[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


13 listopada 2017, 11:02:18 - dyrovski
Wisła poleci do Hiszpanii

W ramach przygotowań do rundy wiosennej, które rozpoczną się 8 stycznia w Myślenicach, zawodnicy Wisły Kraków polecą do Hiszpanii na zgrupowanie trwające od 14 do 28 stycznia - poinformowała oficjalna strona klubu "Wisla.Krakow.pl".

Przez pierwsze pięć dni Wisła będzie przebywać w Vila-realu, a resztę obozu drużyna spędzi w miejscowości Oropesa del Mar. W trakcie zgrupowania planowane jest rozegranie 3-4 sparingów.

rambo - 13 listopada 2017, 11:05:04 - dds44.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiec na 100% zagrają z Villareal i fajnie, że Wisła rośnie w potęge i będzie rozdawać karty w lidze. Tak przy okazji jem teraz śniadanie.

Steffen - 13 listopada 2017, 11:12:23 - 87-205-34-46.adsl.inetia.pl
Smacznego.

hunterRTS - 13 listopada 2017, 11:13:48 - 178235147160.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Smako @Rambo

KCH - 13 listopada 2017, 11:15:02 - public-gprs680451.centertel.pl
Wisła do Hiszpanii?
Ee,zartujecie?!

Tasin81 - 13 listopada 2017, 11:15:29 - abef137.neoplus.adsl.tpnet.pl
@rambo, smacznego
Wisła gra coraz lepiej, finanse klubu się ustabilizowały, wysoka frekwencja dobrze wpływa na płynność w kasie dzięki czemu Wisła jest w stanie utrzymać szeroką kadrę.
W zimie wzmocnią kadrę na pozycjach gdzie są jeszcze ubytki (prawe skrzydło) i Wisła jedzie na majstra.
Taki klub jak Wisła musi reprezentować Polskę w Europie zamiast cracovii kompromitującej się z Macedonią

Bolo - 13 listopada 2017, 11:18:36 - 188.146.102.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A Wisła się nie kompromitowała? Wystarczy przypomnieć Estończyków....

rambo - 13 listopada 2017, 11:23:23 - dds44.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Wisła odprawiała takich rywali jak Parma, Schalke czy Blackburn a Cracovia jedynie co osiągneła to wstyd i hańbe.

@bOLO - 13 listopada 2017, 11:24:59 - abef137.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tą subtelną różnicą że Wisła zagrała setki spotkań w Pucharach i nabijała ranking Polsce, a takie klub jak cracovia i Jagiellonia zagrały kilka meczy i we wszystkich się skompromitowały

paw - 13 listopada 2017, 11:31:30 - ip5f5ac92a.dynamic.kabel-deutschland.de
Nie przesadzajmy Jagiellonia się nie skompromitowała nie odpadała w pierwszej rundzie

@Bolo - 13 listopada 2017, 11:41:05 - aasp24.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepsza Wisła niż sąsiadka zza błoń
wyczyny Pasów w puchrach
cracovia 1-2 Szachtior Soligorsk
Szachtior 3-0 cracovia
cracovia 1-2 skhendija
skhendija 2-0 cracovia

rambo - 13 listopada 2017, 11:55:44 - dds44.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice płaczą bo już pucharów nie zobaczą.

Jondek - 13 listopada 2017, 12:01:19 - b26.na5.pl
Znów ściągnie jakiś szrot z hiszpańskich czwartych lig!

Jaro - 13 listopada 2017, 12:07:39 - host3.potel.pl
@Bolo Karabach pozdrawia

PEDOFIL - 13 listopada 2017, 12:21:19 - 86-125-169-68.rdsnet.ro
Wisła poleci do Hiszpanii? A ja myślałem, że popłynie...

mietek - 13 listopada 2017, 12:22:39 - deibp9eh1--blueice3n3.emea.ibm.com
@rambo: Z Blackburn to akurat Wisła nigdy w pucharzach nie grała.

MM. - 13 listopada 2017, 12:23:47 - ejo113.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak Wisła eliminowała takie drużyny jak Schalke, Parma, Inter Saragosse, ale też zaliczyła kompromitacji gdy odpadała z Valerengą, Qarabag czy Levadią. Jondek i bardzo dobrze, bo Wisła gdyby nie ściągała drużyn z niższych lig hiszpańskich to by była tam gdzie pogoń Szczecin czy Piast Gliwice. Zobacz co robi ten Carlitos tylko dzięki niemu Wisła jest tak wysoko w tabeli, a on przeszedł do Wisły z niższych lig no i dzięki trenerowi Ramirezowi bo on trenował zespoły z 4 lig. Lepiej ściągać zawodników z 5 lig niż odpadać w pucharach jak Legia która ściąga śmieciorzy

MM. - 13 listopada 2017, 12:27:07 - ejo113.neoplus.adsl.tpnet.pl
mietek Wisła grała z Blackburnem w fazie grupowej PUEFA sezonu 2006-2007 co w grupie miała jeszcze Nancy, Feyenoord i Basel

9minut - 13 listopada 2017, 12:29:03 - g02-nat.satkol.pl
info z ostatniej chwili
ponoć wisla rozważa powrót do korzeni - kulawik juz podpisal nowy kontrakt, mowi sie tez o rysku czerwcu, ktory zrzucil juz kilka kg i szymkowiaku

Widzewiak - 13 listopada 2017, 13:43:49 - user-94-254-249-58.play-internet.pl
@9minut
a grzegorz pater ?

Szczepan - 13 listopada 2017, 13:49:04 - 78-11-203-46.static.ip.netia.com.pl
Rozbraja mnie naśmiewanie się z Qarabagu który gra w LM i może jeszcze ewentualnie zagrać w LE na wiosnę... ale to Polak, to musi lekcewazyć rywala ;)

GTS - 13 listopada 2017, 14:50:50 - 178-37-187-97.adsl.inetia.pl
szykują się sparingi z 3 - 4 ligowcami

needle - 13 listopada 2017, 15:18:38 - bii103.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielu ludzi pisało, że WISŁA poleci...
ale już teraz rozstrzygają; w środku sezonu...?
IGła

zy - 13 listopada 2017, 17:34:15 - 5.174.6.40
dobry kierunek, czy ktoś się spodziewał innego? nie sądzę

zzz - 13 listopada 2017, 17:39:28 - host-209-196.wad.pl
Tylko po co am polecieli jak z tamtych stron fajek się nie szmugluje...czyżby pora na rum i tequilę? :D Sadlok będzie bronił cysterny będzie łatwiej bo nie będzie klubowa :D

futbolista - 13 listopada 2017, 17:54:12 - 75-174-125-25.boid.qwest.net
czyzby pan Osuch [ stowarzyszenie zawisza ] byl blisko Wiselki ?

Bartez - 13 listopada 2017, 19:05:58 - host-195-88-114-195.hypernet.biz.pl
Myliłem się co do Meresińskiego. Jednak do sprawny byzmesmen.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas