23 listopada 2017, 9:47:55 - koofel
Ranking FIFA: Polska na 7. miejscu

Reprezentacja Polski zajmuje 7. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej.

W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy spadli o jedną pozycję. Prowadzą Niemcy przed Brazylią i Portugalią. Kolejny ranking zostanie opublikowany 21 grudnia.

10. Chile        1162   -1   - 11

Kolejno: pozycja, reprezentacja, liczba punktów rankingowych, różnica miejsc i punktów w porównaniu z poprzednim notowaniem

fansport - 23 listopada 2017, 9:56:53 - *.dynamic.chello.pl
o 77 pozycji za wysoko.

polak - 23 listopada 2017, 9:58:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie spadniemy do 2 koszyka ?

Gero - 23 listopada 2017, 10:15:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie spadniemy na cale szczescie bo 7 najlepszych plus Rosja. O tyle dobrze, ze nie trafimy w grupie na Hiszpanow bo przeniesli sie do 1 koszyka z nami. Bezsensu ze nam zabrali 119 punktow za ta porazke z Dania. Takich duzych roznic nie powinno byc przez 1 mecz. Wg mnie powinni takze dawac punkty za frekwencje na stadionach ligowych oraz meczow miedzynarodowych i wtedy ten ranking mobilizowalby do czegos.

fansport - 23 listopada 2017, 10:24:28 - *.dynamic.chello.pl
"znawcy" nie wiedzą że losowanie ma być na podstawie rankingu z października, możemy trafić na hiszpanów.

Wit - 23 listopada 2017, 10:26:24 - *.user.veloxzone.com.br
Panowie widać ze nie znacie regulaminu podziału grup których jest 6 i podział jest na podstawie rankingu z października kiedy Polska zajmowała 6 miejsce a Hiszpanią była 7 i dlatego Hiszpanią będzie losowana z 2 koszyka !

janko - 23 listopada 2017, 10:33:02 - *.bb.sky.com
world-cup-2018/

Smuda - 23 listopada 2017, 10:33:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie Włochy?

fansport - 23 listopada 2017, 10:37:44 - *.dynamic.chello.pl
Polska, Hiszpania, Kostaryka, Nigeria, wymarzona grupa, zobaczymy, ile wart jest ten wasz ranking.

Nudle - 23 listopada 2017, 10:39:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Włochy tam gdzie Holandia ;-)
NAparstek

do polak - 23 listopada 2017, 10:41:46 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Oooo ludzie.. nie spadniemy do drugiego koszyka przecież

Nudle - 23 listopada 2017, 10:42:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda, że nie możemy trafić na Rosję, to najsłabsza azjatycka drużyna na mundialu, zlalibyśmy ich aż miło.
NAparstek

oxford - 23 listopada 2017, 11:03:10 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
nie podniecajmy się tą lokatą, na 10 meczów z Hiszpanią, Niemcami, Argentyną, Francją to 9 byłoby przgranych; weźmy nawet mecz z Danią w Kopenhadze, gdzie Duńczycy są pomiędzy 10 a 20 miejscem. To tylko dla nas ma znaczenie przy losowaniach a nie świadczy o klasie. Żebym niie był tylko marudą, to zakończę tak: oczywiście klasa reprezentacji dzisiaj to co innego niż jeszcze 4-5 lat temu.

ZIENIU - 23 listopada 2017, 11:07:17 - *.ssp.dialog.net.pl
Nasze miejsce jest tak na prawdę między 10 a 15 lokatą. Każde wyższe niż 10 to jest ponad stan Dltego brawo Polacy !

Do wit - 23 listopada 2017, 11:09:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A ty umiesz podzielić 32 drużyny na 6 grup to geniusz jesteś. Grup jest 8 ,a ranking jest z października gdzie Hiszpanią była 8 ale jest Rosją która jest rozstawiona w gr A

do oxford - 23 listopada 2017, 11:14:46 - *.ssp.dialog.net.pl
a ty cebulaku pewnie teraz cały czas płaczesz jak widzisz ten ranking ? Skąd się biorą takie typki ? z pisu ?

Ol - 23 listopada 2017, 11:22:27 - *.sefako.pl
Spokojnie i tak dobre miejsce

lizeOdbyty - 23 listopada 2017, 11:22:28 - *.centertel.pl
Realna siła polskiej reprezentacji to miejsca 20-25. Nawet za granicą się z nas śmieją, że mamy 6-7 miejsce a umiemy grać tylko z kontry

bramkoski - 23 listopada 2017, 11:29:18 - *.centertel.pl
w europie chyba raczej klubowy final LM :
PSG ,
Totenham .
moze swiatowy z Sydney

duma - 23 listopada 2017, 12:02:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jedyny realny ranking, to ostatnie ME, a tam przegraliśmy z Mistrzem Europy w karnych (jednym dodam).
W w grupie zremisowaliśmy z MŚ; wcześniej w eliminacjach ich pokonując.
Ale nie. Banda kretynów, co nic "nie umi, wszyscy ich biją, kradną i ogólnie życie jest do bani", powiedzą, że nasze "realne" miejsce jest na 80 pozycji. Bo tak ma być i koniec. Polacy mają być słabi i już. Tak zadecydowano. Jeszcze zacznijcie przepraszać, że tak wysoko w rankingu jesteśmy. I to nie zasługa samego Lewego, tylko całej obecnej drużyny. Gdyby grał tylko ze Sławkiem Peszko, to nic nie wskóra, ale ma obok siebie: Piszczka, Glika, Krychę, Arka, Kubę, Zielińskiego, Gosika. To nie są jakieś ogórki, tylko poważni gracze. Wbijcie sobie w te tępe łby, że może nie jesteśmy drugą Hiszpanią czy Niemcami, ale z całą pewnością możemy z nimi wygrać. Przy tych umiejętnościach i odrobinie szczęścia.

Do oxford - 23 listopada 2017, 12:10:32 - *.89.217.225 (*.254.145.53)
Piszesz że na 10 meczów z Niemcami 9 byśmy przegrali. Pamietam ostatnie trzy mecze ze szkopami zwycięstwo porażka i remis na ME gdzie to my byliśmy bliżej zwycięstwa więc chyba nie do końca jest tak jak piszesz.

Pington - 23 listopada 2017, 12:17:39 - *.rev.snt.net.pl
Realnie to doszliśmy do ćwierćfinałów Mistrzostw Europy i awansowaliśmy z pierwszego miejsca w eliminacjach. Nieważne w jakim stylu zdobywamy punkty. Ważne, że dużo wygrywamy i idziemy do przodu.

fansport - 23 listopada 2017, 13:12:45 - *.dynamic.chello.pl
doszliśmy do ćwierćfinału tylko dzięki obronie i autobusowi, który nawałka postawił w naszym polu karnym, bo lewy i spółka z przodu potrafili tylko 4 bramki w pięciu meczach zdobyć, średnia na mecz 0,8 gola, a licząc minuty, to 510 minut wliczając dogrywki, zdobywaliśmy gole średnio co 127,5 minuty, obecnie mamy jednych z najgorszych obrońców, mecz w kopenhadze to pokazał dobitnie, a w całych eliminacjach 14 goli straconych, 1,4 gola na mecz i gol tracony średnio co 64,28 minuty.

bollec - 23 listopada 2017, 13:43:22 - *.a2mobile.pl
to z którego wkońcu koszyka będziem grali? Piszeta i motata

fansport - 23 listopada 2017, 13:48:19 - *.dynamic.chello.pl
to tylko listopadowy ranking, nic tu nie ma o koszykach, koszyki już są ustalone na podstawie poprzedniego rankingu. rankingi są robione co miesiąc, następny w styczniu.

fansport - 23 listopada 2017, 13:50:15 - *.dynamic.chello.pl
znaczy chciałem napisać, w grudniu, potem w styczniu, następnie luty, marzec i tak dalej.

sasal - 23 listopada 2017, 14:10:48 - *.cm-5-4c.dynamic.ziggo.nl
A na ktorym miejscu jest reprezentacja Aruby??

starotyski - 23 listopada 2017, 16:09:48 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Pilka nozna to nie plywanie synchroniczne. punktow za wartosc artystyczna sie nie przyznaje i liczy sie tylko taktyka, ktora przynosi punktu. autobus w bramce jesli jest skuteczny, to brawo. polowa ludzi nie kuma o co chodzi w pilce, ale geba sie im nie zamyka.

z - 23 listopada 2017, 16:18:19 - *.dynamic.chello.pl
bylo takie Euro ze kazdy lekcewazyl Grecje , jak to sie skonczylo kazdy wie , wiec niech i nas lekcewaza

fansport - 23 listopada 2017, 16:23:37 - *.dynamic.chello.pl
Grecja miała Rehhagela, trenera legendę, my mamy Nawałkę, a to robi kolosalną różnicę.

BastiFanta - 23 listopada 2017, 18:33:45 - *.dynamic.mm.pl
Co jak co, ale Nawałka jest naszym najlepszym trenerem gdzieś od czasów Piechniczka w 1982 roku.

fansport - 23 listopada 2017, 18:50:09 - *.dynamic.chello.pl
propaganda sukcesu, a tak naprawdę to niczego dotąd nie osiągnął, ćwierćfinał euro to zdecydowanie za mało żeby przejść do historii jako wielki trener.

LEON - 24 listopada 2017, 0:32:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma tragedii i dobrze

The mate - 24 listopada 2017, 10:02:19 - *.48.63.2
Kadra była na 77 to źle.Jest na 7 jeszcze gorzej.Polak to największy wróg Polaka

lechpo - 24 listopada 2017, 12:00:14 - *.net4me.pl
A ktoś orientuje się kiedy będzie losowanie elME 2020?

Michu - 24 listopada 2017, 12:09:26 - *.adsl.inetia.pl
Walia była nawet w półfinale Euro 2016 i co z tego wynikło ? brak awansu na mundial. Nie mówię że nie wyjdziemy z grupy bo dzisiaj przynajmniej stać nas na powalczenie z Hiszpanią a nie jak kiedyś 0:6 za czasów Smudy ale nie można pompować balonika bo znów pęknie i będzie rozczarowanie. Trudno powiedzieć na co nas stać skoro nie ma jeszcze nawet grup i ogólnej drabinki, poczekajmy z szansami do 1 grudnia a potem mamy pół roku żeby zbudować formę na mundial za co serdecznie trzymam kciuki ;)

sss - 26 listopada 2017, 11:53:00 - *.toya.net.pl