[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 listopada 2017, 17:13:08 - koofel
Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała ROW 1964

Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała ROW 1964 Rybnik za zachowanie kibiców w czasie wyjazdowego meczu II ligi z GKS-em 1962 Jastrzębie rozegranego 4 listopada.

Na rybnicki klub nałożono karę zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na sześć miesięcy.


źródło: własne / PZPN

Janek - 13 listopada 2017, 17:25:29 - *.internetia.net.pl
a gdzie kara finansowa ja sie pytam?,pokryją chociaż te szkody co te bydło wyrządziło ?

6th - 13 listopada 2017, 17:31:23 - *.centertel.pl
A kto zapłaci za zniszczony sektor gości.

Jacek - 13 listopada 2017, 17:38:57 - *.51.121.2
Kara jak chorera... u siebie jest ich ok. 300, to ilu na wyjazdach? A siedzenia same i za darmo się nie naprawią...

jo - 13 listopada 2017, 17:46:37 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Kibice ROW-u powinni dostać nagrodę za próbę modernizacji tego pseudo stadionu :-o

Chytry - 13 listopada 2017, 17:50:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszę się, że są w Polsce kluby, które potrafią załatwiać normalnie sprawy.
Kiedyś było by ujmą dla kibolstwa, żądanie zapłaty za zniszczone sektory itd, tylko kibole wylecieli by walczyć z przyjezdnymi jak na kibola i ich "honor" przystało.
Teraz na szczęście jest taki klub jak GKS Jastrzębie, którego kibice załatwiają sprawy jak cywilizowani ludzie, zgłaszając i współpracując z policją w celu ukarania bandytów z Rybnika. Tak trzymać!

rybol - 13 listopada 2017, 18:25:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
te zbutwiałe siedziska same odpadały więc raczej wina organizatora że dopuszczono taki sektor

Pep - 13 listopada 2017, 19:12:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie row tylko ruw

do, chytry - 13 listopada 2017, 19:19:37 - *.dynamic.chello.pl
Chytry ty milicyjny prowokatorze z rybnika-boguszowice..
Chytry ty mówisz o honorze uhahha wasze, oręźe to młotki, bejzbole i brechy.....taką krzywą akcje przeprowadziliście w Jastrzębiu...

Tadek - 13 listopada 2017, 19:41:48 - *.146.37.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To nie kibice rowu bo ich była garstka taka jak na ich mecze w domu chodzi do młyna czyli 30 osób! Pozostali to kibice Gornika Zabrze, GKS Katowice itp, którzy przyjechali zrobić zadyme bo pożytku z kibicowania piłkarze Row Rybnik nie mieli z nich żadnego.

emilek - 13 listopada 2017, 20:17:02 - *.43.4.209.ipv4.supernova.orange.pl
No i dobrze.

tomc - 13 listopada 2017, 20:37:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
HAHA jastrzebiaki pisza o honorze jak tam wasz kupiony klubik przeciez to GOSłAW JEDŁOWNIK a nie zadne jastrzebie

trixx - 13 listopada 2017, 21:41:11 - *.icpnet.pl
@tomc... jesteś juz nudny z tą swoją zacięta płytą... musisz być bardzo smutnym i nieszczesliwym mieszkańcem podjastrzebskiej wsi tak typuje

Knur - 14 listopada 2017, 11:38:50 - *.play-internet.pl
Niezłą rozpierduchę kibice Rowu zrobili😯Takich zniszczeń na trybunach Jastrzębia jeszcze nie było.

xp25 - 15 listopada 2017, 20:20:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A kiedy będzie kara dla Zagłębia Sosnowiec za mecz z Ruchem Chorzów.Odpalone race stwarzały zagrożenie a było ich chyba ze 100.GKS Katowice na dzień dobry za mecz z Ruchem dostał 8 tys.zł. kary a kibice pół roczny zakaz wyjazdów a też tylko odpalili race.Czy w PZPN są równi i równiejszy.Dlaczego pracownicy wydziału dyscypliny nie weryfikują raportów delegatów i nie sprawdzają czy piszą prawdę bo wszystko wskazuje że delegat na meczu w Sosnowcu nie napisał prawdy.Pora p.Boniek zabrać się za te święte krowy w osobach delegatów bo niektórzy to pytają częściej o katering niż o bezpieczeństwo a inni nie mają pojęcia jaka jest ich rola na meczu.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas