16 listopada 2017, 13:19:25 - euzi
18. kolejka Nice I ligi i zaległe mecze 17. kolejki - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki Nice I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 17-19 listopada, oraz dwóch zaległych meczów 17. kolejki.

Kolejka 18

17 listopada (piątek):

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Ruch Chorzów - Stal Mielec, godz. 20:45, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

18 listopada (sobota):

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice, godz. 16:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Pogoń Siedlce - GKS Katowice, godz. 17:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
GKS Tychy - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

19 listopada (niedziela):

Górnik Łęczna - Odra Opole, godz. 12:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Miedź Legnica - Raków Częstochowa, godz. 17:45, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

Kolejka 17

21 listopada (wtorek):

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec, godz. 17:30, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

22 listopada (środa):

Ruch Chorzów - Wigry Suwałki, godz. 18:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

źródło: PZPN

oks - 16 listopada 2017, 13:39:26 - *.205.163.142
Oho, Odrze sędziuje ten sam gość, który skręcił ją w Katowicach - Szczech. Ale może Łęcznej nie będzie tak ciągnął za uszy jak GKSu.

lolo - 16 listopada 2017, 13:46:13 - *.136.247.48
a Krzton jak sedziuje kto wie?

hanibal - 16 listopada 2017, 13:57:32 - *.internetia.net.pl
Pskit- bieda z tym sędzią gieksa zostanie wykartkowana a wynik meczu tkwi u sędziego w głowie.

Kibic - 16 listopada 2017, 14:00:20 - *.centertel.pl
Umówmy się, są dwie drużyny, których sędziowie nie krzywdzi nigdy- Miedź i GKS. Jakim cudem Katowice maj być wykartkowane?

Led - 16 listopada 2017, 14:15:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Podbeskidzie-Chrobry 0:1👍

Klops - 16 listopada 2017, 14:31:05 - *.25.114.129
Krzton sedziowal stali 4 mecze - 3 wtopy

hasi - 16 listopada 2017, 14:32:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nie podoba mi się obsada w Bielsku z Chrobrym arbitrem z Wrocławia bo jak wiemy Śląsk sympatyzuje -zował z Chrobrym.

janek - 16 listopada 2017, 14:49:24 - *.50.55.110
Wigry wracają do domu czy zostają do środy na Górnym Śląsku?

ST - 16 listopada 2017, 15:06:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to Tychy będą miały ciężko. Na Edukacji zawita Złynin który nas załatwił w PP z Cracovią
Myślałem że tego pana w Tychach już nie zobaczymy...

kora - 16 listopada 2017, 18:03:33 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze że nie ma Złotnickiego z Lublina który w każdym meczu wymyśla co najmniej jednego karnego z kapelusza i wypacza wyniki meczów.

lol - 16 listopada 2017, 18:13:55 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Miedź z Puszczą była skrzywdzona :P na Lajfach pisało że należały się karne w tym meczu ;)

Jatopisze - 16 listopada 2017, 18:32:21 - *.static.ip.netia.com.pl
Pogoń - Katowice 4-0

emeryt - 16 listopada 2017, 19:29:27 - *.internetia.net.pl
a gdzie schowali myc czy się nie myć ??????? czyżby się poznali na nim już...........

choć wolę aby byli piłkarze i czekam na ładny mecz

eme2 - 17 listopada 2017, 5:32:27 - *.IP.cloudmosa.com (*.55.162.90)
Karol Mondek gratulacje z urodzin syna teraz wieksza motywacją dla gola z Miedzią i cieszynka graczy Rakowa
Ave Raków pokażcie ze nie z przypadku jesteście mistrzem jesieni na wyjeździe

Samyr - 17 listopada 2017, 8:49:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mistrzowie jesieni na wyjeździe... no tego to jeszcze nie słyszałem xD

haha - 17 listopada 2017, 8:57:05 - *.205.163.142
Raków zajął też pierwsze miejsce w kategorii "beniaminkowie zaczynający się na R".
Gratulujemy!

weteran - 17 listopada 2017, 10:12:16 - *.dynamic.chello.pl
GKS TYCHY - Wigry Suwałki 3 : 0

Samyr - 17 listopada 2017, 11:33:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W zasadzie nic dziwnego że Raków zdobywa punkty tylko na wyjazdach. Na stadionie Rakowa można zdobyć co najwyżej tężca.

eme2 - 17 listopada 2017, 16:55:39 - *.101.128.45
jak to trener Rakowa powiedział żartem:
" napisze petycje do PZPN aby Raków grał wszystkie mecze na wyjeździe jak magistrat rzuca piłce nożnej kłody pod nogi w Częstochowie "
dlatego Raków robi swoje i cieszy 30 bramkami a niektóry boli z tego co widzę wyżej i tak ma być