georgians Tbilisi w swoim drugim meczu rozgrywanego na Słowacji turnieju rundy zasadniczej Pucharu Europy w futsalu. W piątek o 17:30 Rekord zagra z holenderskim ZVV 't Knooppunt.

11 października 2017, 17:30 - Bratysława (Inter hala Pasienky)
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Georgians Tbilisi
Michał Kubik 17

Rekord: 12. Bartłomiej Nawrat - 2. Michał Kubik, 11. Rafał Franz, 17. Michal Seidler, 18. Jan Janovský. Grali także: 1. Michał Kałuża - 5. Kamil Surmiak, 7. Łukasz Biel, 8. Tomasz Gąsior, 9. Artur Popławski, 10. Paweł Budniak, 14. Michał Marek, 15. Szymon Cichy, 20. Ołeksandr Bondar.

Georgians: 12. Aleksandre Dżamburia - 6. Gia Nikwaszwili, 7. Szota Topuria, 14. Murtaz Kakabadze, 17. Nika Kurtanidze. Grali także: 13. Lewan Gabuczia, 16. Tornike Bukia - 2. Nukri Czumburidze, 3. Irakli Szelegia, 4. Awtandil Asatiani, 8. Giorgi Sozaszwili, 9. Arczil Bokeria, 10. Lewan Kobaidze, 11. Kacha Maisaia.

żółta kartka: Kakabadze.

sędziowali: Jarosław Wowczok (Ukraina), Władimir Kadykow (Rosja).

W drugim dzisiejszym spotkaniu grupy 6 ŠK Slovan Bratysława o 20:00 zmierzy się z ZVV 't Knooppunt.

Awans do kolejnej fazy grupowej wywalczy zwycięzca grupy.

Robin Hood - 11 października 2017, 19:28:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda, że wczoraj nie wyszło. ZobacZymy po wieczornym meczu jakie sa jeszcze szanse awansowe

gość55 - 11 października 2017, 22:25:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Slowan przegrał 4:6

silus - 12 października 2017, 9:51:03 - *.dynamic.mm.pl
przy równej liczbie punktów decydują bramki czy bezpośredni pojedynek? jeśli bramki to muszą w ostatnim meczu sporo ich nastrzelać, a jeśli bezpośredni pojedynek to drugi mecz muszą wygrać Gruzini

Darek - 12 października 2017, 11:55:21 - *.centertel.pl
@silus - decyduje bezpośredni pojedynek i nie mam pojęcia jak Ty to liczyłeś ale przy wygranej Rekordu w drugim meczu w zupełności wystarczy remis wcale zespół z Gruzji nie musi wygrać.

Futsalfan - 12 października 2017, 13:17:52 - *.internetia.net.pl
Jak bezpośredni to wystarczy, że wygra Slowan i pozamiatane.