12 października 2017, 13:28:05 - euzi
13. kolejka Nice I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 13. kolejki Nice I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 13-14 października.

13 października (piątek):

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice, godz. 20:45, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

14 października (sobota):

Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce, godz. 13:00, sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Stomil Olsztyn - Odra Opole, godz. 17:15, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice, godz. 17:45, sędzia: Yūsuke Araki (Tokio, Japonia).
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica, godz. 18:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

Chrobry-Wigry 1:1

Kopernik - 12 października 2017, 14:25:05 - 188.146.2.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kris - 12 października 2017, 15:33:11 - apn-77-113-47-196.dynamic.gprs.plus.pl
Kur... kitajec w BB ale będzie cyrk obstawiam że Mandrysz wyląduje na trybunach bo go żółtek wnerwi

Tb - 12 października 2017, 15:51:34 - ip-37-248-157-111.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 2:1

max - 12 października 2017, 16:32:23 - ip-31-0-121-118.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kame - 12 października 2017, 17:39:24 - 89-77-103-61.dynamic.chello.pl
Od kiedy żółci mogą sędziować w polskiej lidze?

max - 12 października 2017, 18:54:15 - p2E553987.dip0.t-ipconnect.de
Stomil-opole 3-0

5-ty - 12 października 2017, 19:29:58 - 89-74-192-115.dynamic.chello.pl
Ciekawe kogo tym razem Lasyk przekręci?

Milioner - 12 października 2017, 20:13:24 - apn-31-0-68-164.dynamic.gprs.plus.pl
Olimpia bój się miedzianka nadciąga

Alpen - 12 października 2017, 20:24:07 - 188.146.36.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chojniczanka w Mielcu przegra, pewne info.

SPODZIEJA - 12 października 2017, 20:48:28 - c-98-206-46-63.hsd1.il.comcast.net
p. Lasyk nie powinien sędziować. Powinien mieć dłuższą przerwę. Myślę, że nie powinien na razie sędziować. Powinien w niższych ligach pobiegać z chorągiewką. To maksymalne zadanie obecnie dla niego.

Pablo - 12 października 2017, 20:49:50 - dkz86.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mielec Chojnice 2:0 pewniak

baa - 12 października 2017, 22:06:27 - 89-79-150-237.dynamic.chello.pl
@ Kame - zapewne wymiana sędziowska. Już kiedyś Japończycy sędziowali w Polsce.

smutek_żal - 12 października 2017, 23:20:33 - b233.na5.pl
Sędzia, który nie widzi symulki z 5 metrów i podpiera się podpowiedzią ustawionego 30 metrów od zdarzenia i zasłoniętego asystenta dostaje ważny mecz na zapleczu ekstraklasy. Jego naruszona nietykalność na jego niewrażliwość i brak odwagi spojrzenia na kapitana skrzywdzonej drużyny powinna go kosztować co najmniej tyle czasu ile ukaranego golkipera. W tym czasie powinien wybrać się jako obserwator na kilka meczów do niższych klas i przyjąć tzw. syfa na klatę. A tu kolegium sędziów zamiast leczyć syfy tylko je pudruje. Gumowe sumienie pozwala mu wrócić na boiskowe salony. Najszybciej o wpadkach w pracy zapomina się... rzucając się w jej wir. Pozdro dla kumatych...

PL - 13 października 2017, 6:19:56 - ip96w1.clubnet.pl
Dobrze ze Zlotnicki ma przerwe (oby dluzsza). Ale Dobrynin za to ma sie dobrze...

remek - 13 października 2017, 8:52:21 - 095160152154.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Czy w Bielsku usłyszymy przyśpiewkę: Japońscy sędziowie to ..... sprzedawczykowie ?

??? - 13 października 2017, 11:35:22 - host-31-6-160-250.dynamic.mm.pl
No niestety u Nas (w Mielcu) jest dużo tych internetowych napinaczy i lamentowiczów, ale nie myśl że to wszyscy są tacy. A jak dzisiaj Stal przegra to już widzę te komentarze tych "fachowców" żeby trenera zwolnić

bodek - 13 października 2017, 12:47:44 - gw-czddw-nat.multi-net.eu
ja tam nie wiem jakie będą wyniki ale pewne jest że w Bielsku na meczu z Gieksą będzie tegoroczny rekord frekwencji w 1 lidze bo już podobno rozeszło się ponad 9 tysięcy biletów.

GKS Katowice wygra mecz w Bielsku

poludnie - 13 października 2017, 19:16:53 - 037008230188.dynamic-zab-07.vectranet.pl
do lks niema znaczenia kto wygra w Bielsku niech wygra lepszy najważniejsze jest to że będzie święto dla kibiców już jest 10 tysz. do jutra jeszcze daleko