12 października 2017, 13:30:38 - euzi
13. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 13. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 14-15 października.

14 października (sobota):

Warta Poznań - GKS Bełchatów, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków, godz. 15:00, sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice).
Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 15:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola, godz. 15:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński, godz. 15:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Radomiak Radom - ŁKS Łódź, godz. 15:30, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg, godz. 16:00, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo, godz. 17:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).

15 października (niedziela):

MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin, godz. 14:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).

MKS Kluczbork-Gwardia Koszalin 2
Bardzo ciekawa kolejka- znakomite mecze czekają Kibiców : w Poznaniu, Tarnobrzegu i w Radomiu cała czołówka gra między sobą !!!!

tom - 12 października 2017, 20:22:14 - 088156215087.radom.vectranet.pl
Rks-Łks 3;2

pewniak - 12 października 2017, 22:52:10 - 188.146.101.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
RKS-Lks 10-0

Radomiacze - 13 października 2017, 8:37:54 - apn-31-0-46-209.dynamic.gprs.plus.pl
Jak jutro nie pykniemy akademii roznica kilku bramek, to bedzie wstyd. Mozna przegrac z drugoligowcem, ale z druzyna, ktora byla za slaba, zeby wygrac III lige, kilkubramkowy win, to obowiazek.

Heh - 13 października 2017, 9:26:03 - user-94-254-147-164.play-internet.pl
@Radomiacze, awanse z drugiego miejsca oznaczają gruby hajs za takim vice liderem a co z kolei wiąże się z faktem przewietrzenia szatni z bezprodyktywnego 3 ligowego szrotu na rzecz 2 ligowego w skrócie to już z goła odmienna drużyna.

KAX - 13 października 2017, 14:17:47 - eom219.neoplus.adsl.tpnet.pl