19 października 2017, 13:14:04 - dyrovski
14. kolejka Nice I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 14. kolejki Nice I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 21-22 października.

21 października (sobota):

Raków Częstochowa - GKS Tychy, godz. 12:30, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Miedź Legnica - Górnik Łęczna, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Stal Mielec - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

22 października (niedziela):

Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz, godz. 15:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn, godz. 17:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
GKS Katowice - Ruch Chorzów, godz. 17:45, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

źródło: własne / PZPN

ja - 19 października 2017, 13:30:44 - *.205.221.231
Stal-Chrobry 0-2

lolo - 19 października 2017, 13:35:42 - *.dynamic.mm.pl
hmm ciekawe jakie wyniki w tej kolejce nam sedziowie zafunduja

Ja - 19 października 2017, 13:42:20 - *.play-internet.pl
Grzegorz Drozdz ..boli cie trener?zmieniasz nicki ciagle. . Znam cie,widze na fb . .

xxx1 - 19 października 2017, 14:01:24 - *.play-internet.pl
Stal pewniak, 2:0. Dobry ostatni mecz stali, niestety wynik zasługą między innymi sędziego.

Znaffca - 20 października 2017, 11:27:51 - *.centertel.pl
Do He-man wlasnie nie stomil byl przewidywalny,ale wszystko sie kiedy konczy,kazdy obstawi 1, a tu temis jak nic,bo raczej nie wygraja.

tomek3217@ - 20 października 2017, 17:32:20 - *.89.217.235 (*.254.161.41)
Jak Stal przegra z Chrobrym to już widzę na 90 min dziesiątki płaczków z Mielca obwiniających wszystkich dookoła. Nie chodzi mi tylko mecz ale zauważcie że po każdym przegranym meczu są żale lamenty i płacz ale w sumie fajnie bo jest się z czego pośmiać 😁

tomek3217@ - 20 października 2017, 17:34:33 - *.89.217.226 (*.254.161.41)

kibicex - 21 października 2017, 11:38:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Raków Częstochowa - GKS Tychy 2:1
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 3:2
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 0:2
Miedź Legnica - Górnik Łęczna 1:1
Stal Mielec - Chrobry Głogów 1:3